Sayfa 177/213 İlkİlk ... 77127167175176177178179187 ... SonSon
Arama sonucu : 1700 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1. harbiden tutarsızlık ve dengesizlik var bende yazmıcam diyorum dayanamıyorum seviyorum galiba sizleri loooo..yeminle en çook cimşiti ...magno zarbo muhteberi makif hepinizi..

2.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    kul hakkı olunca dayanamıyom kusura bakma zarbommm.biraz kötü konuşuyorum..severim senii bennn
    tweter bir alem arkadaşlar hepinizin de vardır girip bakıyorum her daldan dala konup duruyorlar ben kafamda iki kağıt belirliyorum veya bir yerde bir isim geçiyor o kağıdı alıyorum. yani şirketler hakkında pek bilgim yok öyle çok büyük rakamlarla da oynayacak halim yok. şu sıralar biraz sabırsızlıklarım yüzünden çok fazla kardan zarar ettim. zoren 1,59 iken yükseleceğini anladım 1,63 den aldım küçük karlarla sattım en son da 2,15 den almıştım 2,20 den sattım o gün 2,18 den tekrar alsaydım şimdi çok iyi yerlerdeydi ama nasip kısmet. bir yerde de meturu duydum 2,16-17 lerde iidi bir baktım 2,80 e gelmiş tekrar 2,45 lerde görünce herhalde tekrar yükselir diyerek aldım. bazen böyle beklediğim de oluyor ama bir kağıtın gittiğini görünce gözüm bir şey görmüyor zararına da olsa satıp çıkıyorum yani psikolojime göre hareket ediyorum. çimşitten sabretmeyi öğreneceğim galiba. biraz bu kağıtta kafamı dağıtayım diyorum. temmuz sonu gibi yada ağustos içinde duruma bakacağım. bu arada bu meturun oteli falan var değilmi demirbaşı falan çalışanı 2 yazıyordu bir yerde biraz kafam karıştı bilançoya falan baktım zarar yazıyordu ama tam bir fikir edinemedim daha doğrusu uğraşmadım. siz dostlarımın daha çok bilgisi vardır diye buraya yazdım tembel yada cahil demeyin aman ha...

3. benim anlamadığım tek şey meturda mallar toplu en az 10 milyon üzeri mal var birinde ..neden baskılıyosun yaa çıkar 1-2 kat al 20 trilyon git yatır hlka arz olacak enerjiye odaş vb. halk bank.fenerbahçe menderes ne bileyim...işte....belkide mal mal konuşuyorum ama bu kağıtlarda nedense bana geleceği parlak gibi geliyor...ben borsadan anlamam genelde zamanlamasını beceremem batarım hep alıp satarken beni ciddiye almayın ben bir elemanım..

4.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    tweter bir alem arkadaşlar hepinizin de vardır girip bakıyorum her daldan dala konup duruyorlar ben kafamda iki kağıt belirliyorum veya bir yerde bir isim geçiyor o kağıdı alıyorum. yani şirketler hakkında pek bilgim yok öyle çok büyük rakamlarla da oynayacak halim yok. şu sıralar biraz sabırsızlıklarım yüzünden çok fazla kardan zarar ettim. zoren 1,59 iken yükseleceğini anladım 1,63 den aldım küçük karlarla sattım en son da 2,15 den almıştım 2,20 den sattım o gün 2,18 den tekrar alsaydım şimdi çok iyi yerlerdeydi ama nasip kısmet. bir yerde de meturu duydum 2,16-17 lerde iidi bir baktım 2,80 e gelmiş tekrar 2,45 lerde görünce herhalde tekrar yükselir diyerek aldım. bazen böyle beklediğim de oluyor ama bir kağıtın gittiğini görünce gözüm bir şey görmüyor zararına da olsa satıp çıkıyorum yani psikolojime göre hareket ediyorum. çimşitten sabretmeyi öğreneceğim galiba. biraz bu kağıtta kafamı dağıtayım diyorum. temmuz sonu gibi yada ağustos içinde duruma bakacağım. bu arada bu meturun oteli falan var değilmi demirbaşı falan çalışanı 2 yazıyordu bir yerde biraz kafam karıştı bilançoya falan baktım zarar yazıyordu ama tam bir fikir edinemedim daha doğrusu uğraşmadım. siz dostlarımın daha çok bilgisi vardır diye buraya yazdım tembel yada cahil demeyin aman ha...
    kardeş aslında keşke herkes senin gibi ufak kar görünce satabilse en azından kaybetmessin zarrında olmaz ..aslında sen tam bir borsacısın....cimşitim herşeyi yazdı o ne diyorsa doğrudur bu kağıdın piri cimşit ...babası zarbodur...bence...bilgi vb .olarak ..bol kazançlar

5.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    her kim can yakıyorsa ...o.çocuğudur....kul hakkı iyi bişey değil ...yazık günah....o.çocuğu bile az milletin alın terini heba edene ..kim yapıyorsa öyle bişey sülalesini sen hallet ..zarbo....mk .pzv .leri
    Yahu sen ne laf anlamaz adamsın. Ben seninle muhatap olmuyorum. Kastettiğim kişi Hasan Meşe, borsa aleminde Ankaralı Meşe diye bilinen bir eleman . Benim o tür elemanlarla işim olmaz.
    Asla ve kat'a yatırım tavsiyesi değildir.
    Foruma yeni üye olmuş, bende hisse yok ama sizi uyarıyorum deyip ısrarla hisse aldırmaya ve sattırmaya çalışanlara asla itibar edilmemesi tavsiye edilir.

6.  Alıntı Originally Posted by zarbo Yazıyı Oku
    Yahu sen ne laf anlamaz adamsın. Ben seninle muhatap olmuyorum. Kastettiğim kişi Hasan Meşe, borsa aleminde Ankaralı Meşe diye bilinen bir eleman . Benim o tür elemanlarla işim olmaz.
    biliyorum onu kasteddiğini ...az bile söyledim o ********e..zarbommmm...biz harbiden aynı dilde konuşamıyoruz senle ...niye yaa neyse kusura bakma hep beni yanlış anlıyosun...severim seni.

7.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    biliyorum onu kasteddiğini ...az bile söyledim o ********e..zarbommmm...biz harbiden aynı dilde konuşamıyoruz senle ...niye yaa neyse kusura bakma hep beni yanlış anlıyosun...severim seni.
    arkadaşlar zarbo kardeşim egeye çok yüklenme ikinizde gördüğüm kadarı ile iyi niyetli temiz insanlarsınız ben sadece tweter da zarbo kardeşe rastladım sandım o da değilmiş mesele değil ama önemli olan birbirimizden birşeyler öğrenmemiz mesela bu investinge de bakıyorum ne küfürler ne kadar sinkaf sözler kullanıyorlar insan iğreniyor burada sizlerin bu samimiyetini görünce özlediğim bir ortam diye yazıyorum kusuruma bakmayın başınızı ağrıttıysam özür dilerim. kolay gelsin iyi günler dilerim.

8.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    arkadaşlar zarbo kardeşim egeye çok yüklenme ikinizde gördüğüm kadarı ile iyi niyetli temiz insanlarsınız ben sadece tweter da zarbo kardeşe rastladım sandım o da değilmiş mesele değil ama önemli olan birbirimizden birşeyler öğrenmemiz mesela bu investinge de bakıyorum ne küfürler ne kadar sinkaf sözler kullanıyorlar insan iğreniyor burada sizlerin bu samimiyetini görünce özlediğim bir ortam diye yazıyorum kusuruma bakmayın başınızı ağrıttıysam özür dilerim. kolay gelsin iyi günler dilerim.
    sağol kardeşim....zarbo metur alayımmı söyle ..biraz yardım et...

Sayfa 177/213 İlkİlk ... 77127167175176177178179187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •