Sayfa 170/214 İlkİlk ... 70120160168169170171172180 ... SonSon
Arama sonucu : 1706 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    2,31 tl......kırmadı kırsaydı alırdım artık 1,8 tl. lerden....bekleyeceğim kırarsa kesin alacağım....hemde yüklüüü....2 tl.üstü almak riskli .....
    gün parası olanlar günü tam alım zamanı ama maalesef bekleyeceğiz başka yapacak bir şey yok nasip de ne kadar zaman beklemek varsa artık. hepimize geçmiş olsun arkadaşlar..

2.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    gün parası olanlar günü tam alım zamanı ama maalesef bekleyeceğiz başka yapacak bir şey yok nasip de ne kadar zaman beklemek varsa artık. hepimize geçmiş olsun arkadaşlar..
    sıkma canını kardeş güzel olur herşey ..cimşit zarbo ve mağnefitonun duasıyla güzel bir haber gelir böyle dönemde inşallah ..ilk defa size böyle dönemde bi kıyak çeker inşallah...hissediyorum sankii...yapacak bu sefer kçük yatırımcıları sevindirecek kaldıysa eğer...

3.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    yaa zaten toplamışşın kağıdı götür sat 5,5-6 tl.den zaten endeks düşecek 105 binlere ordan yüklen ucuz kağıtlara parana para kat hem küçük yatırımcılar yıllardır sürünenler sebeblensin spek kardeş sevaptır ben mi söyleyeceğim herşeyi....HEM YILLARDIR KÜSKÜN METUR YATIRIMCISIYLA HELALLEŞMİŞ OLURSUN ..BİR TAŞLA 3-5 KUŞ DAHA NE OLSUN ..ŞÜKÜR...DİYECEKSİN..
    Son düzenleme : egecballh1; 10-07-2020 saat: 12:09.

4.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    sıkma canını kardeş güzel olur herşey ..cimşit zarbo ve mağnefitonun duasıyla güzel bir haber gelir böyle dönemde inşallah ..ilk defa size böyle dönemde bi kıyak çeker inşallah...hissediyorum sankii...yapacak bu sefer kçük yatırımcıları sevindirecek kaldıysa eğer...
    borsa zirvesine göre %20 düşşe 95 bin lere gelir..metur zaten 2,8 tl.zirvesine göre zaten şimdiden % 20 aşağıda.....speğimmmm.....

5. Adamsın metur bbg yatırım ...allah razı olsun küçük yatırımcılar adına....bin kez...

6.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    Adamsın metur bbg yatırım ...allah razı olsun küçük yatırımcılar adına....bin kez...
    s. a. yav kardeşler biraz önce investinge girmeden cuma namazı kıldım moral bozukluğla ilk sizin burayı açtım senin yorumları okuyunca dilek ve temenni sandım açınca şok oldum. Allah ne muradınız varsa versin hep birlikte güzel günlere inşallah sende almışssındır umarım ege. kapda henüz bir haber yok ama haber falan diyorlar investte cimşit kardeş senin haberin olur varsa bir şey yaz sana zahmet..
    Son düzenleme : makif; 10-07-2020 saat: 14:22.

7.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    s. a. yav kardeşler biraz önce investinge girmeden cuma namazı kıldım moral bozukluğla ilk sizin burayı açtım senin yorumları okuyunca dilek ve temenni sandım açınca şok oldum. Allah ne muradınız varsa versin hep birlikte güzel günlere inşallah sende almışssındır umarım ege. kapda henüz bir haber yok ama haber falan diyorlar investte cimşit kardeş senin haberin olur varsa bir şey yaz sana zahmet..
    Sakin arkadaşım ! Fazla heyecanli ve aceleci gördüm seni..Rahat ol...sabır...Güzel olacak insallah..yazdım da dün...Ben orta ve uzuncuyum hissede ! Acelem yok..Ona göre pozisyon alirım. Bol kazançlar...ytd.

8. eyvallah kardeşim. sağolasın.. varlığın yeter

Sayfa 170/214 İlkİlk ... 70120160168169170171172180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •