Sayfa 103/213 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 1700 madde; 817 - 824 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1. Turizm hissenin sadece adında kalmış; bir kaç gayrimenkul ve 5 tane güneş enerji santrali var..

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

2. [QUOTE=sonli;4289818]Turizm hissenin sadece adında kalmış; bir kaç gayrimenkul ve 5 tane güneş enerji santrali var..
    NATEN ENERJI yi örnek alsınlar öyleyse..9..lardan 15...lere getirdiler 5 gunde hisseyi..yada sektörel degişiklik yapsınlar..isim ve ünvan degısıkligi...ytd

3. Bilmiyorumki neyin peşindesiniz ne yapmaya calışıyorsunuz ? Kac gundur kendinizi paraladiniz cedellestiniz kan ter içinde kaldıniz. Aldiniz verdiniz bir arpa boyu yol alamadınız ! Güçsüz kaldınız piyasa karşısında..paranız yetmedi..Boyle al verle hisse götürülmez.
    Hissenin degeri buralar degil. Sahipsizlikten...
    Kriz deniyor ama ben Metu a cok olumsuz etkisi olacagını düşünmüyorum ! Şoyleki ilk etapta gelir kaybi olacagi düşunulse bile bunun karsılıgında giderlerinde de azalma olacaktir. Örnegin personel giderleri olmayacak..Hammadde ve tedarik gideri ve sorunu olmayacak. Daha onemlisi Turkiye enerji tuketmeye devam ediyor ! ki bu durumda Gunes enerji santrallerinden dolayi gelir yazacaktir !
    Evet bu fiyatlari hak etmiyor METUR ! Sorunumuz...güven sahipsizlik yönetim sorunu gibi duruyor...ytd

4.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Bilmiyorumki neyin peşindesiniz ne yapmaya calışıyorsunuz ? Kac gundur kendinizi paraladiniz cedellestiniz kan ter içinde kaldıniz. Aldiniz verdiniz bir arpa boyu yol alamadınız ! Güçsüz kaldınız piyasa karşısında..paranız yetmedi..Boyle al verle hisse götürülmez.
    Hissenin degeri buralar degil. Sahipsizlikten...
    Kriz deniyor ama ben Metu a cok olumsuz etkisi olacagını düşünmüyorum ! Şoyleki ilk etapta gelir kaybi olacagi düşunulse bile bunun karsılıgında giderlerinde de azalma olacaktir. Örnegin personel giderleri olmayacak..Hammadde ve tedarik gideri ve sorunu olmayacak. Daha onemlisi Turkiye enerji tuketmeye devam ediyor ! ki bu durumda Gunes enerji santrallerinden dolayi gelir yazacaktir !
    Evet bu fiyatlari hak etmiyor METUR ! Sorunumuz...güven sahipsizlik yönetim sorunu gibi duruyor...ytd
    Şirketin çalışan sayısı 10 zaten üstad; şirketin hammadde ve tedarik olayı yok gördüğüm kadarıyla.. Bak burada faaliyet raporu var, bir oku istersen:
    Bildirim : https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/827174
    PDF : https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...70c96f18f4036c
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

5.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Şirketin çalışan sayısı 10 zaten üstad; şirketin hammadde ve tedarik olayı yok gördüğüm kadarıyla.. Bak burada faaliyet raporu var, bir oku istersen:
    Bildirim : https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/827174
    PDF : https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...70c96f18f4036c
    Tamda onu kastettmistim bende kardesim. İroni birazda ! Yani isletme giderlerin yok denecek kadar. Mal ve hizmet uretimi ve satimi sorunun yok. Isletme dahası faaliyet giderlerin yok denecek kadar..Krizin sana etkisi yok denecek kadar ! Neden hala bu fiyatlarda ? Sahipsizlik..ytd
    Bu arada katkiniz ve bilgilendirmeniz içinde ayrıca tesekkurler..Faydalandım tekrardan. Selamlar...

6. Ve de birseyler degisecekse o gunde bu günler..Biraz cesaret biraz güven biraz aksiyon alınırsa ve iyi anlatılırsa..piyasa da buna hazır. Destekleyecektir ! Talepte gelecektir..Hissede dikkat ceken bir enerji birikti...Bu fiyatlarda bu hisse cok yazık ! Yıllarin sirketini bu hallere getirmekte bir o kadar acı ! Ytd

7. Hâla geri alıma devam mı alamadıniz mi daha ? Küçük ve ucuz planlar hesaplar ! 2... lerden güvenmis maliyetlenmis vede yillardir bu hissede bekleyen kuçük yatırimcıların ortaklarının hisselerini elinden bu fiyatlara almaya . Vicdanlara sığar mı etik mi ? Geri alacaksaniz goturun degerine oradan alir. Dua alirsiniz kalp kazanırsiniz en azindan.. Bakın AYÇES te adam gibi adam hisseye hakim olanlar..Krizde % 100 yaptirdilar. Kriz oncesi fiyatlarıda gecti hisse.Güç...güven..cesaret..kazan kazan..Biz hâla surücüsü zügürt kağnıyı iteklemekte...ytd

8. şuan ki mevcut otel arsa arazi 5 adet elektrik santrali ve nakit sorunu olmayan tertemiz BİR şirketin H,SSESİ NİN gerçek değeri EN AZ 60-70 TL OLMASI GEREKİRKEN SADECE 1.5 TL OLMASI AKIL ALIR GİBİ DEĞİLLLL....:

Sayfa 103/213 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •