Sayfa 12/213 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1700 madde; 89 - 96 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1.  Alıntı Originally Posted by ataköylü-59 Yazıyı Oku
    http://www.borsaderinlik.com/derinlik/secenekler/
    Sayın arkadaşlar yukarıdaki adresten biraz gecikmeli de olsa derinlik izleme yapabiliyordum. Şimdi sayfa açılmıyor. İzleyen arkadaşlar varsa ne olduğunu yazabilir mi?
    Yoksa yasaklandı mı? Acaba
    Aynen sayfa hic açılmıyor

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. kendi rekorunu kırıyor borsa 75 000 lerde iken 1.80 olan hisse borsa 91500 de 1.44 te surunuyor alıcı gelsede kucaga bıraksam diye kara kara dusunuyor ama herkes akıllandı numara yenmiyor artık adamın genel yaptıgı hergun kademe kademe indirip bulabildigi alıcıya malı verip hamal niyetine tasıtmak yılların borsa taktigi sonra 1.10 lardan geri alır
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

3.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    kendi rekorunu kırıyor borsa 75 000 lerde iken 1.80 olan hisse borsa 91500 de 1.44 te surunuyor alıcı gelsede kucaga bıraksam diye kara kara dusunuyor ama herkes akıllandı numara yenmiyor artık adamın genel yaptıgı hergun kademe kademe indirip bulabildigi alıcıya malı verip hamal niyetine tasıtmak yılların borsa taktigi sonra 1.10 lardan geri alır
    bu yazım ustune insafa geldi haralde spek endeksi yansıttı buraları okuyorlar anlasıldı

ne oldu birden uçtu bu
    Şahsi Görüşümdür...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    bu yazım ustune insafa geldi haralde spek endeksi yansıttı buraları okuyorlar anlasıldı
    E hani 1.10'dan alacaktık?

6.  Alıntı Originally Posted by Maverick Yazıyı Oku
    E hani 1.10'dan alacaktık?
    kardes goruyorsun bak yazalı kac dk oldu spek gururuna yediremedi haralde yukarı patlattı elinde olanlar adına gercekten sevindim zira kac aydır asagıya trend herkesi cok sıktı

7.  Alıntı Originally Posted by pekeren Yazıyı Oku
    ne oldu birden uçtu bu
    ben asıl dusmesine anlam veremiyordum cunku utopyaya akıyorsun martı keza ulas surekli cıkarken bu niye surekli dusuyor turizm sektoru bi buna mı yaramıyor iclerinde tek karda olan sirket bu halbuki ilginc olan dusmesiydi grafigi uygular diyordum grafige bakarsan 1.41 altı ucurumdu 1.10 kadar....

8.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    kardes goruyorsun bak yazalı kac dk oldu spek gururuna yediremedi haralde yukarı patlattı elinde olanlar adına gercekten sevindim zira kac aydır asagıya trend herkesi cok sıktı
    İyi dileklerin için eyvallah.

Sayfa 12/213 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •