Sayfa 167/214 İlkİlk ... 67117157165166167168169177 ... SonSon
Arama sonucu : 1706 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1. Hisseyi bu fiyatlardan satanlarida bir türlu anlayamiyorum ! Neden satarlar hangi analizle hangi beklentilerle ? Bu fiyatlardan daha kötü nasil olacak ..Her an bir haber bir gelisme olabilir. Su ana kadar hep kötü haberlerle baskilandi zaten. Daha kötü haber ne kaldi ? Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Hisseyi bu fiyatlardan satanlarida bir türlu anlayamiyorum ! Neden satarlar hangi analizle hangi beklentilerle ? Bu fiyatlardan daha kötü nasil olacak ..Her an bir haber bir gelisme olabilir. Su ana kadar hep kötü haberlerle baskilandi zaten. Daha kötü haber ne kaldi ? Ytd
    endeks düşşün diye bekliyor aşağı basmak için selçuk gıdaya geç adamım...bugün haber gelirse spk bülteni süper gelmesse yarın çıkarsın selçukdan...metur aşağılara gidecek..

3.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    kağıtt 2,33 görecek....oyalanma buralarda cimşitim...
    Bir miktar satip gitmistim. Ama soyle bir gundeme bakinca..biraz arastirma analiz...Geri dönmeye yavas yavas tekrar..
    Şöyleki ; pandemi den sonra dünya da yerli ve milli enerjinin onemi daha iyi anlasıldı. Tabi bunun en basinda da her açıdan YENILENEBILIR ENERJI gelmekte. Bugün bile bir haberde CİN , INGILTERE , AMERIKA basta olmak üzere bircok ülkenin 60 - 70 Milyar dolara yakin kaynak ayirdiklari...Ülkemizde de buyuk sirketlerin birleşmelerle bu alanda halka arzlara hazirlandiklari ve yine yeni yatirimlara hazirlandiklari konusulmakta ve gundemde olmaya devam etmektedir..
    E küçükte olsa böyle bir rüzgarın..talebin ve ilginin oldugu ve olacagı sürecte METURYHO te payina düsen ilgiyi görecektir ! Ve hakettigi yere gelecektir...ytd

4.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    endeks düşşün diye bekliyor aşağı basmak için selçuk gıdaya geç adamım...bugün haber gelirse spk bülteni süper gelmesse yarın çıkarsın selçukdan...metur aşağılara gidecek..
    Aşagılara geldikce ben de alacagım kardeşim..inatlastım bunlarla ! Bakalim hisseyi kaptırmak isteyecekler mi bu fiyatlardan ? Sarraflar mi degiller mi anlayacagiz...yada kim sarraf ? Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Aşagılara geldikce ben de alacagım kardeşim..inatlastım bunlarla ! Bakalim hisseyi kaptırmak isteyecekler mi bu fiyatlardan ? Sarraflar mi degiller mi anlayacagiz...yada kim sarraf ? Ytd
    sem bilirsin abim ben komple selçuk gıdadayım....metur benim için çook uzak artık çok yıprattı beni...sırf kurtlar çakallar var....düşünsene adamlara 2,8 den veriyosun ben dahil kağıt hala buralarda insafszızlık ..ben 2,58 ile 2,48 arası çıktım bu naletten...

6.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    bu kağıt 5 tl.olmadıkça alınmaz....galiba bbg danışmanlıkta kağıdın itibarına duyarsız ....İTİBAR ÇOOK ÖNEMLİ BENCE....KAĞIDI BORSADA İTE KÖPEĞE YEM ETTİLER PİSLİK GİBİ SÜRÜNÜYOR KAĞIT YAZIIIKKK

7.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    aşagılara geldikce ben de alacagım kardeşim..inatlastım bunlarla ! Bakalim hisseyi kaptırmak isteyecekler mi bu fiyatlardan ? Sarraflar mi degiller mi anlayacagiz...yada kim sarraf ? Ytd
    adamım birde 50 kadar küçük yatırımcı meturun son 2 yıllık hareketleri için sanırım spk ya ayın 15 inden sonra dilekçe verecek ...kayıplar için kağıdın spekülasyon la sürekli işlem gördüğü için dikkatli ol bu kağıtta...daha önce dilekçe vereceklerdi 2 tavan yapınca vaz geçtiler yine dillendirmeye başladılar spk ya şikayeti bilgin olsun...kardeşim seni severim..

8. arkadaşlar bende yeni katıldım metura karşı ilgim arttı inşallah iyi olur beklemedeyiz.

Sayfa 167/214 İlkİlk ... 67117157165166167168169177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •