Sayfa 161/213 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211 ... SonSon
Arama sonucu : 1700 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1.  Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    Biraz yavaş sallayın ya.En iyi alıcı global 108.000,sonra credit almış 100.000 hangi kurumdan aldınız acaba?Millete mal pazarlıyo diyipte olmayan malı almış gibi gözükmek ky aldı satın imajımı yapıosunuz.Takaslar ortada ayak yapmanın anlamı ne?yoksa ironimi?
    yaaa trendaz buna mı takıldın yaaa..keşke almasaydım....ne önemi var nerden nasıl aldığımın pazartesi ne olacak ne yapmam lazım unu söyle...yardım et...battım onlarla uğraşacak mecalim yokkk...yorum yap pazartesi ile ilgili...

2.  Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    Resim atamıyorum sorun var ama yazayım.Alanlar:global-108.000,credit:100.000,ak yatırım:98.000,info:95.000,philiphcapital:60.000,m erilyn:45.000 Satanalar:yatırım finanas168.000,halk yatırım:92.000,hsbc:71.000,oyak:62.000,garanti:51. 000,gedik:47.000,deniz:47.000 yani yukarıdaki arkadaş algı yapıo tamamen derdi neyse?
    bu seferki algı değil kendi salaklığım...göz göre göre % 30 yukardan aldım...pazartesi teknik olarak dip kaç olur en son onu söyle ..

3.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    bu seferki algı değil kendi salaklığım...göz göre göre % 30 yukardan aldım...pazartesi teknik olarak dip kaç olur en son onu söyle ..
    Hangi kurumdan aldın acaba 150 bin lot alış yok takaslarda ptesi inşallah verirsin tabana da tavandan verdiklerimizi alırız geri)))))

4.  Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    Hangi kurumdan aldın acaba 150 bin lot alış yok takaslarda ptesi inşallah verirsin tabana da tavandan verdiklerimizi alırız geri)))))
    2,33 tl.ye razıyım....ama sanki 2,48 altına düşmez gibi bir his uyandırıyor....

5.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    Sizin gibiler olmasa tavandan alan nerden para kazanıcaz))

Kardeş siz 2.48 fiyat vermişsinizya, kesin spek orayı satış olarak kullanıcaktır. Diğer noktayıda vermişsiniz 2.33. Alıma giricekler dikkatli olsa iyi olur.
     Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Evet cuma günü son 20 dakikada tam bir TOMBUL PARMAK olayı yasandı hissede..YANLIŞLIKLA ! yada biz öyle diyelim..Devre kesici de hesaplanarak yaklasık 300 000 lotla hisseyi 2.48 lere getirdiler..Cok kurnazca ve hesaplanmiş bir yanlislik..Ancak burada birde ilginc bir durum var..Bazi araci kurumlardan müsterilere ait hisselerin yanlıslıkla ! Satilma süphesi ve ihtimali var..
    Eger oyleyse hissede pazartesi cok ilginc durumlar yasanabilir...ve birileri küçük yatirimcilari panikletip korkutup satisa zorlayabilir..Bu yönde algı icerisinde olabilir...Dikkatli olmak korku ve duygularla hareket etmemek bilincli ve sakin kalmak en iyisi olacaktır...ytd

8. Bugün bazı haber ve ekonomi sitelerinde yine KÜÇÜK ve HIKAYESI OLAN SIRKETLER icin firsatlar iceren ve cazip olmasindan bahsediliyor.
    Evet bana göre ! Metur Yatırım Holding te böyle bir sirket..Yeni yapılanma yeni olusum..yeni normaller icinde..yatirima , ortakliklara , satin almalara , yeni is iliskilerine , yeni GES ihalelerine girme , borc ve kredi yapilanması , faaliyet disı yeni gelirler gibi bircok beklentisi ( hikayesi ) olan bir sirket..
    Ama ne zaman nasil olur o ayrı ki her an olabilecek seyler bunlar..
    Metur Yatırım Holding te hisselere yatırim yapmak ortak olmak..kazanc beklemek biraz sabir biraz nefes olayıdır..Evet birazda risk , delilik ve cesaret...çünkü tam bir kurtlar sofrası ! Bilerek bunuda arastirarak ve sakinlikle...Kendi düşüncelerimdir...ytd

Sayfa 161/213 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •