Sayfa 180/213 İlkİlk ... 80130170178179180181182190 ... SonSon
Arama sonucu : 1702 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1. anlaşıldı yeni takdik yeni senaryolar başladı ....
    Son düzenleme : egecballh1; 17-07-2020 saat: 17:42.

2. [QUOTE=egecballh1;4603750]anlaşıldı yeni takdik yeni senaryolar başladı ...
    Son düzenleme : egecballh1; 17-07-2020 saat: 17:43.

3. HEY ZİYARETÇİLER HEPİNİZİ TANIYORUM....

4.  Alıntı Originally Posted by zarbo Yazıyı Oku
    küçük yatırımcı satmadan götürmüyor.
    Hisse hakkında olumsuz konuşulmaya başlandığı zaman neler olabileceğini yazdık ve yaşadık.
    zarboo kardeş dilekçe vermekten vazgeçmişler şikayet falanda etmeyecekler...senin yazılarını dikkate almışlar şirketin yeni sürece girmesi kabuk değiştirmesi ve bbg danışmanlığa geçmesi nedeniyle ....çok etkilisin kardeşim 2 kere yazdın milleti etkiledin......neyse inşallah bundan sonra cimşit kardeşimin dediği gibi herşey çok güzel olur herkes için hem şirket hem yatırımcılar için..şirket için yeni sayfa açılması dileğiyle itibar ve güven dileğiyle ...herkese bol kazançlar ..allah işinizi rast getirsin......

5. Borç içinde gezen hisseler 15-20 tl fiyatlarda gezerken ....bizim kilerin paraları borsada değerlendirdikleri metur inşallah hakettiği çook yükseklere gelir....30 tl olsa kimse demez bu enerji holdingi için bu rakamlar yüksek.....yeni yatırımlara inşallah....allah herkese akıl ihsan eylesin..

6. yok arkadaş bu hisseden bir halt olmaz ya toplamak için buralarda tutuyorlar yada hiçbir özelliği olmayan bir kağıt henüz daha doğru dürüst tanıyamadım bile sattım gittim cumadan kerevit aldım allaha şükür iyi yerlere gelecek deniyor cumadan bu güne zararımı çıkardım ama daha iyi olacak inşallah bu ölü kağıtlardan vazgeçmek en iyisi ne kazandırırsa kazandırsın kendilerinin olsun kime satacaklarsa satsınlar. ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    yok arkadaş bu hisseden bir halt olmaz ya toplamak için buralarda tutuyorlar yada hiçbir özelliği olmayan bir kağıt henüz daha doğru dürüst tanıyamadım bile sattım gittim cumadan kerevit aldım allaha şükür iyi yerlere gelecek deniyor cumadan bu güne zararımı çıkardım ama daha iyi olacak inşallah bu ölü kağıtlardan vazgeçmek en iyisi ne kazandırırsa kazandırsın kendilerinin olsun kime satacaklarsa satsınlar. ytd.
    kardeş çok akıllıca süper yapmışsın bence ..bende ufuk aldım..kerevitaşın %10 hissesine sahip orda çook büyükbir hareketlilik olacak ama konusu ne olacak onu bilmiyoruz...inşallah burada yaşadığımız u sıkıntıların ödülü orda olur..bu arada nedense gıdalardan vazgecmiyoruz selçuk da var bende ..yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 180/213 İlkİlk ... 80130170178179180181182190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •