Sayfa 199/213 İlkİlk ... 99149189197198199200201209 ... SonSon
Arama sonucu : 1700 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    4 liradan alıp 6 liradan sattığım qnbfl 200 liranın üstüne çıkmıştı. O yüzden ben bekleyeceğim biraz daha.
    haklısın dostum .yalnız meturun şuanki durumuna göre bu olanaksız çünkü şuan meturun o fiyatları destekleyecek durumu yok meturun olması gereken fiyat en fazla 40 tl.......çok mükemmel bir haber gelsin ki.çok değişik ozaman bi yorum yapabilirim....ben 5,5 tl.ye gelirse bekleyeceğim alırım hemde çok yüklü....bol şans kardeşim....ytd...

2. ama son tabandeyken izledim ki metura harbiden artık alıcı var ve istekli alıcalar.....spek engellemese gitmeye çok istekli....metur için çok sevindirici ne güzel....ytd..mutlu oldum

3.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    4 liradan alıp 6 liradan sattığım qnbfl 200 liranın üstüne çıkmıştı. O yüzden ben bekleyeceğim biraz daha.
    son olarak bizim borsaya göre konuşursak defalarca yazdım...ne gereksiz kağıtlar 100 tl.üzeri oldu....olmaz olmaz diye bişey yok aslında metur onların yanında para basıyor.....ytd....yarın dönerse alırım beklemem 5,5 tl.yi,,ytd

4. günaydınlar .mutlu günler...bol kazançlar...benim bazen beynim duruyor...hisseler uzaya gitmiş biz hala meturda 3 ün 5 in hesabını yapıyoruz........yürü be meturrr....ileri hep ileri ytd...

5. gençlik hergün yeni hisseler keşfediyorum..ama en geç 1 ay içinde hep kaçıp göçüp gidiyorlar....bitane daha yakaladım.....ipicu veriyorum...YAYLA lar YAYLA lar..dilo dilo YAYLA lar....yatırım tavsiyesi değil....artık beni tanıyosunuz delinin tekiyim ben...beni çokk ciddiye almayın....azıcık kaile alın...şaka şaka yatırım tavsiyesi değildir..bol kazqançlar...

6. YAYLA lar YAYLA lar ...dilo dilo YAYLA lar.......YAYLA nıp gidiyorum....sizde YAYLA nın.ytd.....yayla enerji turizm inşaat sanki duran varlık o bu şu bu ve vb.işlere göre çookk ucuz ama borcu biraz çokkk ...A1 KAPİTAL BOŞ YERE MAL ALMAZ İNCELEMEK LAZIM ...YTD..

7.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    günaydınlar .mutlu günler...bol kazançlar...benim bazen beynim duruyor...hisseler uzaya gitmiş biz hala meturda 3 ün 5 in hesabını yapıyoruz........yürü be meturrr....ileri hep ileri ytd...
    günaydınlar yaylalar hala baskılı şekilde feci toplanıyor gibi ...ama escom dolar bazlı grafiğini tamamlamak için yola başladı gibi..izleyip göreceğiz ..hayırlısı güzel gibi.ytd..

8.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    günaydınlar yaylalar hala baskılı şekilde feci toplanıyor gibi ...ama escom dolar bazlı grafiğini tamamlamak için yola başladı gibi..izleyip göreceğiz ..hayırlısı güzel gibi.ytd..
    çok OYALANDIN METURUM YAAAA...GİT 20-30 LARA...yerleş haberlere göre ordan takıll....buralar sana çoookkk küçük gelir...bir kaç gömlek..yatırım tavsiyesi değil şahsi fikirdir..

Sayfa 199/213 İlkİlk ... 99149189197198199200201209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •