Arama sonucu : 8 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Kosgeb girişimci desteği için danışmanlık hizmeti almak

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Kosgeb girişimci desteği için danışmanlık hizmeti almak

İyi günler KOSGEB Girişimci Desteği konusunda danışmanlık alacağımız güvenilir ve makul fiyatı olan danışmanlık firması tavsiyeniz var mı ?

2. İnternette KOSGEB dolandırıcılık vakaları ile ilgili dünya kadar uyarı ve şikayet var.Korkuyorum ve danışmanlık alma konusunda kaygılıyım fakat KOSGEB Girişimci Desteği konusunda profesyonel danışmanlık olmadan olacak iş değil bu.KOSGEB'e gittim soru sormak için fakat bilgi alamadım.İnternette ise sayfalarca danışman firma uyarı ve dolandırıcılık vakası var ne yapacam delirmek üzereyim.KOSGEB Desteği alayım derken dolandırılan bir vatandaşın içler acısı hali ; http://danismanfirmamagduru.blogspot...k-gormedi.html

3. Geçen hafta kosgeb girişimci desteği için araştırma yaparken bir danışmanlık firmasını aradım aramaz olaydım adamlar 1 günde tam 12 sms ve 2 defa beni aradılar resmen para için tırmaladılar.Adres verdim adresinize başvuru evrakı göndereceğiz dediler 1780 tl para ödeyecek gerekiyormuş.Bende o başvuru formunu teslim almam.

4. bana sms atan kosgeb dolandırıcısı firma yakalanmış.
    http://www.posta.com.tr/vurgun-paras...haberi-1398030

Duhul
    Mar 2018
    İkamet
    Kaçak Akinonya Şatosu
    Gönderi
    1,478
    Merhaba,
    KOSGEB'in proje hazırlamak için lisansladığı kişiler var. Bunlara başvurabilirsiniz. Ücretleri dosya başına çok cüzi rakamlar. Dışarıdan destek için dosya hazırlatıyorsanız bunlara başvurun veya kendiniz hazırlayın ve mutlaka sunuma gidin.

6. Arkadaşlar kosgeb girişimci desteği için danışmana para ödemeye gerek yok.Kursa katılan diğer arkadaşlara kurs hocası www.isplaniornekleri.com sitesini önermiş ben girdim baktım bi dünya iş planı örneği var. İş fikrine uygun İş planı örneğine bakıp kendi iş planını danışmancıya 1 kuruş ödemeden yazıyorsun, sizde buradan yararlanabilirsiniz.

7. Açıkçası KOSGEB desteği için para ödemenize gerek yok, çok komplike değil ama KOSGEB'den destek almakta zorlanıyorsanız, haklısınız. Maalesef çoğu kurumda olduğu gibi, burada da doğru kişiye denk gelmek gerekiyor.

Öte yandan KOSGEB, projelerinin hazırlanması için çeşitli kişileri lisanslıyor. Bunlar ile de cüzzi rakamlar ile çalışabilirsiniz.

8. Bence hiç gerek yok kendiniz halledersınız cok Para alıyorlar
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •