Sayfa 159/213 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209 ... SonSon
Arama sonucu : 1702 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    adamsın zarbooooo...speğin, speğin adamlarının .almaya sattırmaya çalışan kan emicilerin, 7 sülalelesini ,,,sen halletttt.....kanırta kanırta....en büyük bcc yatırım danışmanlık gitti turizm metur geldi yeni holding katılıyorum sana cimşit....adamsınnn zarbooooooo...
    zarbo millete verdiniz yine malları 2,80 den

2,48 bugünü halledicek gibi duruyor. pazartesi sabahtan ky. ilk 15 dakikada verebildiğini vermeye çalışır zarar kes yapar tabi alıcı bulursa.

2,50 ye çomaklar saklandı. Savaş pazartesiye kaldı. Hisseyi yöneten ne kadar tehlikeli olduğunu gösterdi zannederim. gerçi bu defa taban için zaman yetmedi ama sosyal medyada dolaşan adamlarıyla çift hane olacak dedirtmeye başlamıştı 2 gündür. Malı ky. ya yıktılarsa vay hallerine. yok tamamını yıkamadılar sa hayat var demektir. Tavana 400bin kadar satış yemişti ilk vakit, filmin bitiş sahnesi oydu zannederim. Herkese iyi hafta sonları.

4.  Alıntı Originally Posted by magnefito Yazıyı Oku
    Kapanışa doğru gelebilir. Yazılan kadar sürekli satıcı geliyor. Derinlik görmeyen biri kağıdı satmak isterse taban bile olur.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Süpersin kardeşim ! Iyi cözmüşsün adamları..Bizde bundan yararlanmaya artık..Katkilarının devamıni bekliyoruz...selamlar..

5. Tavanda çok satış yedi.
    Bence, Speğe ağır geldi o kadar malı taşıyamadı.
    Biraz da spek mal taşısın, küçük yatırımcı aşağıdan alsın.
    Iyi yanı, sabah açılıştaki gap doldu.
    Asla ve kat'a yatırım tavsiyesi değildir.
    Foruma yeni üye olmuş, bende hisse yok ama sizi uyarıyorum deyip ısrarla hisse aldırmaya ve sattırmaya çalışanlara asla itibar edilmemesi tavsiye edilir.

6. Karanlık oda da yaklaşık 150 bin işlem gerçekleşmiş gibi.

7. 2.11 maliyetli malımızı sattık tavandan şükür credit denen ecnebiye hep onlar kazanacak değil ya birazda ky kazansın.Bugünün en güzel yanı bence ky sattı baya yukardan.Aşağı getirirse tekrar gireriz

8.  Alıntı Originally Posted by zarbo Yazıyı Oku
    Tavanda çok satış yedi.
    Bence, Speğe ağır geldi o kadar malı taşıyamadı.
    Biraz da spek mal taşısın, küçük yatırımcı aşağıdan alsın.
    Iyi yanı, sabah açılıştaki gap doldu.
    zarbo ...cimşit ve senin paylarından etkilendim.2,8 den 150 bin lot aldım....pazartesi çıkar mı geri tepki verir mi ? hepsini gömmüştüm varımı yoğumu ? pazartesi ne yapayım zarar kes mi ? yoksa geri tepki verir mi ?

Sayfa 159/213 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •