Sayfa 108/213 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon
Arama sonucu : 1703 madde; 857 - 864 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    öylemi bilmiyordum ortak olunmuştu ben bir haber göremedim kap .da.
    26.11.2019 tarihli kap açıklaması, bir gün sonrasında da paranın hesaba geri geldiği kap var..

Bu şirketin 5 tane küçük ges i, muhtemelen bunlardan kaynaklı 28 milyon civarı eksi net yabancı para pozisyonu ve bir kaç gayrimenkulü var..

https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=METUR

Geldik, gidiyoruz..
    Son düzenleme : sonli; 17-05-2020 saat: 14:06.
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

2. Butün ÇÖP HİSSELER 3 e 5 e katladı. Bu da cöp hisse en azından 1 e bir prim yapar dedik ama nerden bilelim SPEK imizde çöpmüş !
    Onu gectik normal piyasa akısına bırakilsa yine 2 ye 3 e katlayacak fiyatı..
    Ama kokusu çıkar yakında .bu küçüklerin hisseyi bu kadar haince ve kalleşce baskılamasi hayra alamet degil ! Inadına hisse satmak yok corbacılara bu durumda. Ytd.

3. bilanço ne zaman bilen varmı ?

4. Bu kadar baskı ve takaslarda 4 koldan ahtapot gibi sarip sarmalama hisseye ilginin oldugunu gösteriyor ve kafa karıstırıcı.. Buyük bir operasyonun hazırlıgı olabilir !
    Her halükarda hisse fiyatı olarak Haziran ayının Mayis ayindan daha iyi olacagıni düşünüyorum..
    En önemlisi Genel kurul varki ..özelliklede 10. Gundem maddesi ! Nasıl dolduracaklar icini nasıl bir degisiklik yapacaklar çok onemli..
    Bir küçük ortak olarak benim nacizane fikrim ve önerim. Madem paranizda var bir kısmi ile bir sirket daha satın alırım ve ekleyerek Genel kurul kararıyla Sirketi HOLDİNGE dönüstürürüm.. METUR ENERJI TURIZM YATİRİM HOLDING...olmaz mı ? Çokta iyi olur diye düşünüyorum...ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Bu kadar baskı ve takaslarda 4 koldan ahtapot gibi sarip sarmalama hisseye ilginin oldugunu gösteriyor ve kafa karıstırıcı.. Buyük bir operasyonun hazırlıgı olabilir !
    Her halükarda hisse fiyatı olarak Haziran ayının Mayis ayindan daha iyi olacagıni düşünüyorum..
    En önemlisi Genel kurul varki ..özelliklede 10. Gundem maddesi ! Nasıl dolduracaklar icini nasıl bir degisiklik yapacaklar çok onemli..
    Bir küçük ortak olarak benim nacizane fikrim ve önerim. Madem paranizda var bir kısmi ile bir sirket daha satın alırım ve ekleyerek Genel kurul kararıyla Sirketi HOLDİNGE dönüstürürüm.. METUR ENERJI TURIZM YATİRİM HOLDING...olmaz mı ? Çokta iyi olur diye düşünüyorum...ytd.
    Sayın Cimsit genel kurul ne zaman, 10. madde içeriği nedir? Yanıtlarsanız sevinirim.

6.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Sayın Cimsit genel kurul ne zaman, 10. madde içeriği nedir? Yanıtlarsanız sevinirim.
    10 - Şirket ünvanının Metemtur Otelcilik ve Turizm İşletmeleri A.Ş. yerine Metemtur Enerji ve Turizm Yatırımları A.Ş. olarak değiştirilmesi konusunun görüşülmesi ve uygulama tarihinin 31.12.2020 tarihinden önce olacak şekilde karara bağlanması,

sırf bu bekleti ile 3 lere gitmeliydi çok baskı var yarın tavan olabilir..

7.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Sayın muhteberu yanıtlamıs 10 maddeyi.. Tesekkur ederim ona da..Aynen evet..ancak burada bu maddenin icinin doldurulması ve ciddiyetle tutarlilıkla..güvenilirlikle..hareket edilmesi onemli...cok ciddi..ileriye donük kararlar ve yapılanmalarda olabilir ki..Sirketin holdinge dönüstürulmesi ozelliklede sirketi cok baska yerlere götürur...
    Fiyat konusunda aceleci degilim..Haziran ve temmuz aylarinin daha iyi olacagını düşünüyorum...Evet..2 li rakamlardan o gün icin satmayi düşünuyordum ama nerdeyse en çöp hisseler bile bugün itibarıyle 3 e 5 e katladı.. Bir AYCES i artik soylemek..ne hallere !.. 10 a katladı 1 yılda neredeyse..
    Alacak baskada cöp hisse ! Kalmadıgından bizede beklemek satmamak artık bu fiyatlardan...izleyip gorecegiz bakalım..ytd

8. Bu arada da genel kurul tarihinin 10 Haziran oldugunu biliyorum yanilmiyorsam...

Sayfa 108/213 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •