Sayfa 181/213 İlkİlk ... 81131171179180181182183191 ... SonSon
Arama sonucu : 1702 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    kardeş çok akıllıca süper yapmışsın bence ..bende ufuk aldım..kerevitaşın %10 hissesine sahip orda çook büyükbir hareketlilik olacak ama konusu ne olacak onu bilmiyoruz...inşallah burada yaşadığımız u sıkıntıların ödülü orda olur..bu arada nedense gıdalardan vazgecmiyoruz selçuk da var bende ..yatırım tavsiyesi değildir..
    eyvallah kardeşim durum bu biz samimiyiz samimi insanları severiz içine kapanan bir hissenin bekle bekle nereye kadar abi. Allah bekleyenlere yardım etsin. inşallah tez vakitte hedeflerine ulaşırlar bu arada Selçuk gıdaya baktım bu kağıt gözaltı pazarında mı açılış kapanış saatleri yine eskisi gibi mi yada talebe göre mi fiyatlanıyor baki selamlar..

2.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    eyvallah kardeşim durum bu biz samimiyiz samimi insanları severiz içine kapanan bir hissenin bekle bekle nereye kadar abi. Allah bekleyenlere yardım etsin. inşallah tez vakitte hedeflerine ulaşırlar bu arada Selçuk gıdaya baktım bu kağıt gözaltı pazarında mı açılış kapanış saatleri yine eskisi gibi mi yada talebe göre mi fiyatlanıyor baki selamlar..
    abim bu kağıt gözaltı pazarında ...incir ve kayısı ihracı yapıyor.toplam borcu 4 trilyon vergi borcu ...arazisine inşaat planları ve gözaltından çıkma isteği var...borcu ve proje için % 100 bedelli müracattı yaptı ..lakin spk sanırım bu hafta bir kara verecek ..onaylarsa hissenin gözaltı pazarından çıkış için engeli kalkacak sonra cirolara bakacaklar...çook temiz bir kağıt ...ama en az ocağa kadar beklemek şart ......cimşitin tabiri ile kabuk değiştirecek ..atılım yapacak gibi gözüküyor....hepsi bu..yatırım tavsiyesi değildir...

3. [QUOTE=makif;4607569]eyvallah kardeşim durum bu biz samimiyiz samimi insanları severiz içine kapanan bir hissenin bekle bekle nereye kadar abi. Allah bekleyenlere yardım etsin. inşallah tez vakitte hedeflerine ulaşırlar bu arada Selçuk gıdaya baktım bu kağıt gözaltı pazarında mı açılış kapanış saatleri yine eskisi gibi mi yada talebe göre mi fiyatlanıyor baki selamlar..[/QUOT
    ...günde 5 defa.işlem görüyor.....yakın izleme pazarında evet

4. çok ilginç değil mi arkadaşlar..bütün kağıtlar 5,10 kat gitti..lakin bu kağıt hala sürünüyor....ytd.
    Son düzenleme : egecballh1; 20-07-2020 saat: 17:38.

5. cimşitim aslan paşam bu meturla ilgili bu sayfada seni görünce moralim süper oluyor yeminleee....adamın dibiii nasılsınnn..

6. bana kızmanıza gerek yok gerçekler acıdır....kadın kötüyse ...inip binenin hangisine kızacaksın....ben gerçeği söylüyorum...duymak zor geliyorsa pzv.lik yapmıcaann

7. sözzzz bu kağıtta asla yazmıyacağım asla ...son söz......takıntı olmuş bende ne gününüz varsa görün byyy...

8.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    yok arkadaş bu hisseden bir halt olmaz ya toplamak için buralarda tutuyorlar yada hiçbir özelliği olmayan bir kağıt henüz daha doğru dürüst tanıyamadım bile sattım gittim cumadan kerevit aldım allaha şükür iyi yerlere gelecek deniyor cumadan bu güne zararımı çıkardım ama daha iyi olacak inşallah bu ölü kağıtlardan vazgeçmek en iyisi ne kazandırırsa kazandırsın kendilerinin olsun kime satacaklarsa satsınlar. Ytd.
    makifim nasılsın nerelerdesin....ayese geçtim ben...sen neler yapıyorsun....sayfadaki arkadaşlara bol kazançlar...YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR..

Sayfa 181/213 İlkİlk ... 81131171179180181182183191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •