Sayfa 95/213 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon
Arama sonucu : 1700 madde; 753 - 760 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1. Sermaye ile şirket ederinin hiçbir alakası yok ..siz gelecekteki kâr beklentilerine ve mal varlığı-borcuna bakın...özsermayeye bakın...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Her ne kadar sektörler farkli olsada ama böylede bir gercek var !
    KAPLAMİN : SERMAYE : 20 Milyon .9 aylık zarar : -5.777...
    DOBUR : SERMAYE : 19.5.... Milyon 9 aylık zarar : - 1.844....
    METUR : SERMAYE : 18 MİLYON 9 aylık zarar : - 192.44..
    Kaldıki turizmler 2020 yıli içinde popüler ve beklentili sektör.. Bu fiyatlar METUR icin çok ucuz ve çok komik rakamlar...piyasa mutlaka fiyatlayacaktir..ytd
    Metur turizmden kopalı yıllar oldu.Aldığınız hisseleri araştırın biraz.5 mln gayri-menkul var elinde 5 adet ges var... turizm sektörü ile alakası kalmadı saygıdeğer dostum...

3.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Metur turizmden kopalı yıllar oldu.Aldığınız hisseleri araştırın biraz.5 mln gayri-menkul var elinde 5 adet ges var... turizm sektörü ile alakası kalmadı saygıdeğer dostum...

Aydınlatmanız bilgilendirmeleriniz için teşekkürler..Devamını bekleriz ! Forumda bir sinerji olur...Ayrıca kâr içinde beklentilerimi cok onceden yazmıştım..9 aylıkta kâr bekliyordum cok az kaldı. Ama 12 aylıkta kâr beklentim devam ediyor...Ayrıca ilaç sektörüne de yatırım yapmasinı cok onemsiyorum...Ben sirkette birseylerin degişecegine ve iyi şeyler olacağına inanıyorum...inanmadam da bu hissede olmam..izleyelim bakalim...selam ve sevgilerimle...

4. Ayrıca evet. Borç yapısı ve eksi özsermayesi nedeniyle bu fiyatlarda...yani en kötü hali..Benim hissede olmam ve vurgulamak istedigimde yeni ve iyi gelişmeler beklentisi iledir...ytd.

5. Evet dilimizde tüy bitene kadar yazacagiz..karşılastıracagız ! Hepsini geçtim. Metemtur un şu DOĞUSAN BORU kadardami degeri ederi yok ? Dogusan in sermayesi Metur un neredeyse iki kati. Zarari desen daha fazla vede yillardir zararda..Borcu özsermayesi..bina arsa desen onlardapek ic açici degil. Ama bu haliyle bile sermayesi ile carparsan hisse fiyati neredeyse 3 liraya yani Metur un 2 katina yakin geliyor. Metur yönetimi patronu bu kadar mi aciz bilgisiz , beceriksiz ? O nlar görmese de piyasa bunu görüp fiyatlayacaktır...izleyip gorecegiz...ytd.

6. Öyle yada böyle önümüzdeki yil seni 3 lü rakamlarda görecegiz..12 aylik ve önümüzdeki ilk çeyrek bilançolarda görecegiz seni..Bu arada gelecek iyi bir haberde seni hızla 2 lerin uzerine atacaktir.. piyasa her yönüyle bunu bekliyor ve hazır...ytd

7. İlaç işinde hapı ky icirdiler.Herkeze acil çifa lar

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Nedir derdin dostum ? Ikına sıkına bir hal oldun. Rahat bırak kendini. Neyin sancısı bu ? Açık veriyorsuuunn !ytd.

Sayfa 95/213 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •