Sayfa 175/212 İlkİlk ... 75125165173174175176177185 ... SonSon
Arama sonucu : 1696 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1. [QUOTE=egecballh1;4593053]
     Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku

BU ARADA HERKESE HAYIRLI KAZANÇLAR BAŞTA CİMŞİT MAĞNEFİTO ZARBOO MUHTEBERİ MAKİF OLMAK ÜZRE HERKESE ..ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN...GÜZEL KARDEŞLERİM..
    Eyvallah kardeşim selamlar sevgiler...

2.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    çimşitin sesi çıkmıyor herkes pusuda sanırım on onbeş kuruş kar olsa satacaklar gibime geliyor ne dersin ege..
    Yazacagımızı yazdık diyeceğimizi dedik...bekliyoruz..Benim hedefim büyük ! Uzuncuyum...pek fazla yazacak birseyde yok simdilik...ytd

3. Twitter'da neden bu sitede yorum yapmadığım sorulmuş.
    Bilançoya, kap verilerine ve teknik analize dayanarak doğru ve faydalı bilgileri paylaşmaya çalışıyorduk ancak elinde hisse olmayanlar tarafından çok ağır hakaretlere maruz kaldık.
    Hisse net yönetimi ise sessiz kalıp sadece mesaj silmekle yetindi.
    Forum boş ve gereksiz geyik muhabbetine sardığı için forum yönetimine nispet artık yorum yazmıyorum.
    Bu arada kar realizasyonu sonrasında portföyüme tekrar aldım. Daha önce yazdığım yorumların arkasındayım.
    Asla ve kat'a yatırım tavsiyesi değildir.
    Foruma yeni üye olmuş, bende hisse yok ama sizi uyarıyorum deyip ısrarla hisse aldırmaya ve sattırmaya çalışanlara asla itibar edilmemesi tavsiye edilir.

ben hisse taşımıyorum şimdilik. Bugün elimde olanları verdim. çok birşey yoktu zaten. Yüklü alınca satmakta sıkıntı bu hissede. İzlemedeyim. Şimdilik köşede dursun. Aklımdaki olanları yaparsa tekrar giriş yaparım. Gördüğüm hissenin her taraftan sarıldığı. İstedikleri gibi at oynatıyorlar. Günü ekside kapadı. Satanlara yarın alım fırsatı vermez ise birşeyler olur derim. yok 2,40 lı seviyelerden almaya müsaade ediyorsa herşey danışıklı dövüş demektir.

5.  Alıntı Originally Posted by zarbo Yazıyı Oku
    Twitter'da neden bu sitede yorum yapmadığım sorulmuş.
    Bilançoya, kap verilerine ve teknik analize dayanarak doğru ve faydalı bilgileri paylaşmaya çalışıyorduk ancak elinde hisse olmayanlar tarafından çok ağır hakaretlere maruz kaldık.
    Forum boş ve gereksiz geyik muhabbetine sardığı için forum yönetimine nispet artık yorum yazmıyorum.
    Bu arada kar realizasyonu sonrasında portföyüme tekrar aldım. Daha önce yazdığım yorumların arkasındayım.
    yav zarboooo bırak ayak yapma ...biz barıştık seninle o köprünün altından çok sular aktı ...söylenen laflar sana değildi yıllardır madur edeneydi fakat hissenin sahibi senmiş gibi sahiplendin herkes gördü bunu.....seni tanımam etmem sana neden hakaret edeyim laf söyleyim sen kendin şirketi savundun durdun herşeyi üzerine aldın......kıaç defa sana güzel şeyler yazdım ...adamın dibi küsme alınma sana değildi olaflar....adamın dibi....benide hoş gör yıllardır söğüşlediler kıszmasamıydım onlara....bbg danışmanlığa kızmıyorum bak eski metura kızıyordum ben...dahada uzatma kin kibir şeytana yakışır ....cansın can adamın dibiiii..küsmeee

6.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Yazacagımızı yazdık diyeceğimizi dedik...bekliyoruz..Benim hedefim büyük ! Uzuncuyum...pek fazla yazacak birseyde yok simdilik...ytd
    yav cimşitim şu zarboya bişey söyle küskünlüğü bıraksın artık laflarım ona değildi eski meturu sahibi gibi savundu üzerine aldı bütün lafları biliyosun...bişey söyle şuna ben onu affettim oda bana çok hakaret etti..ama küsüyor burda yazmıyor...söyle küsmesin adamım iyi geceler..

7.  Alıntı Originally Posted by zarbo Yazıyı Oku
    haksızmıydım 2,8 den milletekitlediler bende dahil 2,2 tlleri gördü yazık günah dğil mi..ondan sonra kaçtın laf sokarım diye ...ama sokmadım...2,8 tlden alanlar hala bekliyor millet diğer hisselerde voleye vururken ...haksız çıktığında kaçmak sana yakışmıyor kaybederken....vurdun 2,8 den voleyi kaçtın...yok twitter mış falan falan filan ....neyse bundan sonra bana olumsuz yazma ben sana yazmıcam zaten yazmıyorumda 10 gündür...

8.  Alıntı Originally Posted by zarbo Yazıyı Oku
    meturda sizin olsun ...girersem adam değilim..odaşım yeter bana yarında verir bi % 7 allah bereket versin ..zaten tavanda kapadı yarın tüm gün odaştayım hiç niyetim yok meturda oyuncak olmaya....odaşa devam yarın öğleye kadar ondan sonra allah kerim....meturu herzaman alırsın o sürünsün beklesin 2 lere gelsin.....her zamanalırsın...SELÇUK GIDA ŞUAN ENBÜYÜK FAVORİM PERŞEMBEYİ BEKLİYORUZ BEDELLİ KAP AÇIKLAMASINI .....YATIRM TAVSİYESİ DEĞİL BEN KENDİM HEP BATIYORUM ZATEN ..

Sayfa 175/212 İlkİlk ... 75125165173174175176177185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •