Sayfa 186/213 İlkİlk ... 86136176184185186187188196 ... SonSon
Arama sonucu : 1700 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1. spk için en temiz kaliteli oyun olmayan spekülatif olmayan kağıt tedbir almışken temerrütteyken çıkan yükselen kağıttır..temiz olduğunu gösteriri...ytd.

2. Yarın yasak ceza bitiyoorr......itibar önemli ....sayın danışmanlık inşallah son fırsatını iyi kullanmaya başlarsın bugünden...son iki gün...

3. 2008-2017 yıllarında fiyatından işlem görüyor...o zamandan buzamana hisseler en az 20-30 kat çıkmış...pran var nakitin varkarın var enerjin var aklın var ..lakin neden sürünürsün İTİBARIN yok....? ???? sakalım yokki anlasın hala anlamaz ...ytd....

4. .................................................. ..

5. haydi at tavana çek dikkatleri üzerine herkes görsn kral kağıt olduğunu ...alış fırsatı verme çakallar çıktı kimse kalmadı beleşçi... zahmet çekmemişlere alış fırsatı verme .......haydi metur....

Yarın herkesi terse yatırabilir.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by magnefito Yazıyı Oku
    Yarın herkesi terse yatırabilir.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sen nezaman böyle söylesen hep terse yatırıyor...şom ağızlı dostum...yadigar sadık dostum...AMA çok büyük strateji hatası olur çünkü temerrüt yarın bitiyor imaj düzeltti kağıt yarın yoluna devam etmesi lazım ne yapacaksa pazartesi yapması daha mantıklı....yarın büyük bir düşüş hisseyi yine şaibeli hale getirir....şahsi fikrimdir yatırım tavsiyesi değildir....ben bu kağıtta hiçbirşey olmaz demem herşey olabilir........bol kazançlar hepinize...

8.  Alıntı Originally Posted by magnefito Yazıyı Oku
    yarın herkesi terse yatırabilir.

Sm-a705fn cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aynen biraz yükseltip bugün aldıklarını yarın geri boşaltacaklar bencede ...ytd...değildir

Sayfa 186/213 İlkİlk ... 86136176184185186187188196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •