Anket Sonuçlarını Gör: 2020 ile 2025 Yılları arasında beklenen BORSA hareketi için TAHMİNLERİNİZ?

Oylayan
64. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 2020 YILINDA xU100 DiP SEViYEDE OLUR ANCAK 40BiN KIRILMAZ!

8 12.50%
  • 2021 yILINDA XU100 DiP SEViYEDE OLUR ANCAK 35Bin KIRILMAZ!

7 10.94%
  • 2020-2021 YILLARI TEKNiK ANLAMDA TEHLiKELi YILLAR ANCAK 50Bin ALTINA SARKMAYIZ!

8 12.50%
  • 2020-2021 ENDEKSLERDE 3'LÜ DiP OLUŞTURMA ZAMANI ANCAK 60biN ALTINA SARKMAYIZ!

3 4.69%
  • 2020-2021 gRAFİKSEL DiP VE KRİZ OLUŞUMU İÇİN MÜSAİT ANCAK 70biN ALTINA SARKMAYIZ!

25 39.06%
  • DÖVİZ BAZLI GRAFİKLERDE DÖVİZ ARTMADIĞI SÜRECE DİP ARAYIŞI DEVAM EDER 2021 Dipleri GÖRÜRÜZ?

5 7.81%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜNE ATMASI 5 YIL SÜRER?

19 29.69%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜ ATMASI6-7YILSÜRER?

11 17.19%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜNE ATMASI 8-9YIL SÜRER?

3 4.69%
  • KAĞIT PARAYA GÜVEN BİTTİĞİ İÇİN ALTIN ONS FİYATI 2024-25 YILINDA 2800usd'Yİ GEÇER Mİ?

15 23.44%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 24/61 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon
Arama sonucu : 483 madde; 185 - 192 arası.

Konu: 2020 - 2025 GLOBAL ECONOMIC CRISIS XU100 + XAUUSD + CRUDE oil ve BORSANIN HAREKETİ

1.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    Bİr tatilden sonra yine buradayım..Bırakın interneti Cep telefonu bile taşımadım..TR'nin ücra bir köşesinde kamp yaptım...DOğu anadoluda..
    BRMEN yukarı iştahını kaybetmedi hareketi 9 ayı bulabilir ancak elden kaybetmem ben olsam..
    Doktaş yani Eski adıyla Comdo =EGEEN dir yani önce 10tl oradan 100tl oradan 300tl gibi bir artış yapabilir

ki Kendileri EGEENx200 dür..

#########
    HALKB hedefte şuan 1.ç KAR geçen yıla göre %25 altta..
    git gide düşürür bunlar bu kar rakamlarını
    Bakın YIL 1999 Koskoca imkb30 hissesi VATANDAŞA boşaltıldı sonra da tahta kapattı..
    YIL 2013 GOLDS firması vatandaşa verildi tahta kapattı..

ancak bu hissede böyle bir şey olur mu olmaz mı derseniz batırılır ı mecazi kullandım yani uzun bir DİP çalışması yapacaktır..
    VAKBN ı takip edin .ALBRK takip edin daha iyidir..

############################################3

https://a.piclect.com/o180522_66c0a.jpg

##################################3
    resimlerin içindeki NET lik GAYET fazladır çünkü 4K dan bile Daha net Çözünürlükte yükledim.
    üstteki TAM boyut alttaki küçültülmüş boyuttur..
    ortadaki link ise dogrudan adrestir..dogrudan adresi tıklarsanız resim açılır..tekrar üstüne tıklarsanız DAHA da büyüyecektir..
    ARTIK resimler okunmuyor diyenler kalmasın lütfen bu yeni yükleme şekli ile çözünürlük düşmüyor...NOT:linkleri çok tıklattırmamak için DOWNLOAD edip kendi SOSYAL medya hesabınızda paylaşın..
    bir kaç mesaj önce RESİMLERİ açamayanlar için Resimli ANLATIM yapmıştım.

##################################
    UMARIM artık SHORT yapmayı öğrenmişsinizdir..

VIOP ?
    %1 eksi ise sizin toplam yatırımda iki payınız dışarda bir pay viopta ise KALDIRAÇ oranında %10 kazanırsınız ..
    2 pay yedekte kaldığı için NET karınız günlük %10/3 tür yani %3,333333

ama YOK ben riskli işlem yaparım derseniz 2pay yapın
    %5 net kazanın..10X kaldıraçta

ben ne yapıyorum derrseniz BEN her 100 puanda SHORT açıyor ve HEMEN kapatıyorum..
    HER bir SHORT = %1-2 bırakıyor..
    kısacası minimum işlemler ise ZENGİN oluyorsunuz..

AYNI mantık borsa daki HİSSE tahtalarında da geçerlidir...
    minik minik LOT lar ama BOLCA emir..günlük 10000 adet emir yolladğım oluyor...
    5 ayrı kurum kullanıyorum TAKİP edilmemek için..
    KURUMLAR sizin dostunuz DEĞİLDİR...SİSTEME ÇALIŞIRLAR...SİZİ takip ederler sizi SATARLAR..
    Ersoy bey bı ara viop short işlem
    nasıl yapılır konulu kısa bir yazı yazarsanız çok mutlu olurum. Yazılarınızı ilgi ve merakla takip ediyoruz. Elinize sağlık sağolun.

2.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    geçen günlerde eski bir arkadaşı gördüm SAĞLAM yerden duyum almış
    dolar kısa vadede 5,75 olacakmış bunu söylediği kişinin ERSOYDELTA olduğunu bilmiyor sanırım biz bunu
    SON 1 YILDIR söylüyoruz?
    ben ALTIN toplayın derken ALTIN 1 gr:130 TL
    şuan 1 gr ALTIN ? = 201 TL
    bEN dolar 3,35 TL nin altı yok eYLÜLDe toplayın derken TOPA tutuldum burada? gördü mü ALTINI?
    topladık çok şükür 3,55tl nin ALTINDA her 1 kr farkta ekledik PORTFOYE

BEN SHORT çekin VIOP ta derken kimler dinledi?

yukarıdaki ler 2017 marttan bu yana söylediklerim di

PEKİ 2018 ocakta ne söyledim?????
    dolar olsun olsun 3,70 altı imkansız hadi oldu 3,6 TL belki o da dokundurup çekerler demedm mi?
    HERKS KİME kandı MEDYA nın GÜCÜNE mi?
    YOKSA çevresindeki PAZARLAMACILARA mı?

#############

bırakın hepsini EÇİM sonrası BORSA DA tepki ALIMI gelecek TEPKİ diyorm çünkü BORSA Ekim*KASIM_aralıkta
    70 000 e kadar indirecekler
    BİR ÇOK hisse HALEN 2 katı düşmesi gereken fiyatlarda
    hatta 3 misli
    AÇABİLDİĞİNİZ kadar SHORT açarsanız VIOP ile HEM %16 lara çıkmış FAİZ iel PARANIZ değer kazanır HEMDE diplere kadar KAT KAT kaldıraçlı kazanırsınız unutmayın
    HEP dediğim gibi " TEK fiyattan işlem yapmayın küçük küçük ÇOK fiyattan işlem yapın çünkü KURUMLAR sizin elinizi görüyor"

##############3
    VIOP ta da durum aynı yükselirken 250 puanda veya 300 puan da 1 emir SHORT yapın .
    yani minimum emir kadar..
    inanın çok kazanacaksınız

############
    2017 YAZINDA yazmadım mı? faizler %25lere kadar tımanacak
    BAŞA gelecek iktidar SONRA bundan NEMAlanacakdemedim ? mi?

diyecekler ki BAKIN Ak yaptı bizler faizi %25ten %10 a indirdik

SANKİ marifetmiş gibi
    =
    ######################3
    DEMİRLEYDİ de GELSE kasketli FİZİKÇİ e de gelse
    bu işin SONU vatandaşı dom ...tmaktır..
    ######################
    şuan GLOBAL yöneten Demirleydiden
    sanki VAZGEÇTİ destekledirler getirdiler ama şuan tarafları FİZİKÇİ oldu tekrar
    NASIL mı çünkü MEDYA kimi gösteriyorsa EN ÇOK
    psikolojinize sokuyorsa anlayın kimi desteklediklerini

ZATEN fizikçinin bir anda aday olmasından belliydi

GARİBİM vatandaşta asgari ücretle çalışıp kampanyasına 50 tl bağışlasın

O garip vatandaş sormaz mı acaba SEÇİMlerde GRUPLARA devlet milyonlarca LİRA neden seçim yardımı YAPIYOR????

BIRAKIN Allah aşkına bu zamanda kimi BAŞA getirirlerse vatandaşın adamı olmuyor..
    GİDİPte profesöre destekleyecem 24 haziranda..
    en mantıklısı O en azından GLOBAL yöneten onu SATIN almadı
    Erol abimiz 6.dk dan sonra bişey söylüyor acaba nedir bu oy pusulasında ki gizem?

https://youtu.be/dNNZGHTd_10

3.  Alıntı Originally Posted by Acemi 16 Yazıyı Oku
    Ersoy bey bı ara viop short işlem
    nasıl yapılır konulu kısa bir yazı yazarsanız çok mutlu olurum. Yazılarınızı ilgi ve merakla takip ediyoruz. Elinize sağlık sağolun.
    çok basit vioptaki ürünlerde satış var al deilde sat diceksin bukadar

4.  Alıntı Originally Posted by Acemi 16 Yazıyı Oku
    Erol abimiz 6.dk dan sonra bişey söylüyor acaba nedir bu oy pusulasında ki gizem?

https://youtu.be/dNNZGHTd_10
    madde #1 : 59 milyon seçmen doğrudur.bir hata olabileceğini düşünmüyorum ancak akli dengesi yerinde olmayan kimselere yine oy kullandırırlar mı bilemem.
    madde #2 : belli kişilerin oyları cidden 2x veya 3x sayılmalı yanlış anlaşılmasın adam bana halen dolar=1 TL olmalı yı savunuyorsa onun oyu 1x sayılmalıdır.
    madde #3 : ikincil konu video da :adam haklı sonuna kadar.(ortalama 3:30-5:40 dakikalar)
    madde #4 : 8:30 dakikalarda ise adam yine haklı vekil adayları niteliksiz ben bir kaç tanesini tanıyorum adam diye insan yerine koymam
    madde #5 : profesörün oylarını söylemiş en son ama yapacak bir şey belki o da ingiltere Yıllarında satın alındı Global yönetenler tarafından bilemeyiz ancak şunu biliyorum ki GLOBA yöneteni en beklemediği yerden vurmak için profesörün başa gelmesi gerekli.
    artık bir 300 000 000 usd daha harcarlar bizleri satın almak için.

##################

Dolar ı seçimden sonra ZULA yapmaya devam edin:vadeli döviz yapın ekim-aralık vadeli 5,65-5,7e vurabilirler.
    oradan satmayı beklemeyin kademeli vurun kafasına.
    TL ye veya düştükçe yine ALTIN a geçin..

#################

unutmayın Yazdıklarımıın ekran görüntüsünü alarak SOSYAL medya hesaplarınız da paylaşın
    paylaşın ki GLOBAL yönetenler artık bizleri yönetemeyeceklerini anlasın.
    artık onlar için PAZAR olmadığımızı anlasınlar
    30dolara mal edip bizlere 1500 dolarlara satamayacaklarını anlasınlar.
    5000Tl lere mal ederek bizlre 200 000tl lere satamayacaklarını anlasınlar..
    bakın en güzel örnek: bizdeki profesör diyetisyen olayı MEDYA da İtibarı ile oynadılar.
    DALGA geçtiler ama asıl önce siz O adadaki YARI çıplaklarla dalga geçin önce 3 büyük marketin RAFLARINDAKİ
    Geri zekalılık hormonları enjekte edilmiş ŞEKER mamulleri ile dalga geçin..
    neymiş dolandırılmış kadın ne bilsin..bende arandım böyle küfür edip kapattım..

##############
    TCMB senin adına karar VEREMZ senin cebindeki PARAYI bir gecede %3 çalamaz..
    buna bir son verilmeli
    FAİZ artışları oylama İLE olmalı..
    DOLAR isterse 10 TL olsun senin GELİRİN TRY ile kimi DOMççtıyor bu merkez bankası? faiz arttırıp arttırp?

seni mi yoksa dolar sahiplerini mi?
    bunu bir düşünün ??

#################

5. anti emperyalizm demiş ama önce ankaranın kalbindeki merkez bankasını anti emperyalist düşünüp global yönetenden geriye al bakalım?
    https://www.youtube.com/watch?v=6DOez62lrno
    şu videoyu ne olur DISLIKE ile cezalandırın.

halen faizi %5-6 lara indirebilme gücün var mı?

bunu soralım buna?

birde bir DOLAR-TRY grafiği paylaştım bir kaç MESAJ önce 2003 ile 2013 arası dolar nasıl manipule edildi? kimler bizi soydu?
    bunu anlayın
    dolar ın hedefi belli.

mesela size bir ÖRNEK:
    ÖTV yüksek diyoruz değil mi?
    bir JAPON markasının iki ADET aracını KIYASLADIM resim olarak PAYLAŞACAM
    birincisi basit bir 1,4 dizel motor versiyon ikincisi: hybrit motor ama TARİH öncesinden kalma ikincil motor a sahip bir SUV modeli
    bizdeki fiyatları ÖTV indirimi vs ile neredeyse HYBRİD ondan DAHA pahalı ? aslında etmez çünkü 3 YIL içinde BATARYASI ölüyor ve batarya ne kadar tahmin edin ?

diğer ülkede ise bizden ucuz bu iki ARAÇ üstelik oradaki dizel 2000cc.
    şimdi şunu SORUYORUM bu ibç.. ÇAKALLAR ötv AZ diye FİYATI şişirip BİZE daha fazla geçiriyor HYBRİT 1800cc ikincil
    tarihi eser motorlu araca.

kısacası ÖTV indirilsin bize iyice ÇAKACAK emperyalist gücler..

JAPON muş koreliymiş aLMAN mış fark etmez sonuçta HEPSİNİN sahibi AYNI..

bu yüzden lütfen AKILLI olun

ve ÖTV 1600 cc de bile %200 olmalı diyorum millet benim de TARTIŞIYOR bakın o zaman GELİŞ fatura sı fiyatları NASIL aşağı iniyor ŞAHİT olun=

#############
    dediğim gibi uluslarası ticaret yaptım yıllarca..PC parçası dahil piyasada 300 dolar ise artık 200 dolar..
    aynı değil daha iyi bir ürün..

#############
    şuan en iyi işlerden biri ...tavsiye iş kuracaklara

6.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    madde #1 : 59 milyon seçmen doğrudur.bir hata olabileceğini düşünmüyorum ancak akli dengesi yerinde olmayan kimselere yine oy kullandırırlar mı bilemem.
    madde #2 : belli kişilerin oyları cidden 2x veya 3x sayılmalı yanlış anlaşılmasın adam bana halen dolar=1 TL olmalı yı savunuyorsa onun oyu 1x sayılmalıdır.
    madde #3 : ikincil konu video da :adam haklı sonuna kadar.(ortalama 3:30-5:40 dakikalar)
    madde #4 : 8:30 dakikalarda ise adam yine haklı vekil adayları niteliksiz ben bir kaç tanesini tanıyorum adam diye insan yerine koymam
    madde #5 : profesörün oylarını söylemiş en son ama yapacak bir şey belki o da ingiltere Yıllarında satın alındı Global yönetenler tarafından bilemeyiz ancak şunu biliyorum ki GLOBA yöneteni en beklemediği yerden vurmak için profesörün başa gelmesi gerekli.
    artık bir 300 000 000 usd daha harcarlar bizleri satın almak için.

##################

Dolar ı seçimden sonra ZULA yapmaya devam edin:vadeli döviz yapın ekim-aralık vadeli 5,65-5,7e vurabilirler.
    oradan satmayı beklemeyin kademeli vurun kafasına.
    TL ye veya düştükçe yine ALTIN a geçin..

#################

unutmayın Yazdıklarımıın ekran görüntüsünü alarak SOSYAL medya hesaplarınız da paylaşın
    paylaşın ki GLOBAL yönetenler artık bizleri yönetemeyeceklerini anlasın.
    artık onlar için PAZAR olmadığımızı anlasınlar
    30dolara mal edip bizlere 1500 dolarlara satamayacaklarını anlasınlar.
    5000Tl lere mal ederek bizlre 200 000tl lere satamayacaklarını anlasınlar..
    bakın en güzel örnek: bizdeki profesör diyetisyen olayı MEDYA da İtibarı ile oynadılar.
    DALGA geçtiler ama asıl önce siz O adadaki YARI çıplaklarla dalga geçin önce 3 büyük marketin RAFLARINDAKİ
    Geri zekalılık hormonları enjekte edilmiş ŞEKER mamulleri ile dalga geçin..
    neymiş dolandırılmış kadın ne bilsin..bende arandım böyle küfür edip kapattım..

##############
    TCMB senin adına karar VEREMZ senin cebindeki PARAYI bir gecede %3 çalamaz..
    buna bir son verilmeli
    FAİZ artışları oylama İLE olmalı..
    DOLAR isterse 10 TL olsun senin GELİRİN TRY ile kimi DOMççtıyor bu merkez bankası? faiz arttırıp arttırp?

seni mi yoksa dolar sahiplerini mi?
    bunu bir düşünün ??

#################
    Ersoy bey 6 dk.dan hemen sonra Erol abimiz eski iki bakanla görüştüğünü ve onların seçimin ilk turda biteceğini oy pusulasını dikkatli incelerse neden böyle düşündüklerini anlayacağını söylüyor. Ama Erol abimiz neden böyle söylediklerini anlamadım diyor. Bu arada yazılara devam etmenizi temenni ediyorum, çok faydalı çok değerli bilgiler sağolun.

7.  Alıntı Originally Posted by Acemi 16 Yazıyı Oku
    Ersoy bey 6 dk.dan hemen sonra Erol abimiz eski iki bakanla görüştüğünü ve onların seçimin ilk turda biteceğini oy pusulasını dikkatli incelerse neden böyle düşündüklerini anlayacağını söylüyor. Ama Erol abimiz neden böyle söylediklerini anlamadım diyor. Bu arada yazılara devam etmenizi temenni ediyorum, çok faydalı çok değerli bilgiler sağolun.
    Ersoyun yazdıklarının çoğu palavra
    Kendini tekrar edip duruyor
    Grafikleri nasıl yapıyorsa okunmuyor
    Söylediği senetler batık
    Escom diyor
    Sahibi geçenlerde hisse satıyor
    Yazılarına devam etmese daha iyi olur
    Merak edip okuyoz
    Vaktimiz boşa gidiyor
    Es kaza etkilenip reysaş escom alsak
    Sittin sene bekleriz
    Halkbank ta da zararına satmış
    Ama yine kardaymış
    Belki iyi niyetli ama kafası karışık
    Ve kafa karıştırıyor
    Adam gibi bir senet öner diyoz
    Allem kallem diyor
    1 yıl sonra önerecekmiş..
    Önceki sayfaları okuyalımmış..
    Ara sıra da küsüyor
    Tatile çıkıyor
    Tatil dönüşü aynı şeyleri tekrarlıyor

8.  Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    Ersoyun yazdıklarının çoğu palavra
    Kendini tekrar edip duruyor
    Grafikleri nasıl yapıyorsa okunmuyor
    Söylediği senetler batık
    Escom diyor
    Sahibi geçenlerde hisse satıyor
    Yazılarına devam etmese daha iyi olur
    Merak edip okuyoz
    Vaktimiz boşa gidiyor
    Es kaza etkilenip reysaş escom alsak
    Sittin sene bekleriz
    Halkbank ta da zararına satmış
    Ama yine kardaymış
    Belki iyi niyetli ama kafası karışık
    Ve kafa karıştırıyor
    Adam gibi bir senet öner diyoz
    Allem kallem diyor
    1 yıl sonra önerecekmiş..
    Önceki sayfaları okuyalımmış..
    Ara sıra da küsüyor
    Tatile çıkıyor
    Tatil dönüşü aynı şeyleri tekrarlıyor
    Şuan dolar ve altında kalmak iyi diyor borsa yeterince düşünce almaya başlıyacaz diyor. Bu kadar uzun yazıları yazmak meşakkatli bir iş şurada iki cümle yazarken canım sıkılıyor. O yüzden emeğe saygı duymak gerekir bence.

Sayfa 24/61 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •