Sayfa 195/213 İlkİlk ... 95145185193194195196197205 ... SonSon
Arama sonucu : 1700 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1. MENDERSTEDE SÜRÜNÜYOZ HALA .....5 MİLYARLIK ŞİRKET 2 KAT GİTTİ DİYE DAYADINIZ 3 AY TEMERRÜDÜ.......allah var onuda bilin ey spk.....

2. kafayı yemiş bu spk.....yine 1 ay işlem yasağı.......yarın kağıt düşmesse anlayacaklar kağıdın normal çıkışında olduğunu...okadar anlattık anlamazlar.....sonuna kadar seninleyim METUR.....PARASI OLMAYAN SANA GÜVENMEYEN ZATEN ALMASIN.....SORUN YOK YOLA DEVAM.....BOL KAZANÇLAR....YTD....

3. Pzv.lik parayla mı fener gitmiş 8 kat metur gitmiş 2 kat.........tedbir aynı anda ...galiba bu spk ...hisseyi alıyor 8 kat çıkınca satıp tedbir koyuyor........fener 8 kat gidene kadar nerdeydin ey spk......meturda biz küçükleri eziyorsunuz......20 yıllık çilem vebalım size olsun .a.a.s.im.....sizin gibi ...kul hakkıyla oynayan.....şarlatanların satarsam namerdim..o.çocuyum....yatırım tavsiyesi değildir.....benim derdim bana yetiyor zatennn....

4. NEYSE DAHA FAZLA YAZMAYACAĞIM..BU SON.......YAKINDA SOKARLAR GÖ.ÜNÜZE.... GÜZEL Bİ HABER... JENERATÖRLER VE 5 TANE ENERJİ SANTRELLERİNİN DİREK VE PERVANELERİNİ.....AMA SİZE KOYMAZ Kİ SİZ ALIŞMIŞSINIZ DIR ....AYEN ENERJİNİN KİLER GİRMİŞ KOCAMAN METURUN Kİ GİRSE NE OLUR.......

5. kusura bakma spk sen bu hakareti hakettin...METUR ÇIKIŞA GEÇMEDEN 1 GÜN ÖNCE TAVAN YAPTI ERTESİ GÜN DÜŞTÜ DİYE KOYDUN TEMERRÜDÜ,, KAGIT 1 KAT ÇIKTI OLAĞAN ÜSTÜ BİŞEY Mİ VAR DEDİN,, BİRAZ DAHA ÇIKTI KAĞIT, BUGÜN DE 1 AY TEDBİR GETİRDİN.......SİZİN METURLA ZORUNUZ NEEE ??? BBG YE GEÇMEDEN ÖNCE 1000 LERCE YQATIRIM CI YILLARCA SÜRÜNDÜ OZAMAN NEDEN HESAP SORMADINIZ....SİZİN AMACINIZ YATIRIMCIYI KORUMAK DEĞİL.......EZMEK KÜSTÜRMEK......NEYSE BENİM YÜZÜMDEN KAĞIDA GICIKLIK YAPMAYIN.....AKLINIZI BAŞINIZA TOPLAYIN ADİL OLUN YETER.....BEN GARİBAN BİR ASKER EMEKLİSİYİM EĞER MERAK EDİYORSANIZ TELEFONUMU VEREYİM GÖRÜŞELİM .....KLAVYE DELİ KANLISI DEĞİL ORJİNAL DELİKANLIYIM.......TAMAM METUR HABER AÇIKLAMADI AMA ...3-5 AY ÖNCE DEDİKİ 7,5 MİLYONLUK HİSSE ALACAZ ..SONRA GEÇEN AY DEDİKİ 15 MİLYONA KADAR HİSSE ALACAZ,,, SÖYLEYİN BANA 30 TRİLYONA YAKIN PARA ULUSAL 100 DE BİLE YOK KEYFİ İSTEDİĞİ GİBİ DEĞERLENDİREN HANGİ ŞİRKETTE VAR 30 TRİLYON NAKİT....HEMDE BÖYLE KRİZ DÖNEMİNDE HEPSİ MİLYON DOLAR BORÇLU..AMA METURDA VAR...METURUN BU KAP BİLDİRİMİNLERİNDENDE Mİ HABERİNİZ YOK ??....NEYSE.....ADİL OLUN YETER......RİCA EDİYORUM......KABA SÖZLER İÇİN ÖZÜR GERİ ALDIM....SİZDE LÜTFEN BUNDAN SONRA MAKUL MANTIKLI YATIRIMCI NEZDİNDE KABUL EDİLEBİLİR UYGUN KARARLAR ALIN....KİŞİSEL HATA VARSA CEZASI BELLİDİR AMA ŞİRKETİN GENELİNİ SORUMLU TUTUP HABİRE TEDBİR HABİRE TEDBİR HİÇ HOŞ DEĞİL ..KALIN SAĞLICAKLA......YAZMICAM DİYORUM Bİ ŞEKİLDE YAZDIRIYORSUNUZ...YAAA

6. iyi dinlendik..haydi metur yola devam....

7. günaydınlar..........dün son saatler satışın olacağı belliydi 16 :00 dan sonra...... kar realize gelmesi lazım sağlıklı olması için....7,18 tl. den verdiğimi 3,6 tl,den 3,9 tl.alırız artık..teşekkürler metur sana güvenmeye devam...çookk uuczsuun daha çokkk......yatırım tavsiyesi değildir...güzel enerjiyle kalın..

7.18 kağıt hiç çıkmadıki nasıl verdiniz. Borsa dışımı.
     Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    günaydınlar..........dün son saatler satışın olacağı belliydi 16 :00 dan sonra...... kar realize gelmesi lazım sağlıklı olması için....7,18 tl. den verdiğimi 3,6 tl,den 3,9 tl.alırız artık..teşekkürler metur sana güvenmeye devam...çookk uuczsuun daha çokkk......yatırım tavsiyesi değildir...güzel enerjiyle kalın..
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 195/213 İlkİlk ... 95145185193194195196197205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •