Sayfa 184/213 İlkİlk ... 84134174182183184185186194 ... SonSon
Arama sonucu : 1700 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1. Şirketimiz Yönetim Kurulumuz 12.08.2020
    tarihinde toplanarak,aşağıdaki kararları almıştır.

Mali piyasalardaki döviz hareketlerinden
    dolayı meydana gelen sert düşüşler menkul kıymetler enstrümanlarında Türk
    Sermaye Piyasalarında yatırım için cazip fırsatlar yarattığı görüşündeyiz.

Dolayısıyla elimizdeki nakit
    varlıklarımızı değerlendirmek üzere Borsa İstanbul da BİST 30 da işlem gören
    hisse senetlerinden toplam 15.000.000.-
    TL (Onbeşmilyon Türk Lirası ) 'ye kadar,işlem sayısında herhangi bir kısıtlama
    olmaksızın ve istediği tarihte alım / satım yapılmasına karar verilmiştir.

İşlemleri yapmak üzere daha önce alınan 22.07.2019 tarih ve 24 nolu Yönetim Kurulu kararımız doğrultusunda Yönetim Kurulu Bşk
    Vekilimiz Sn Serkut Yavuz Ateş görevlendirilmiştir.

serkut ateş; berkan ateş in kardeşidir

berkan ateş de eski spk nın hakkında yasak verdiği,maniplatörlerle çalışmış biridir

ne dolaplar dönüyor izleyip göreceğiz

2.  Alıntı Originally Posted by selçukoğlu Yazıyı Oku
    Şirketimiz Yönetim Kurulumuz 12.08.2020

dolayı meydana gelen sert düşüşler menkul kıymetler enstrümanlarında Türk
    Sermaye Piyasalarında yatırım için cazip fırsatlar yarattığı görüşündeyiz.

varlıklarımızı değerlendirmek üzere Borsa İstanbul da BİST 30 da işlem gören
    TL (Onbeşmilyon Türk Lirası ) 'ye kadar,işlem sayısında herhangi bir kısıtlama

İşlemleri yapmak üzere daha önce alınan 22.07.2019 tarih ve 24 nolu Yönetim Kurulu kararımız doğrultusunda Yönetim Kurulu Bşk
    Vekilimiz Sn Serkut Yavuz Ateş görevlendirilmiştir.

serkut ateş; berkan ateş in kardeşidir

berkan ateş de eski spk nın hakkında yasak verdiği,maniplatörlerle çalışmış biridir

bu sefer fena götürecekler elinizi çabuk tutun ..ben 40 -50 tl.ler diyorum .yatırım tavsiyesi değildir....hadi hayırlısı.....BELKİDE ARTIK KÜÇÜK YATIRIMCIYA KAZANDIRMA HAMLESİ YENİ BAŞLIYORDUR İZLEYİP GÖRECEĞİZ.....
    Son düzenleme : egecballh1; 12-08-2020 saat: 10:41.

3.  Alıntı Originally Posted by selçukoğlu Yazıyı Oku
    şirketimiz yönetim kurulumuz 12.08.2020

dolayı meydana gelen sert düşüşler menkul kıymetler enstrümanlarında türk
    sermaye piyasalarında yatırım için cazip fırsatlar yarattığı görüşündeyiz.

varlıklarımızı değerlendirmek üzere borsa istanbul da bist 30 da işlem gören
    tl (onbeşmilyon türk lirası ) 'ye kadar,işlem sayısında herhangi bir kısıtlama

Işlemleri yapmak üzere daha önce alınan 22.07.2019 tarih ve 24 nolu yönetim kurulu kararımız doğrultusunda yönetim kurulu bşk
    vekilimiz sn serkut yavuz ateş görevlendirilmiştir.

Serkut ateş; berkan ateş in kardeşidir

iyi yandan bakalım...7,5 milyon önceden 15 milyonda şimdi toplam 22,5 milyon nakit bide kazandılar 1 yıldır 30 milyon nakit var kasada ....buda hisseyi 3lü rakamlara taşıması lazım hemde pandemide böyle dönemde ..demekki bizimkiler fazla profesyonel bir şekilde parayı kazanıyorlar artık......hadi hayırlısı yatırım tavsiyesi değildir...

4. Bilanço Zarar Yine

Dolar kuru yükseldiği için mi zarar açıkladı bu? Yıllık 9milyon kwh elektrik satıyor. 0.13$ dan hesaplarsak yıllık 1 milyon 100 bin dolar geliri var demektir. Kredi taksitini ödeyip üstüne de bir miktar kar bırakır 5 yıllık kredide. Bunlar kaç yıl çekti tam bilmiyorum. Ancak zarar yazmasının sebebi kurun yükselmesi nedeniyle döviz borcunun artması olabilir mi? Gerçi satışın dolar olması büyük avantaj şu zamanda.

Yarın, bugün alanlar için sıkıntılı bir gün olucak. Eski alışkanlık derseniz aşağı kesin derim. Ama uzun bir süredir itinayla toplanıyor. Tam bilanço öncesi kap gönderip tavana yapıştırmasıda adamı huylandırıyor. Daha önce defalarca çok güzel kap haberini yemişliği vardı. Yarın ola hayrola. Alanları inşallah pişman etmez.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by magnefito Yazıyı Oku
    Yarın, bugün alanlar için sıkıntılı bir gün olucak. Eski alışkanlık derseniz aşağı kesin derim. Ama uzun bir süredir itinayla toplanıyor. Tam bilanço öncesi kap gönderip tavana yapıştırmasıda adamı huylandırıyor. Daha önce defalarca çok güzel kap haberini yemişliği vardı. Yarın ola hayrola. Alanları inşallah pişman etmez.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dün alanları bugün pişman etti. Bugün alanlar yarın pişman olmaz inşallah. 😥

7.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    Dün alanları bugün pişman etti. Bugün alanlar yarın pişman olmaz inşallah. ��
    borsada kağıt kalmadı hepsi bürüt takasata rezalet ..buna tedbr gelmiş.

8. Brüt geleceği belliydi ancak neden tabana yapıştırmadı onu anlamadım. Brüt gelsin diye uğraştı adeta.

Sayfa 184/213 İlkİlk ... 84134174182183184185186194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •