Anket Sonuçlarını Gör: 2020 ile 2025 Yılları arasında beklenen BORSA hareketi için TAHMİNLERİNİZ?

Oylayan
64. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 2020 YILINDA xU100 DiP SEViYEDE OLUR ANCAK 40BiN KIRILMAZ!

8 12.50%
  • 2021 yILINDA XU100 DiP SEViYEDE OLUR ANCAK 35Bin KIRILMAZ!

7 10.94%
  • 2020-2021 YILLARI TEKNiK ANLAMDA TEHLiKELi YILLAR ANCAK 50Bin ALTINA SARKMAYIZ!

8 12.50%
  • 2020-2021 ENDEKSLERDE 3'LÜ DiP OLUŞTURMA ZAMANI ANCAK 60biN ALTINA SARKMAYIZ!

3 4.69%
  • 2020-2021 gRAFİKSEL DiP VE KRİZ OLUŞUMU İÇİN MÜSAİT ANCAK 70biN ALTINA SARKMAYIZ!

25 39.06%
  • DÖVİZ BAZLI GRAFİKLERDE DÖVİZ ARTMADIĞI SÜRECE DİP ARAYIŞI DEVAM EDER 2021 Dipleri GÖRÜRÜZ?

5 7.81%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜNE ATMASI 5 YIL SÜRER?

19 29.69%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜ ATMASI6-7YILSÜRER?

11 17.19%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜNE ATMASI 8-9YIL SÜRER?

3 4.69%
  • KAĞIT PARAYA GÜVEN BİTTİĞİ İÇİN ALTIN ONS FİYATI 2024-25 YILINDA 2800usd'Yİ GEÇER Mİ?

15 23.44%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 3/61 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 483 madde; 17 - 24 arası.

Konu: 2020 - 2025 GLOBAL ECONOMIC CRISIS XU100 + XAUUSD + CRUDE oil ve BORSANIN HAREKETİ

1. Hep paylaşıyorum hep söylüyorum ALTIN ama nasıl altın fiziki ALTIN tutun kısacası banka hesabınızdaki ALTIN ile ancak bankayı zengin edersiniz ve ALTIN fiyatlarının yükselmemesi için bindiğiniz DALI kesersiniz.
    KAÇ defa grafik atmadım mı?
    BORSA yı 2018 TEMMUZ diplerine kadar SHORT ile elde taşıyıp oradan mal a girmek en KARLI iş olabilir.unutmayın VIOP ta SHORT = paranızın bir yandan VADELİ mevduatta nemalanmasını da size kazanç olarak yansıtır.
    HALKBANK DİP fiyatımı güncelliyorum : TEMMUZ a kadar 8 TL üzerine çıkamayacak TOPLAYACAKSANIZ
    7,50-8,00 bandından TOPLAYABİLİRSİNİZ:

#######
    EDIP,RYSAS,ESCOM,ITTFH,başka saydıklarım halen küçük yatırımcıyı atamadı atsalar koşacaklar ama bakalım neler olacak
    ALTIN gram fiyatı TL olarak TEMMUZ a kadar %10-15 civarı artış yapabilir KUYUMCULAR da altın bulabiliyor musunuz?

######
    ASIL tehlike 2020-2021 dipleri O zamanlara KADAR büyük şirketlerin bilançoları eksilere dönecek ama nasıl bu kısımda OYUN ne yazılacakta tiyatrocular bunu oynayacak o kısım da kafamda benim de soru işartlerim var.

######

KRİZe hazırlıklı olun
    TEMETTÜ endeksi hisseleri BU Faiz ortamına daha fazla dayanamazlar dikkatli olun.

######
    BU ay içinde HALKB 9,16-9,26 tl yi göstermeleri gerekli vatandaşı hisseye çekmek için ama zor bakalım neler olacak
    ######
    KRİz e hazırlık anlamında kenarda vadeli olur ALTIN olur FON olur nakite hızlı geçirebileceğiniz özellikte nakit benzerleri ile hazırlanın
    Gayrimenkul Araç otomobil başka türlü yatırımlardan kaçının bırakın çalışmaya istekli insanlar onlara yönelsin siz onların yaptıkları işlerden zaten FAZLASINI kazanacaksınız.
    NASIL mı sadece 2020-2021 diplerinde Hisse yatırımı yapın 5 yıllık 5 yılda köşe olacaksınız.

2.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    TEMMuZ ayı grafiklere göre dip görüntüsü veriyor %10-15 kayıp söz konusu.
    tEmmuz 2018e kadar elde taşımak yerine temmuz 2018 de toplarım daha iyi .
    Teşekkürler syn ersoydelta

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    Hep paylaşıyorum hep söylüyorum ALTIN ama nasıl altın fiziki ALTIN tutun kısacası banka hesabınızdaki ALTIN ile ancak bankayı zengin edersiniz ve ALTIN fiyatlarının yükselmemesi için bindiğiniz DALI kesersiniz.
    KAÇ defa grafik atmadım mı?
    BORSA yı 2018 TEMMUZ diplerine kadar SHORT ile elde taşıyıp oradan mal a girmek en KARLI iş olabilir.unutmayın VIOP ta SHORT = paranızın bir yandan VADELİ mevduatta nemalanmasını da size kazanç olarak yansıtır.
    HALKBANK DİP fiyatımı güncelliyorum : TEMMUZ a kadar 8 TL üzerine çıkamayacak TOPLAYACAKSANIZ
    7,50-8,00 bandından TOPLAYABİLİRSİNİZ:

#######
    EDIP,RYSAS,ESCOM,ITTFH,başka saydıklarım halen küçük yatırımcıyı atamadı atsalar koşacaklar ama bakalım neler olacak
    ALTIN gram fiyatı TL olarak TEMMUZ a kadar %10-15 civarı artış yapabilir KUYUMCULAR da altın bulabiliyor musunuz?

######
    ASIL tehlike 2020-2021 dipleri O zamanlara KADAR büyük şirketlerin bilançoları eksilere dönecek ama nasıl bu kısımda OYUN ne yazılacakta tiyatrocular bunu oynayacak o kısım da kafamda benim de soru işartlerim var.

######

KRİZe hazırlıklı olun
    TEMETTÜ endeksi hisseleri BU Faiz ortamına daha fazla dayanamazlar dikkatli olun.

######
    BU ay içinde HALKB 9,16-9,26 tl yi göstermeleri gerekli vatandaşı hisseye çekmek için ama zor bakalım neler olacak
    ######
    KRİz e hazırlık anlamında kenarda vadeli olur ALTIN olur FON olur nakite hızlı geçirebileceğiniz özellikte nakit benzerleri ile hazırlanın
    Gayrimenkul Araç otomobil başka türlü yatırımlardan kaçının bırakın çalışmaya istekli insanlar onlara yönelsin siz onların yaptıkları işlerden zaten FAZLASINI kazanacaksınız.
    NASIL mı sadece 2020-2021 diplerinde Hisse yatırımı yapın 5 yıllık 5 yılda köşe olacaksınız.
    Hocam selamlar vkgyo diyordunuz vazmigeçtiniz olumsuz bı havami var listenize yazmamissiniz merak ettim

4.  Alıntı Originally Posted by Tarsuslu1923 Yazıyı Oku
    Hocam selamlar vkgyo diyordunuz vazmigeçtiniz olumsuz bı havami var listenize yazmamissiniz merak ettim
    tabii ki VKGYO den vazgeçmedim aksine devamlı yazmak istemiyorum.çünkü bilanço rakamları vs. herşeyi ile oynandı iyice vatandaş satsın diye uğraşıyorlar

5.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    tabii ki VKGYO den vazgeçmedim aksine devamlı yazmak istemiyorum.çünkü bilanço rakamları vs. herşeyi ile oynandı iyice vatandaş satsın diye uğraşıyorlar
    Çok teşekkürler hocam cevabınız için buraya sırf size yazmak için üye oldum tüm yazdiklariniz bana mantıklı geliyor tekrardan teşekkürler

6. bizim BOrsanın düşmemesi için DÖVİZdeki hareketin 2019 sonuna kadar %50-60 yukarı olması gerekli.düşmemesi için demeyip düşüşü sınırlandırması için diye söylesek daha doğru olur.
    çünkü yurtdışına göre ucuzlarız ayrıca yurtdışı NAKİT desteklerini bnkalarımız çok uyguna bulacağı için DÖVİZ düşüş veya yükselmeme eğilime GİRECEKTİR ve bizdeki FAİZLer düşmeye başlar ancak bu yükseliş olmazda DİKEN üstünde olursak işte o zaman kusursuz FIRTINA gelir yüksek faiz ile vatandaş borçlanır tüm ettikleri kar faize gider .bu ölçütte kim kazanır TAHMİN : BANKALAR ve elinde nakiti OLANLAR kazanır.
    hep bunları yazdım öğretmeye çalıştım.şu zamana kadar yazdıklarım gecikmeli de olsa tahminlerim gibi gitmekte.
    unutmayın KADEMELİ işlemler yapın TEK fiyata işlem yapmayın elinizdeki MALI küçük küçük satmanız gerekli
    bakın bunları OZGYO da öğrettim millete öyle bir çaktıki vatandaş malı ADAM tahtayı nereye kadar kaldıracağını şaşırdı.çünkü OZGYO vatandaş 4 tl den halen kademeli mal satıyordu küçük küçükte olsa
    adamın elinde 10 000 lot vardı nasıl sattı biliyormusunuz 10lot 10 lot
    bende 150 000 lot vardı 1,39a gelsin 100 bin daha alırım yazdım ertesi hafta o planı uygulayamadan yukarı çekti tabii ki kademeli sattık yoksa emin olun bu kadar gitmezdki BORSANIN mantığı şudur:
    "TAHTA alıcısının maliyetini yükselt ki" yukarıya çekme isteği daha da ARTSIN..
    unutmayın daima en güncel TRADER bilgileri burada.

7. Tr içinde USA ile kıyaslayınca F/K yalanının ispatı

TR borsası ile USA borsasını F/K yalanının ispatı yönünden ele alalım:
    KISACASI BURADA gelecek olan 2020-2021 kriz diplerini ucuz olmadığımız konusunda ele alıp DEĞERLENDİRDİM:
    bakalım her gün TElevizyonda medya da boy gösteren AYLIK maaşları 100 000 dolar olan ekonomist geçinenler HALEN ucuzuz YALANINA devam edecekler mi?

####

şuan faizler yukarı çekilmek yerine bankalar tarafından aşağı çekilseydi borsa şişirilmeseydi belki 2020-2021 krizi derin olmazdı.
    ####
    unutmayın 2021 e kadar HARCAMAYIP tasarrufa yönelin ve DİPLERDEN MAL alın size ne derlerse desinler NASIL bir psikolojik oyun yaparlarsa yapsınlar dinlemeyin DİRENÇLİ olursanız KAZANIRSINIZ.ADAMLAR utanmasa cebindeki ÇALACAK.Yok böyle bir psikolojik savaş.Dünyayı yönetenler yaptırmıyor mu sanıyorsunuz TV programlarını? halkı vatandaşı uyutmak için ÇOcuklarınıza izletmeyin.

#####

ALTIN onsa fiyatı aşırı hareketli KALDIRAÇLI forex üstünden oynayanları sert bir düşüş ile YAKABİLİR dikkatli olun 1290a kadar yolu var.

o kısımlar ise bizler için ve forexte PUSU yapanlar için kaçmaz FIRSATTIR.
    Son düzenleme : ERSOYDELTA; 06-04-2018 saat: 10:35.

8. HALKB umarım son bir SATIŞ denemesi ile mal boşaltmaz

kriz fiyatlarını yazdım olabilitesini daha önce yazmıştım 8TL altına gelirse 1 milyon lot alırım demiştim.bakalım tepkisi nerede bitecek
    11 nisan ı SATIŞ amaçlı mı kullanacaklar yoksa OLUMLU haber deyip biraz daha yükseltip mi çakacaklar?
    unutmayın önümüzde 2020-2021 yılları olumsuzlukları VAR.GRAFİKLER yorgun.

Sayfa 3/61 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •