Sayfa 112/213 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 1700 madde; 889 - 896 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1.  Alıntı Originally Posted by zarbo Yazıyı Oku
    Bilançoda herşey saklanamaz.
    Enerji santralleri 5,7 milyon dolara sigortalanmış.
    Şirketin şu anki toplam piyasa değeri 5,4 küsur milyon dolar.

bu kadar zarar açıklamasına rağmen düşmediğine göre iyi olacak demektir. YTD

2.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    çok kötü niyetle haince hazırlanmış tuzak bilançoyla korku salarak ve panikleterek insafsızca hala küçük yatırımcının elindeki hisseleri almaya calısmak !.. Ne kadar vicdani..ahlaki ..ne kadar etik ? Sorarlar adama ne yaptinızda bu bilancoyu basardınız ? Faizlerin % 7 - 8 aralığında olan bir ülkede bir sirket bu haldemi olur ? Zarar mı eder ? ısteseniz yapamazsınız ! Neyin hilesi bu yada neyin beceriksizliği ? Nasil müdür diye ( ki bunlara ceo denmez cakma ceo olur bunlardan ancak ) yönetici diye ortalıkta dolaşiyorsunuz ? Tamda genel kurul öncesi bu tezgahlar hileler hemde ! Küçüklerin küçük hesapları ! Izleyip görecegız bakalım...ytd
    ben satmadığım zaman bu hisse çıkmıyor sizede sebeb olmayım dedim ben sattım çıktım çimşit kardeş hayırlı kazançlar....

3.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    ben satmadığım zaman bu hisse çıkmıyor sizede sebeb olmayım dedim ben sattım çıktım çimşit kardeş hayırlı kazançlar....
    yaaa....bu gün seyans kapanışında güzel bir haber gönderse pazartesi tavan tavan gitse mal gibi hissesiz kalsam amma koyar laannn bana...2 senedir elimde tuttummm

4. çok serfsiz adam mış bunlar...

5.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    çok serfsiz adam mış bunlar...
    boş ver kardeş boş ver ....şuan borsanın en ucuz kağıdı bana göre trilyona çekmem artık bunların kahrını ..YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    Allah işini gücünü rast getirsin kardeşim..Hakkinda hayirlısı olan insallah.. Ben inatlastım bunlarla ! Kalıp mücadele edecegım..Desifre etmek hilelerini..Bugün çıktim gyo lardan iyikide gitmisim..Bekliyorum 2..lerin altina getirirlerse tekrar girecegim..simdilik elimde olanlarla..
    Yani sorarlar adama cürmünüz neydi de ne is yaptınızda 3 ayda 3.3 milyon zarar ettiniz ?
    Genel kurulu görmek lazım evet...ytd

7.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Allah işini gücünü rast getirsin kardeşim..Hakkinda hayirlısı olan insallah.. Ben inatlastım bunlarla ! Kalıp mücadele edecegım..Desifre etmek hilelerini..Bugün çıktim gyo lardan iyikide gitmisim..Bekliyorum 2..lerin altina getirirlerse tekrar girecegim..simdilik elimde olanlarla..
    Yani sorarlar adama cürmünüz neydi de ne is yaptınızda 3 ayda 3.3 milyon zarar ettiniz ?
    Genel kurulu görmek lazım evet...ytd
    Bilancodaki zarar kur farkından kaynaklanıyor.
    2017 yılında leasing yoluyla aldıkları enerji santralleri için 3,5 TL dolar kurundan kredi kullanmışlar.
    Toplam kur farkından kaynaklanan zarar 13.992.645 TL.
    Ama elektrik satışı dolar bazlı devlet garantisi altında olduğu için uzun vadede aslında zarar yok.

8.  Alıntı Originally Posted by zarbo Yazıyı Oku
    bilancodaki zarar kur farkından kaynaklanıyor.
    2017 yılında leasing yoluyla aldıkları enerji santralleri için 3,5 tl dolar kurundan kredi kullanmışlar.
    Toplam kur farkından kaynaklanan zarar 13.992.645 tl.
    Ama elektrik satışı dolar bazlı devlet garantisi altında olduğu için uzun vadede aslında zarar yok.
    kardeş peki bu 2017 yılındaki kur farkı son 2 dönemde neden yansımadı? Bir önceki 366 bim kar ne iyice kafam karıştı ...detaylı izah edermisin abim devlet garantisini falan ?

Sayfa 112/213 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •