Sayfa 68/213 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon
Arama sonucu : 1702 madde; 537 - 544 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1. Acele etmeyin. .

Amatörce Paylaşımlardır
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

3. kağıdın sahibi operasyon bitti demeden bitmez buyur burdan yak son dakikada 1,89 oldu cesaret edip tabandan alanlar için iyi trade
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

4. elinde olan çoğu ky de taban oldu yarında düşüş devam eder diye korkudan tabana yazmıştır
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

5. Bu hareketler bana Orge yi hatırlattı. Ama bu manyak tahta yapıcı ne yapar belli olmaz.. Bi bakmışsın yarın düşüş gösterip tavan da olabilir... Ama ben yine diyorum kendi görüşüm, bu hissenin yükselişinin devam etmesi için bi haber düşmesi gerektiğini düşünüyorum.

6. ***METUR*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

01.02.2018, 19:14:46

***METUR*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu )

İlgili Şirketler [METUR] İlgili Fonlar [] Türkçe BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

**** Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan*Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, METUR.E paylarında 02/02/2018*tarihli işlemlerden* (seans başından)*16/02/2018 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır. VBTS kapsamında 29/01/2018 tarihinden (seans başından)*itibaren 12/02/2018 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili*işlemlere konu edilemeyeceği duyurulan METUR.E paylarındaki açığa satış ve*kredili işlem yasağı, VBTS kapsamında getirilen brüt takas uygulaması ile*birlikte 16/02/2018 tarihine (seans sonuna) kadar devam edecektir. Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler A, B, C, D grup*değişimi, pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili*işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak*değerlendirilmeli

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Brüt takas gelmiş

8. Adamlar bile bile brüte soktular 2,44 yükseği göster sonra 2 devre kesici ye sonra taban sonrada brütü ye

Sayfa 68/213 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •