Sayfa 121/213 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171 ... SonSon
Arama sonucu : 1700 madde; 961 - 968 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1.  Alıntı Originally Posted by magnefito Yazıyı Oku
    İnvesting com da.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    link atarmısınız bende haberi bulamadım.

2.02 lerden ekip girdi diyorlardı. Heryerde tavan olucak diye bağıran bağırana. Tam pazarlama.

http://İnvesting.com

4.  Alıntı Originally Posted by magnefito Yazıyı Oku
    İnvesting com da.

link atarmısınız ben haberi bulamadım.2.06 destek attık baya ya nasip..

Kardeş bende uygulaması var. Sistem indirip girin metur hisse altındaki yorumları takip edin.
     Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    link atarmısınız ben haberi bulamadım.2.06 destek attık baya ya nasip..

6.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    link atarmısınız bende haberi bulamadım.
    Haber falan yok.
    Twitter'da borsabenimisim adlı biri tavan potansiyeli yüksek diye yazmış, millet de sazan gibi atlamış. Bu eleman daha önce de aynı şeyi yapmıştı. Hisse yükselince mesaj yazıyor, muhtemelen elindeki malı çıkıyor. Resmen manipülasyon.
    İnvesting'deki muhabbete hiç girmemek lazım. Ne idüğü belirsiz elemanlar mal pazarlıyor. Millet de kulaktan dolma bilgilerle hisse alıyor.
    Borsa böyle bir şey değil, yazık...
    Asla ve kat'a yatırım tavsiyesi değildir.
    Foruma yeni üye olmuş, bende hisse yok ama sizi uyarıyorum deyip ısrarla hisse aldırmaya ve sattırmaya çalışanlara asla itibar edilmemesi tavsiye edilir.

Arkadaşlar zaten haber doğru falan diye yazmadım. Haberin yalan olduğu zaten her halinden belli. Sadece yalan üzerine satış yapıyorlar dedim.
     Alıntı Originally Posted by zarbo Yazıyı Oku
    Haber falan yok.
    Twitter'da borsabenimisim adlı biri tavan potansiyeli yüksek diye yazmış, millet de sazan gibi atlamış. Bu eleman daha önce de aynı şeyi yapmıştı. Hisse yükselince mesaj yazıyor, muhtemelen elindeki malı çıkıyor. Resmen manipülasyon.
    İnvesting'deki muhabbete hiç girmemek lazım. Ne idüğü belirsiz elemanlar mal pazarlıyor. Millet de kulaktan dolma bilgilerle hisse alıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by zarbo Yazıyı Oku
    Haber falan yok.
    dost 30 yıldır borsada çok şeyler öğrendik..haber dipte gelirse elde yüklü mal vardır...sert yukarı vurur haberle verirler...bazen ağır ama sürekli sonra tavanlar ve haberle pazarlama..bazan içerden bilanço,satış,alım,ortaklık haberi erken alınır sürerler yukarı ve haberle verirler...burada ykredi sürekli toplamakta...patron alışları 1.30-1.50 aralığı gibi...bu mal 2 lerde ele verilmez...veremezlerde..peşinde kalabalıklar olanlar yazarsa anla ki % 4-5 fitler...ama böyle tahtalarda sipek anlarsa nefesini keser..
    ben
    trizm mevsimi açılışı (pandemi sonrası)
    enerji yatırımları
    hissenin hala ucuz olduğu fikrimin olması...
    şirketin arayış içinde olması keşke İLAÇ işini bırakmasa idi...harika bir iş yaparlar dı....ya da bilişim (yapay zeka ortaklığı) harika olur ...ama görünen yenilenebilir enerjiye kaydıkları buda çok önemli ve kurulum sonrası masrafsız gelir demek...
    en önemlisi şirketin ana büyük ortağının BCC YATIRIM VE DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ 5.600.000 tl ve %31,11 paya sahip olması...bunu girişim ortaklığı gibi değerlendirmem...her an her alanda değişik faydalı bir yatırım ,ortaklık,satış yada yatırım yaptığı alanda iyi bir şirket oluşturup çok iyi paralarla satabilme olasılığı..bu yıl büyük beklenti trizme pandemi büyük darbe vurdu bakalım yerli tristle ve gelecek ay açılacak yurt dışı trist gelişi ile neler yapacak göreceğiz...
    inşallah beklentiler gecikmeden gerçekleşir.

Sayfa 121/213 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •