Sayfa 193/213 İlkİlk ... 93143183191192193194195203 ... SonSon
Arama sonucu : 1700 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1. Sen aldiysan, yavas yavas tüymek lazim buralardan
    ... Ters indikatör gibisin be egeli emmioglu... ytd...

2.  Alıntı Originally Posted by ECHENEIS Yazıyı Oku
    Sen aldiysan, yavas yavas tüymek lazim buralardan
    ... Ters indikatör gibisin be egeli emmioglu... ytd...
    dostum sana dürüst olayım...benim 1,5 tl ortalamam....4,4 ti bugün satışım....yeminle.....1 krş kalmadı bende.....yılların acısını bi nebze çıkarttı temiz 2 kat allah herkesten razı olsun bolkazançlar hepinize....selçuk gıda ve merkodayım şuan.......odaşı izliyorum.....yatırım tavsiyesi değildir...

3. sayın spk .....!!! SİZ HABER GÖNDERİRKEN GALİBA İNCELEYİP GÖNDERMİYOSUNUZ İŞKEMBEDEN KAĞIT BİRAZ YÜKSELİNCE HEMEN KAMUYA AÇIKLANMAMIŞ BİR DURUM MU VAR ? SİZ BU KAĞIDI İNCELEDİNİZ Mİ ? NE İŞ YAPAR YILLARDIR FİYATI NE KAZANCI NE ? 100 LERCE KAĞIDA 50 KAT ÇIKARKEN ORTALIKTA YOKSUNUZ....METUR BİRAZ YÜKSELDİ DİYE HEMEN YAZI.....ÖNCE ADELET SONRA BİLİNÇLİ VE YANSIZ ADİL HAKKANİYETLİ OLURSANIZ SEVİNECEĞİM.....BU KAĞIT ENERJİ, KAĞIDI 20 YILDIR İLK DEFA HAREKET ETMİŞ........eğer savsaklama iş yapacaksanız terkedin o koltuğu liyakat önemli......bize göre bu kağıdın ederi en az 30-40 tl.....lütfen destek olmadığınız gibi köstekte olmayın.....araştırın biraz araştırın....ytd..

4. dün sabah hisseyi satmıştım ...yeni gördüm olağandışı hareket yazısını......hisse olup olmaması değil önemli olan hak adalet dürüstlük.....taze kuru kent balat 100 lercesi p.kent ayces.maalt....bunlar da siz mi oynuyordunuz sesiniz çıkmadı ey spk .......dokunma metura korka korka ederine bile getiremiyoz şizofren yaptınız yatırımcıları..doğru düzgün hisse alıp satamıyoz bile temerrüt temerrüt.....suyunu çıkardınız......bilmem anlata bildim mi ?

5. biz delikanlı yatırımcıyız spk sana inat geri aldım ..isterse batsın....biz doğruya sahip çıkarız ..arkandayım metur...yatırım tavsiyesi değildir...

6. ey spk ...bu kağıtta olağan dışı olan fiyat hareketi yok ..tek olağan dışı benim bazen arkadaşların kafasını şişiriyorum ..çok konuşuyorum....

7.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    kar realizede gelmiyor ..spek çıldırdı yine.....yine tavana gidiyor..az kaldı.....süperrr.ytd.
    kesin benim bu yazıyı okudular eşeklik bende ....sanki kağıt 10 kat çıkmış gibi yazmışım ..özür dilerim.........yanlış anlaşıldı demekki...

8. METURUM...ACIKLA SENDE ŞÖYLE GÜZEL 1 HABER ..NE BİLEYİM YATIRIM ARAÇLARINDAN ÇOK KAZANDIK .NE BİLEYİM ENERJİ ÇOK SATTIK.NE BİLEYİM PARA BİZDE.B.K GİBİ ŞİRKET ALACAZ FALAN FİLAN İŞTE ...YAAA....BEN Mİ SÖYLÜCEM HEP....BU METURUN EŞEĞİ BENİM...

Sayfa 193/213 İlkİlk ... 93143183191192193194195203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •