Sayfa 156/213 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206 ... SonSon
Arama sonucu : 1700 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

2.26 ya son dakikalarda iyi alım girildi ve 2.27 kalkar derken 2.26 ya verdiler. 2.25 te olan duran alımı 2.26 ya kaydırıp satım yapılması sağlandı. Bugünde değişmedi anlaşılan. Bu arada citi kısmına birileri göstere göstere hisse atıyor.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Alım satım kademeleri arasında çok boşluk oluyor, agresif hareketler var. Her an uçabilir veya çıktığı yere geri dönebilir. Teknik açıdan hassas bir seviyede.
    Asla ve kat'a yatırım tavsiyesi değildir.
    Foruma yeni üye olmuş, bende hisse yok ama sizi uyarıyorum deyip ısrarla hisse aldırmaya ve sattırmaya çalışanlara asla itibar edilmemesi tavsiye edilir.

31 ve 69 luk alımlar yapıyor. Yani çıkartmicam satıcam diyor arkadaş. İnsanlarla küfreder şekilde dalga geçiyor.

sosyal medyada yine pazarlama çalışmaları başlamış. Hayırlısı bakalım. Yılların acısını çıkarır insanlar inşallah bu hissede çünkü yıllarca eziyet etmiş gibi duruyor.

5.  Alıntı Originally Posted by zarbo Yazıyı Oku
    Speğin köpekleri sanal alemde yine havlayıp olumsuz algı yapmaya çalışmışlar. Şimdi bunlar derki yıllardır şirketin sahipleri soygunculuk yaptı küçük yatırımcının kanını emdiler vb. Kısmen doğrudur ama manipüle edilmiş bilgidir.
    Oysaki şirketin eski sahibi Recep Emre Can hisselerini 2018 yılında satmaya başlamış ve en son 5 Aralık 2019'da son hisselerini satmıştır. Şirketin yeni sahipleri 2019 Mayıs ayında BCC Yatırım ve Danışmanlık A.Ş. üzerinden şirketin yüzde 30 üstü hissesini alarak şirketi devralmışlardır.
    Bu bilgiler KAP'ta ayan beyan yazıyordur ama speğin köpekleri manipüle edilmiş bilgi yayarlar.
    Siz siz olun sanal alemde ben dahil kimsenin dediğine göre hareket etmeyin. Açın KAP'a bakın. Kendi kararınızı kendiniz verin.
    Aaaa. Hisse tavan olmuş.
    Neden acaba? Oysaki sanal ortamda olumsuz konuşuluyor, bir sürü farklı bilgi vardı. Tam da yükseliş öncesi.
    Ne tesadüf değil mi?
    Işte bahsettiğim bu spek köpekleri olumsuz algı oluşturmak için manipüle edilmiş bilgi yaymaya çalıştılar.
    Biz de burada doğruları söylemeye çalıştıkça kudurdular ve kuduz köpek gibi saldırıp ahlaksız, namussuzca hakaret ettiler.
    Biz bunların ne mal olduğunu bildiğimiz için cevap vermeye tenezzül bile etmedik.
    Şu anda gündemde olan sosyal medya düzenlemesini bu yüzden destekliyorum. Meydan ite köpeğe bırakılmamalıdır.
    Asla ve kat'a yatırım tavsiyesi değildir.
    Foruma yeni üye olmuş, bende hisse yok ama sizi uyarıyorum deyip ısrarla hisse aldırmaya ve sattırmaya çalışanlara asla itibar edilmemesi tavsiye edilir.

Sonunda tavan olmuş hisse. Herkes için hayırlı olur inşallah. 160 bin tavanda bekliyen var. 557 binde tavandan işlem olmuş. Buralar hissenin olması gereken yerler kesinlikle değil. Beraber yaşayıp görücez.

7.  Alıntı Originally Posted by zarbo Yazıyı Oku
    Aaaa. Hisse tavan olmuş.
    Neden acaba? Oysaki sanal ortamda olumsuz konuşuluyor, bir sürü farklı bilgi vardı. Tam da yükseliş öncesi.
    Ne tesadüf değil mi?
    Işte bahsettiğim bu spek köpekleri olumsuz algı oluşturmak için manipüle edilmiş bilgi yaymaya çalıştılar.
    Biz de burada doğruları söylemeye çalıştıkça kudurdular ve kuduz köpek gibi saldırıp ahlaksız, namussuzca hakaret ettiler.
    Biz bunların ne mal olduğunu bildiğimiz için cevap vermeye tenezzül bile etmedik.
    Şu anda gündemde olan sosyal medya düzenlemesini bu yüzden destekliyorum. Meydan ite köpeğe bırakılmamalıdır.
    teşekkürlerr.....zarbooooooooooooooooooooooooooo..
    Son düzenleme : egecballh1; 02-07-2020 saat: 17:29.

8.  Alıntı Originally Posted by zarbo Yazıyı Oku
    Aaaa. Hisse tavan olmuş.
    Ne tesadüf değil mi?
    teşekkürler..zarbooooooooo........................ .....
    Son düzenleme : egecballh1; 02-07-2020 saat: 17:29.

Sayfa 156/213 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •