Anket Sonuçlarını Gör: 2020 ile 2025 Yılları arasında beklenen BORSA hareketi için TAHMİNLERİNİZ?

Oylayan
64. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 2020 YILINDA xU100 DiP SEViYEDE OLUR ANCAK 40BiN KIRILMAZ!

8 12.50%
  • 2021 yILINDA XU100 DiP SEViYEDE OLUR ANCAK 35Bin KIRILMAZ!

7 10.94%
  • 2020-2021 YILLARI TEKNiK ANLAMDA TEHLiKELi YILLAR ANCAK 50Bin ALTINA SARKMAYIZ!

8 12.50%
  • 2020-2021 ENDEKSLERDE 3'LÜ DiP OLUŞTURMA ZAMANI ANCAK 60biN ALTINA SARKMAYIZ!

3 4.69%
  • 2020-2021 gRAFİKSEL DiP VE KRİZ OLUŞUMU İÇİN MÜSAİT ANCAK 70biN ALTINA SARKMAYIZ!

25 39.06%
  • DÖVİZ BAZLI GRAFİKLERDE DÖVİZ ARTMADIĞI SÜRECE DİP ARAYIŞI DEVAM EDER 2021 Dipleri GÖRÜRÜZ?

5 7.81%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜNE ATMASI 5 YIL SÜRER?

19 29.69%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜ ATMASI6-7YILSÜRER?

11 17.19%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜNE ATMASI 8-9YIL SÜRER?

3 4.69%
  • KAĞIT PARAYA GÜVEN BİTTİĞİ İÇİN ALTIN ONS FİYATI 2024-25 YILINDA 2800usd'Yİ GEÇER Mİ?

15 23.44%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 28/61 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon
Arama sonucu : 483 madde; 217 - 224 arası.

Konu: 2020 - 2025 GLOBAL ECONOMIC CRISIS XU100 + XAUUSD + CRUDE oil ve BORSANIN HAREKETİ

1. http://www.hisse.net/topluluk/showth...25#post2250325
    az kalsın Körfez köprüsüne giriyordum
    dikkat edin otobandan giderken yanlışlılkla girmeyin çıkamazsınız..

yine tahminler çıkıyor Takip edilecek hisse yazmam bende
    ama bende topluyorum ESCOM şu son topiklteki CANVARLAR ne istiyor anlamadım
    RYSAS ve ESCOM diye tutturdu
    bakar mısınz önce TUPRAS bil 150TL iken şuan 100TL
    daha ne diyim
    arkadaş genel düşecek diyoruz adam aradan CIMBIZla yazdığım hisseyi buluyor.

neyse forumda seçim sonuna KADAR gireemem tahminler geçerli
    FOREX te USDTRY den KAzanmaya devam şu aralar
    o yüzden foruma girmeye vakit yok
    4,45 lerden dolar topladım 10000 emir den FAZLA açık pozisyon ile 4,60 TL üstünde boşalttım
    UNUTMAIN KÜÇÜK KÜÇĞK emirler ile kazanırsınız bu SİSTEMDE yoksa YEM olursunuz..

mesela HALKB 10 LOT 10 lot işlem yapın ARALK ayına kadar 8 TL yi geçmez rahat olun
    NEDEN derseniz ARALIKTA 5,6 TL yi AŞAN DOLAR ile dolar bazlı 1,45 USD yapması gerekli
    dip çekecek
    oradan DAİRE arsa ne varsa satıp toplarsanız emin olun çok kazanabilirsiniz unutmayın İMKB30 şirketinin BATTTIPI ülkemizde mutlaka RİSK vardır..

GLOBAL yönetenler UÇAK düşürecekmiş bu aralar uçaklara binmeyin..
    2012deki youtube videosunu izlemeyen yoktur sanırım aradan 2 yıl mı ne geçti ÇAT çut malezya havayollarının uçakları gitti
    unutmayın UYDUDAN bir SİNYAL YETERLİDİR..

2018 sonuna KADAR binmeyin..
    KARAYOLU en iyisi
    izmir e gittim KARADAN aracımla gittim.ankaraya yine aracımla
    biniyorsunuz ayrıca radyasyon alıyorsunuz.unutmayın

neyse
    GLOBAL yönetenlerden Haberler vermeye devam edecem..
    DOLAR aLTIN euero ve okuyan çok kazanacak son 1 yıldır olduğu gibi..

##########################################

unutmayın seçim sounda AGUSTOS gibi BORSADA mal boşaltıp DOLARa 4,45-4,19 TL den girmeniz
    aralık ayına kadar VADELİ dolar taşımak mantıklı olacaktır
    seçim sonrası BAHAR havası SAT havasıdır..
    TÜM hisseleri ARALIK 2018 de diplerden ALACAKSINIZ
    2019 sonuna kadar %30-50 KAR ile satabilirsiniz
    2020 de bulaşmayın
    çünkü DOLAR 7,20-7,90 TL bandına 2020 sonuna kadar oturacak

2. DOKTA yani COMDO soruluyor devamlı çünkü tahtayı birisi baskılıyor elimde nakit olsa satan kişinin AÇIKTAN sattıklarını tavan tavan alıp Temerrüde düşmesi için elimden GELENİ YAPARDIM

BAKIN anlaşılmayan konu var burada COMDO yani DOKTA=EGEEN x 20 dir
    EGEEN sadece dingilcidir
    COMDO isterse otomobil üretir.FULL

BORSADAN ayrılması sizi korkutmasın BORSA harici ORTAK olursunuz..KAT KAT iyidir..
    neden derseniz gelecek 10 yılda kat kat KAR edersiniz YILLIK temettü zengini olursunuz..

diğerlerinin KORKULARI sizin için FIRSAT OLABİLİR.

3.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    DOKTA yani COMDO soruluyor devamlı çünkü tahtayı birisi baskılıyor elimde nakit olsa satan kişinin AÇIKTAN sattıklarını tavan tavan alıp Temerrüde düşmesi için elimden GELENİ YAPARDIM

EGEEN sadece dingilcidir

BORSADAN ayrılması sizi korkutmasın BORSA harici ORTAK olursunuz..KAT KAT iyidir..
    neden derseniz gelecek 10 yılda kat kat KAR edersiniz YILLIK temettü zengini olursunuz..

Ersoy kardeş teşrif etmiş
    Sallamaya devam
    Huylu huyundan vazgeçmiyor
    Seçim sonu mal boşalt
    Aralıkta mal al
    2019 da alma 2020 de al
    Uçağa binme
    Uçak düşüreceklermiş globaller
    Dolar bir al bir alma sonra sat al
    Param olsa escom alırım
    Dolarları 4.60 üzeri boşalttım
    Evi barkı sat aralıkta halk banka göm
    Tencere dibin kara
    Milletin kafası karışık
    Ersoy iyice mahvediyor
    O yüzden yazmaması iyi
    Ben artık mizah açısından okuyom
    Gülüyom
    İyi geliyor

4.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    DOKTA yani COMDO soruluyor devamlı çünkü tahtayı birisi baskılıyor elimde nakit olsa satan kişinin AÇIKTAN sattıklarını tavan tavan alıp Temerrüde düşmesi için elimden GELENİ YAPARDIM

EGEEN sadece dingilcidir

ersoy bey etrafda çok spek casusu var ben bu kanepe koltukdan şüpheleniyorum çok dikkatli olmanız lazım size suikast düzenleyebilirler

5. yeni bir eleman keşfettim

diğer 4 başlığımda da defalarca yazdığım gibi ben TELEVİZYON aylık en çok 8 saat izlerim
    yani pek izlemem..

bu aadam benim Yurtdışı sitelerde ve DEEP WEB üzerinden okuduklarımı okumuş TV lere çıkmış anlatıyor..

BAKIN takipçilerim beni az çok bilir..ben bu BİLGİLERİ Müneccim değilim ki bileyim..
    defalarca yazdım her yazdığım çıkmadı mı?

https://www.youtube.com/watch?v=jVYBVTmFmwQ

BU adam Abdullah çiftçi söyledği bir söz var bana da bi arkdaş attı linki oturdum neredeyse tüm videolarını 3 haftadır izledim.

NOT::VİDEO dan bıkmamak için VİDEO hızını 1,25x veya 1,5x e ayarlayıp HIZLI izleyebilirsiniz..

daha önce yazdıklarım ve eklediğim özellikle YILLAR öncesinden çekilmiş NECMETTİN hoca videoları
    bile GELECEĞİ yıllar öncesinden görüp söylenmiş sözlerdi..
    ###########

bakın birileri POPÜLER ise bir konuda onu TAŞLAYAN çok olacaktır.
    ŞUAN SON bir AYDIR
    AÇTIĞIM açığa satışlarım var hisse ve VİOP
    bana kalsa KAZANMAK istesem herkese "AMAN ucuzuz alın derim" yanlış mıyım NEDEN kendi topuğuma sıkayım?
    unutmayın birileri ALIRSA malın SAHİpleri ELİNİZE verir ve siz satana kadar BEKLER
    FAİZLER boşuna 300 baz puan ARTTIRILMADI
    adamlar SATMIŞ malı elinize VERMİŞ sen halen satmaya korkuyorsan bu FAİZ ortamında ben SENN zekandan şüphe ederim..

diğer forumumda defalarca yazdımmm...FAİZ FAİZ FAİZ bizleri sömüren bir olgudur..
    BIRAKIN DOLAR 10 TL olsun kime NE GİRECEK??????????????????
    sokaktaki adam sanki batacak ??
    bakın sokaktaki aDAM şunu bilmez ama FAİZ %20 ye vurursa MEVDUATTA TR'de ticaret ölür
    küçük ESNAFI batırmak için faizleri arttırıp seni daha iyi si... pardon sömürebilecekler..
    /LÜTFEN EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALIP SOSYAL MEDYA HESABINIZDA PAYLAŞIN RESİM HAZIRLAYAMADIM(/

################################
    USA 'da faiz DOLAR için yıllık BRUT 1,75 %
    amaaa NET i %1,5 gibi bir oran
    sende BANKALAR DOLARA Brut 4% veriyor sizce MANTIKLI MI?????
    kimi zengn EDİYORSUN düşün???
    https://www.youtube.com/watch?v=1hQnCmjhbs0
    "GOOGLE, FACEBOOK VE INSTAGRAM SİMGELERİNİN ASIL ANLAMLARI! ABDULLAH ÇİFTÇİ AÇIKLADI"
    videoları izleyin.
    ilginç bir adammış hiç izlememiştim benim GELECEĞİ okumak için kullandığım TEK YOL
    DEEP WEB üzerindeki GLOBAL yönetenlerin PLANLARI
    dizinin şifrelerinde neden 2019da TR ye kötü birşey yapılıyor?
    link içindeki linkleri kouyunuz:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...29#post2292929

6. Ersoy bey alkim grafigi paylasabilirmisiniz

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku

yeni bir eleman keşfettim

diğer 4 başlığımda da defalarca yazdığım gibi ben TELEVİZYON aylık en çok 8 saat izlerim
    yani pek izlemem..

bu aadam benim Yurtdışı sitelerde ve DEEP WEB üzerinden okuduklarımı okumuş TV lere çıkmış anlatıyor..

BAKIN takipçilerim beni az çok bilir..ben bu BİLGİLERİ Müneccim değilim ki bileyim..
    defalarca yazdım her yazdığım çıkmadı mı?

https://www.youtube.com/watch?v=jVYBVTmFmwQ

BU adam Abdullah çiftçi söyledği bir söz var bana da bi arkdaş attı linki oturdum neredeyse tüm videolarını 3 haftadır izledim.

NOT::VİDEO dan bıkmamak için VİDEO hızını 1,25x veya 1,5x e ayarlayıp HIZLI izleyebilirsiniz..

daha önce yazdıklarım ve eklediğim özellikle YILLAR öncesinden çekilmiş NECMETTİN hoca videoları
    bile GELECEĞİ yıllar öncesinden görüp söylenmiş sözlerdi..
    ###########

bakın birileri POPÜLER ise bir konuda onu TAŞLAYAN çok olacaktır.
    ŞUAN SON bir AYDIR
    AÇTIĞIM açığa satışlarım var hisse ve VİOP
    bana kalsa KAZANMAK istesem herkese "AMAN ucuzuz alın derim" yanlış mıyım NEDEN kendi topuğuma sıkayım?
    unutmayın birileri ALIRSA malın SAHİpleri ELİNİZE verir ve siz satana kadar BEKLER
    FAİZLER boşuna 300 baz puan ARTTIRILMADI
    adamlar SATMIŞ malı elinize VERMİŞ sen halen satmaya korkuyorsan bu FAİZ ortamında ben SENN zekandan şüphe ederim..

diğer forumumda defalarca yazdımmm...FAİZ FAİZ FAİZ bizleri sömüren bir olgudur..
    BIRAKIN DOLAR 10 TL olsun kime NE GİRECEK??????????????????
    sokaktaki adam sanki batacak ??
    bakın sokaktaki aDAM şunu bilmez ama FAİZ %20 ye vurursa MEVDUATTA TR'de ticaret ölür
    küçük ESNAFI batırmak için faizleri arttırıp seni daha iyi si... pardon sömürebilecekler..
    /LÜTFEN EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALIP SOSYAL MEDYA HESABINIZDA PAYLAŞIN RESİM HAZIRLAYAMADIM(/

USA 'da faiz DOLAR için yıllık BRUT 1,75 %
    amaaa NET i %1,5 gibi bir oran
    sende BANKALAR DOLARA Brut 4% veriyor sizce MANTIKLI MI?????
    kimi zengn EDİYORSUN düşün???
    https://www.youtube.com/watch?v=1hQnCmjhbs0
    "GOOGLE, FACEBOOK VE INSTAGRAM SİMGELERİNİN ASIL ANLAMLARI! ABDULLAH ÇİFTÇİ AÇIKLADI"
    videoları izleyin.
    ilginç bir adammış hiç izlememiştim benim GELECEĞİ okumak için kullandığım TEK YOL
    DEEP WEB üzerindeki GLOBAL yönetenlerin PLANLARI
    dizinin şifrelerinde neden 2019da TR ye kötü birşey yapılıyor?
    link içindeki linkleri kouyunuz:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...29#post2292929
    Hocam bu adamın bahsettiği masonik simgelerden olan dolardaki iki parçalı piramit son dönemde 3. Havalimanı da dahil olmak üzere devletten çok yüksek bedelli ihaleler alan Cengiz holdingin logosunu oluşturuyor. Buda ilginç bir durum bence.

8. ve

hangi yükleme daha kaliteli?

Sayfa 28/61 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •