Sayfa 114/213 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon
Arama sonucu : 1700 madde; 905 - 912 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Ayrıca burada bahsedilen 13.992.645 liralik kur farki yine 2020 yılının ilk 3 ayinı kapsıyor ise o zaman rakamlar cok daha buyuk olur.. Bu da o dönemde dolar borcunun yaklasık 22 Milyon dolar oldugunu gosterir ki TL karsılıği % 10 kur farkıyla da bu rakamlara denk gelir ! Netlik yok evet ! Ytd.
    Hayır, cari dönem yani ilk çeyrek dönem için kur farkı 2.665.175 TL.

2.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Sayın egecballh, temmuz ayı Bi gelsin sizinle görüşürüz dediniz haziranda pes ettiniz.
    Sayın muhteberu sizin maliyet 1,75 civarı tahminimce (11 mayısta hisseyi aldığınız varsayımıyla) yine 1 ay olmadan yaklaşık %20 kar fena değil. Sizde beklentiniz göre erken pes ettiniz.
    Hayırlı olsun ikinize de.
    haklısın kardeşim beklersen fazlasıyla alacaksın karşılığını ben trilyonda olsa bu.pzv.lere artık katlanmak istem,yorum....aslında herkes hepiniz hissenin şuan nasıl kurgulandığını görüyosunuz ..temmuza az kaldı zaten...BUNLARIN ASIL SORUNU ENDEKSİN EYLÜL ÇIKIŞINDA HİSSENİN ÇIKMADIĞI İÇİN KÜÇÜK YATIRIMCIDA O DÖNEM METUR SONRADAN HAREKET EDİP YÜZDE YÜZ VERİYOR ALGISIYLA ALDIĞI HİSSEDEN HALA KÜÇÜK YATIRIMCIYI DÖKEMEMİŞ OLMALARI SAYIN CİMŞİTTE BU DURUMU EMİBİMKİ BİLİR....NE YAPSALAR HALA DÖKEMEDİLER YARISINI....

3.  Alıntı Originally Posted by zarbo Yazıyı Oku
    hayır, cari dönem yani ilk çeyrek dönem için kur farkı 2.665.175 tl.
    arkadaşlar toplam dolar borcu 5,5 milyon...sigortalatma falan .......sadece onun 3 alık kur farkı bu 2,665,175 tl

4.  Alıntı Originally Posted by zarbo Yazıyı Oku
    hayır, cari dönem yani ilk çeyrek dönem için kur farkı 2.665.175 tl.
    kabaca benim anladığım şu :bu arkadaşlar diyorki :bizim kur farkı zararımız 2,6 trilyon.nakit akışı eksikliği 5 trilyon...satıştan kazanacağımız satamadığımız 3 trilyon..giderler masraflar var toplam 13,99 trilyon kaybım var.....yani diyorlar biz battıkkkkk......ne b.k yicez bilmiyoz ...lütfen bu gemiyi bian önce boşaltın.....onların demek istediği bu.lakin sizler ne anlamak istiyorsunuz ben ona yorum yapmıcam.....

5.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    kabaca benim anladığım şu :bu arkadaşlar diyorki :bizim kur farkı zararımız 2,6 trilyon.nakit akışı eksikliği 5 trilyon...satıştan kazanacağımız satamadığımız 3 trilyon..giderler masraflar var toplam 13,99 trilyon kaybım var.....yani diyorlar biz battıkkkkk......ne b.k yicez bilmiyoz ...lütfen bu gemiyi bian önce boşaltın.....onların demek istediği bu.lakin sizler ne anlamak istiyorsunuz ben ona yorum yapmıcam.....
    NE HİKMETSE BU KADAR DOLAR BORCU OLAN ARKADAŞLAR : 7,5 TRİLYONLUK ULUSAL 30 HİSSESİ 1,2 TRİLYONLUK METUR GERİ ALIM YAPTILAR TOPLAMDA YAKLAŞIK 10 TRİLYONLUK.......SİZ NE TÜR BİR ASALAKSINIZ LEN EMBESİLL FIRILDAKLAR ...

6.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    NE HİKMETSE BU KADAR DOLAR BORCU OLAN ARKADAŞLAR : 7,5 TRİLYONLUK ULUSAL 30 HİSSESİ 1,2 TRİLYONLUK METUR GERİ ALIM YAPTILAR TOPLAMDA YAKLAŞIK 10 TRİLYONLUK.......SİZ NE TÜR BİR ASALAKSINIZ LEN EMBESİLL FIRILDAKLAR ...
    Yarın genel kurul var.
    Ne kadar hisse almışlar, gerçekte ne kadar kar etmişler, açıklayacaklar.

7. borsada başka ucuz hisse yok döndüm dolaştım yine bu cimrilere geldim 2.05 maliyet yapıyorum verirse yüklü alacağım..

8. Sayın egecballh 1 ve sayın zarbo degerli katkilarınız icin cok tesekkür ederim..Burada birlikte olmaktanda mutluyum. Ama birileri bizi mutsuz etmek için elinden gelen hileyi hainligi yapiyor.
    Yani sonucta sen elektrik uretip satiyorsun. Hemde devlet garantili vede dolar cinsinden. Nasıl oluyorda hala evet sayın egecballh ın dedigi gibi batıyorsunuz ! Bu nasıl yönetim nasıl beceriksizlik ? Yine söyluyorum ortalama % 6 - 7 isletme faiziyle kaldıki tesvikli sektör ! Nasıl batiyorsunuz ? Yeni bir borç yapilanmasıda mı yapamıyorsunuz ? Güvenmiyor mu size bankalar ! Öyle ya siz sirketinize güvenmeyip 7.5 Milyonu diger sirket hisselerine yatırdigınıza göre piyasa mı size güvenecek ? Ayrıca bu hisse alimından hic mi kâr etmediniz ?
    Sorular cok bir gün daha bekleyip genel kurulu görmek lazım. Ben kendi adıma bunlarla inatlasip mücadele etmeyi sectim gayette rahatım...bakalım ne olacak..ytd

Sayfa 114/213 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •