Sayfa 51/213 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1700 madde; 401 - 408 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1.  Alıntı Originally Posted by Matmaca Yazıyı Oku
    yorumu 1,31 üzerinde kalmaya çalışırken yazdım.verdiğim hedefler bugün gerçekleşti.
    yorumda max 1,56 demiştim.En azından bu hedef bugünlük geçilmedi.
    max demek en fazla demektir.Üzerini görür mü bilmem.Burayı tespit edebildim ancak.
    Teşekkürler. Böyle nokta atışlarını hayranlıkla izliyorum. Birkaç hissede daha aynısı oldu. Teknik analiz acayip bir şey.

2. biraz bekletecek ama bu güneş enerjisi iyi para kazandıracak ytd

3. arkadaşlar bilen biri yazarsa sevinirim adamlar 2017 yılı toplamda kısa ve uzun vadeli 18.000.000,00 tl borclanmışlar bu parayı neden borçlandılar nereye yatırım yaptılar neden bunla ilgili tek bir açıklama yok biri yardım ederse gerçekten sevineceğim ytd

4. Bugun ku ve dun hareketlerde bu hissenin buralarda kalmayacagi kesinlesti. Buradan ya 2 ustune atar ya da geldigi yere geri doner. Alan satan yok. Spek kendi alip satiyor. Sirketin bilancosu veya teknikle alakasi yok gibi geliyor bana

5.  Alıntı Originally Posted by cmurat Yazıyı Oku
    Usta dediğin gibi 1.56 dan döndü ama çok fazla da salmadı. Uzerine atar mı dersin?
    Sizin yorumunuz da cok onemli

6. Grafik pek parlak durmuyor. Sanki yakın bir zamanda 1,0x leri görebilir diye düşünüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by hobi Yazıyı Oku
    Grafik pek parlak durmuyor. Sanki yakın bir zamanda 1,0x leri görebilir diye düşünüyorum.
    Düşüncenize saygım var. Aslında buradan aşağı salmaması bende de yükselecek, dinleniyor düşüncesi oluşturdu.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    “Zenginlik, mal çokluğu değildir. Asıl zenginlik gönül zenginliğidir.” buyurmuştur. (Müslim, 1741)

8. Lütfen yatırım tavsiyesi olarak değerlendirmeyin.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    “Zenginlik, mal çokluğu değildir. Asıl zenginlik gönül zenginliğidir.” buyurmuştur. (Müslim, 1741)

Sayfa 51/213 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •