Sayfa 53/213 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 1700 madde; 417 - 424 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1. Şirketimizin %
    100 iştirak ettiği Kare1, Kare2, Kare3, Kare4 ve Kare5 Güneş Enerjisi
    Üretim San. ve Tic. A.Ş.' lerinin Adana İli Karaisalı İlçesinde bulunan, kurulumları
    tamamlanmış ve Toroslar EDAŞ tarafından ön kontrolü yapılmış olan
    GES tesislerinin Tedaş Geçici Kabule Hazır Tutanakları imzalanmış olup,
    tutanağın imzalanması ile birlikte tesisler elektrik üretimine başlamışlardır.

Kamuoyunun bilgilerine
    sunarız.

-----------------
    -----------------

Bu haber beklenen bir haber miydi?
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

2. 100 yıldır beklenen haber geliyor ve patronun yaptığı glu glu dansı.

3. Glu glu dansı olmadan olurmu?Çıkacaksa yapması lazım bence.

HTC_M10h cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Gap'ı aldı. Tuzağını da kurmuştu önceden. Yola devam.YTD

Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    GAP yaptı. Keşke usulca gitseydi.

UOTE=Andrei28;1447731]Kulp yapıyor.
    [/QUOTE]

5. zamanı belli mi

6. bu tahtada deli oyunlar olacak gibi düşünüyorum.yatırımfinasman da bekleyen 6.5 milyon lotu bu tahtada bu hacimle satmaya kalksa ortalama 0.40 dan zor satarlar.ama sığ tahta 1-2 milyon lotla 5 liraya bile sürer flaş haberlerle süsleyip 4 lira ortalamayla boşaltır.yok maliyetleri sıfır üçebeşe bakmazlar tahtanın kapanmasını göze alıp,hazırda halka açık şirketten vazgeçerlerse bilemem.
    soruyorum peki şirket sahipleri neden ellerindeki lotları satmaya dönüştürüp borsa dışında serden geçti aksu inş. dediği ortaklarına hisselerini 1,49 fiyattan devrettiler. yani satılarbilire dönüşümü yapılmıştı isteseler kendileride tahtada satabilirlerdi.acaba diyorum kesin satılacak algısımı yarattılar.sonuçta kendileri virmanını yapıp sattı spk dan yana sııntıları yok.ama alan kesin satacak diye bir şey de ortadan kalkmış olmuyormu?ellerinde çok fazla mal da kalmadı çok değerli arazilerini yine bu inş firmasıyla hasılat paylaşımı yaparak villa lar inşa edip hepsini sattılar ve 2015 yılını 18 milyon gibi rekor karla kapatıp,karını geçmiş dönem zararlarına aktardılar. yanılmıyorsam 24 milyondu,şu an 7-8 milyon kalmış olması gerek.şimdide 3 yıldır tahtanın beklediği elektrik üretimi işi başarılı oluyor tahta yüzde 3 yükseliyor.oyuna bak. şirket unvan değişikliği yapıp metem turizm enerji olursa şaşırmam.eskiler bilir metem tekstil nasıl yok oldu.bunlara güven olmaz.ama bir flap bir beyaz filo aklıma gelince,eğer batmadan bir vurgun yapacaklarsa operrasyon başlamadan içinde olmak gerek.yeni giren arkadaşlar riskli olduğunu bilip,çok ihtiyacı olmadığı miktarlarla girsinler.zaten giderse de sabırlı olanı tatmın eder.ufak miktarla inatlaştım bunla 4 yıldır göz ucuyla takıp ediyorum.canım sıkıldı yazdım.düşündüklerim yatırım tavsiyesi olamaz.

Haftalık hisse yarışmamız yeniden başladı
    kurallara uygun 3 hisse seçin bir hafta yarışalım.
    alalım tahminlerinizi
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...39#post1502839
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Gap'ı aldı. Tuzağını da kurmuştu önceden. Yola devam.YTD

[/QUOTE]Usta şimdi biz bu kahveyi fincanın kulpu kırıldı diye mi içemedik ? İçindeki kahve dökülmemiştir inşallah

Sayfa 53/213 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •