Sayfa 174/213 İlkİlk ... 74124164172173174175176184 ... SonSon
Arama sonucu : 1700 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    cuma ne var ki genel kurul falan mı var valla bende pek bekleme taraftarı değilim. biraz kar edeyim çıkacağım belki ulaş gibi olur diye bekliyorum gerçi ulaşı bir sene önce 1,43 den aldım 2,70 lerden sattım bu bigborsa diye birisi var bilmem bilirmisin onu takip ederek aldım bir sene elimde kaldı kağıt trade edebilsem iyi para kazanırdım ha çıktı ha çıkacak diye diye tam çıkacağı zaman sattım bir şey de kazanamadım ama buna şükür dedik belki bu da böyle bir şey olursa diye aldım bakalım nasip kısmet hayırlısı
    kardeş sana yön vermeyim borsa bu şimdi çıkarsın spek bi gaza basar 10 kat gider ....yada 6 ay bekletir...bizim borsamız biliyosun ekonomik ve hissenin kendi değerlemesine göre işlem görmüyor....speğin psikolojisine bağlı ..nezaman canı isterse.. o yüzden asla helede bu hissede öneri yapmamayı öğrendim...

2.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    kardeş sana yön vermeyim borsa bu şimdi çıkarsın spek bi gaza basar 10 kat gider ....yada 6 ay bekletir...bizim borsamız biliyosun ekonomik ve hissenin kendi değerlemesine göre işlem görmüyor....speğin psikolojisine bağlı ..nezaman canı isterse.. o yüzden asla helede bu hissede öneri yapmamayı öğrendim...
    görüyosunuz işte dengesizce hareketler adam gibi ya çık ..ya çıkkk...

3.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    cuma ne var ki genel kurul falan mı var valla bende pek bekleme taraftarı değilim. biraz kar edeyim çıkacağım belki ulaş gibi olur diye bekliyorum gerçi ulaşı bir sene önce 1,43 den aldım 2,70 lerden sattım bu bigborsa diye birisi var bilmem bilirmisin onu takip ederek aldım bir sene elimde kaldı kağıt trade edebilsem iyi para kazanırdım ha çıktı ha çıkacak diye diye tam çıkacağı zaman sattım bir şey de kazanamadım ama buna şükür dedik belki bu da böyle bir şey olursa diye aldım bakalım nasip kısmet hayırlısı
    ama az çook edindiğim kanaata göre şimdiki sahiplari yatırımcıya ve itibara düşkün hassas...geçmiş teki yapılan hataların telafi edileceğine eminim...sanki vijdanlılar gibi..

4.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    ama az çook edindiğim kanaata göre şimdiki sahiplari yatırımcıya ve itibara düşkün hassas...geçmiş teki yapılan hataların telafi edileceğine eminim...sanki vijdanlılar gibi..
    evettttt..şimdi bir miktar aldım.....çarpın beniiii..

5.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    evettttt..şimdi bir miktar aldım.....çarpın beniiii..
    fazlada ellemeyin lennnn banaaaa..valla bu sefer elleemeyinnnn..

6. sen ne çok konuşuyorsun kardeşim ne işsin sen...

7.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    sen ne çok konuşuyorsun kardeşim ne işsin sen...
    ayneen..sıradan bir vatandaş ...iş değil.nasılsın iyimisin... ??

8. tamam tamam almadım şaka şaka ...şuan artık buraya hiç yazmıcam bol kazançlar metur bana yaramadı size inşallah yarar ..hoşçakalın...

Sayfa 174/213 İlkİlk ... 74124164172173174175176184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •