Sayfa 197/213 İlkİlk ... 97147187195196197198199207 ... SonSon
Arama sonucu : 1700 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1. Kademeleri boş. Bir anda 6.50---7.00
    7,19--7.00
    7.27---7.00 görülüyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Kademeleri boş. Bir anda 6.50---7.00
    7,19--7.00
    7.27---7.00 görülüyor.
    normal kardeş....piyasada öyle aşırı lot yok..zaten 2 tl.den 8 tl.ye gelene kadar mallar alındı.pozisyonlar alındı....bu saatten sonra aşağı veya yukarı ne olursa olsun metura saygım var...çok emek verdiler şirket ve hisse için inşallah mükemmel yerlere gider koskocaman bir şirket olur ..ALLAH YOLLARINI AÇIK ETSİN..BBG DANIŞMANLIĞIN ....YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR....

3.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    normal kardeş....piyasada öyle aşırı lot yok..zaten 2 tl.den 8 tl.ye gelene kadar mallar alındı.pozisyonlar alındı....bu saatten sonra aşağı veya yukarı ne olursa olsun metura saygım var...çok emek verdiler şirket ve hisse için inşallah mükemmel yerlere gider koskocaman bir şirket olur ..allah yollarını açık etsin..bbg danışmanlığın ....yatırım tavsiyesi değildir....
    lakin şuanki çalışma azim ve yatırım değerlendirme ve şirketin durumuna bakacak olursak metur en az 40 tl.leri hakediyor....şahsi fikrimdir .bakacaz görecez.asla yatırım tavsiyesi değildir...

4. viking kağıt ve taç tarım.......briko kyunlu mensucat..YENİ GÖZDELERİM ....ayes ve ufuk eski......METUR DAN SONRA .......ÖZELLİKLE VİKİNG KAĞIT VE TAÇ TARIMI ALMAM LAZIM TAVAN ALAMIYORUM......AMA ALIM İÇİN HEP DENEYECEĞİM...ŞAHSİ FİKRİMDİR....UZMAN DEĞİLİM....YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL ...VİKİNGGGGGGGGGGGGG....

5.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    viking kağıt ve taç tarım.......briko kyunlu mensucat..YENİ GÖZDELERİM ....ayes ve ufuk eski......METUR DAN SONRA .......ÖZELLİKLE VİKİNG KAĞIT VE TAÇ TARIMI ALMAM LAZIM TAVAN ALAMIYORUM......AMA ALIM İÇİN HEP DENEYECEĞİM...ŞAHSİ FİKRİMDİR....UZMAN DEĞİLİM....YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL ...VİKİNGGGGGGGGGGGGG....
    Brko'da mayıstan beri bekliyorum. Bakalım 1 tl üzerine atacak mı?

6.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Brko'da mayıstan beri bekliyorum. Bakalım 1 tl üzerine atacak mı?
    daha ötesi diye düşünüyorum....kuruşlu kağıt mı kaldı ki artık ..psikolojik olarak atar yine atar...ytd.

7. Söz gümüş ise sükut altındır dedik.
    Susup altından daha çok para kazandık. Allah bereket versin.
    Metur benim hedefime ulaştı, bu hafta çıktım.
    Yolu ve bahtı açık olsun.
    Tavsiyem kendi hedefiniz olsun, uçuk kaçık hedef verenlere itibar etmeyin.
    Herzaman Kap ve şirket haberlerini esas alın.
    Asla ve kat'a yatırım tavsiyesi değildir.
    Foruma yeni üye olmuş, bende hisse yok ama sizi uyarıyorum deyip ısrarla hisse aldırmaya ve sattırmaya çalışanlara asla itibar edilmemesi tavsiye edilir.

8.  Alıntı Originally Posted by zarbo Yazıyı Oku
    Söz gümüş ise sükut altındır dedik.
    Susup altından daha çok para kazandık. Allah bereket versin.
    Metur benim hedefime ulaştı, bu hafta çıktım.
    Yolu ve bahtı açık olsun.
    Tavsiyem kendi hedefiniz olsun, uçuk kaçık hedef verenlere itibar etmeyin.
    Herzaman Kap ve şirket haberlerini esas alın.
    allah yolunu açık etsin kardeşim ....

Sayfa 197/213 İlkİlk ... 97147187195196197198199207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •