Sayfa 169/213 İlkİlk ... 69119159167168169170171179 ... SonSon
Arama sonucu : 1700 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1. 2,42 den aşağıya salmıyor burası direnç sanırım zaman zaman çıkıyor ama bende iş bankasının sadece alım satımları gösteren canlı borsa verileri var o yüzden bekleyen alıcı ve satıcıları göremiyorum. hayırlısı bakalım.

2.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    ne kadar akıllıca bir cevap ...işte bu yüzden seviyorum seni kardeşim.....
    ikinizde tam ustasınız bizleri iyi işletiyorsunuz gibime de gelmedi değil. Hacivat ve karagöz misali teşbihte hata olmasın..

3.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    çok teşekkür ederim arkadaşlar gerçekten bu formdaki samimiyeti hiçbir yerde görmedim. Allah razı olsun. 155. sayfadan sonrasını okudum teknik vs anlamam ama biraz tecrübe birazda elimdeki nakiti kaybetmeden tutmaya çalışıyorum düşerse satmam çıkana kadar beklerim anlayışındayım paramın acelesi olmadığı için biraz bekleyelim ve kağıdı tanıyalım bakalım sizlerinde değerli görüşlerini zaman zaman alırız inşallah hepinize bol kazançlar. selamlar..
    tşkler kardeşim....normalde yapmam ama sana yardımcı olayım selçuk gıdadan ümitliyim çookk kısmen düşünebilirsin.....etkilemek istemem oku incele ..zaten göreceksin orda yazılarımı...

4.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    2,42 den aşağıya salmıyor burası direnç sanırım zaman zaman çıkıyor ama bende iş bankasının sadece alım satımları gösteren canlı borsa verileri var o yüzden bekleyen alıcı ve satıcıları göremiyorum. hayırlısı bakalım.
    kardeş bir yıllık direnç üçlü zirve tabanı 2,44 tl....üçlü zirvenin en üstü orayı kırarsa çıkış kanalı olan 2,23 tl.dibi...lakin dediğim gibi spek ne derse o....kendince aslında grafik takip eder..ve yaparda...
    Son düzenleme : egecballh1; 09-07-2020 saat: 17:05.

5.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    ikinizde tam ustasınız bizleri iyi işletiyorsunuz gibime de gelmedi değil. Hacivat ve karagöz misali teşbihte hata olmasın..
    kardeş estagfurullah ismimin anlamı bu arada ( egecballh1) ege canabı allah tek demek ....kul hakkı ile işimiz olmaz...

6.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    kardeş estagfurullah ismimin anlamı bu arada ( egecballh1) ege canabı allah tek demek ....kul hakkı ile işimiz olmaz...
    eyvallah kardeşlerim hayırlısı bakalım. bugün de Ayasofya bahanesi ile yine satışlara geldik bekleyeceğiz artık mala girdik iyice ortalamam 2,45 civarı başa gelen çekilir Allaha emanet olun kolay gelsin..

7. offff ...offfff...ne güzelde düşüyor.....işte bu yüzden yokum bu kağıttaaa...

8. 2,31 tl......kırmadı kırsaydı alırdım artık 1,8 tl. lerden....bekleyeceğim kırarsa kesin alacağım....hemde yüklüüü....2 tl.üstü almak riskli .....

Sayfa 169/213 İlkİlk ... 69119159167168169170171179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •