Anket Sonuçlarını Gör: 2020 ile 2025 Yılları arasında beklenen BORSA hareketi için TAHMİNLERİNİZ?

Oylayan
64. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 2020 YILINDA xU100 DiP SEViYEDE OLUR ANCAK 40BiN KIRILMAZ!

8 12.50%
  • 2021 yILINDA XU100 DiP SEViYEDE OLUR ANCAK 35Bin KIRILMAZ!

7 10.94%
  • 2020-2021 YILLARI TEKNiK ANLAMDA TEHLiKELi YILLAR ANCAK 50Bin ALTINA SARKMAYIZ!

8 12.50%
  • 2020-2021 ENDEKSLERDE 3'LÜ DiP OLUŞTURMA ZAMANI ANCAK 60biN ALTINA SARKMAYIZ!

3 4.69%
  • 2020-2021 gRAFİKSEL DiP VE KRİZ OLUŞUMU İÇİN MÜSAİT ANCAK 70biN ALTINA SARKMAYIZ!

25 39.06%
  • DÖVİZ BAZLI GRAFİKLERDE DÖVİZ ARTMADIĞI SÜRECE DİP ARAYIŞI DEVAM EDER 2021 Dipleri GÖRÜRÜZ?

5 7.81%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜNE ATMASI 5 YIL SÜRER?

19 29.69%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜ ATMASI6-7YILSÜRER?

11 17.19%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜNE ATMASI 8-9YIL SÜRER?

3 4.69%
  • KAĞIT PARAYA GÜVEN BİTTİĞİ İÇİN ALTIN ONS FİYATI 2024-25 YILINDA 2800usd'Yİ GEÇER Mİ?

15 23.44%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 33/61 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon
Arama sonucu : 483 madde; 257 - 264 arası.

Konu: 2020 - 2025 GLOBAL ECONOMIC CRISIS XU100 + XAUUSD + CRUDE oil ve BORSANIN HAREKETİ

1.  Alıntı Originally Posted by astsubyee Yazıyı Oku
    Evlerini satmislar bu insanlarda.aralik ayini neden bekliyolar dolar almak icin.bi diyosun yil bitmeden ekim kasim aralik gibi 5.60 gosterilecek.bi diyosun 4.30 _4.00 bandina cekilmeli 6_9 ay.seninde ne dedigin belli degil ersoy bey

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    işte Her mesajımda yazdığım gibi bir EĞitimsizliğe bir örnek ama bunun suçlusu maalesef ki Satılık insanlar eğitim sistemini Milli yapayan Salakların Mirası bunlar : maalesef okunulan anlaşılmıyor..

bu satan kişiler Körü körüne bence aldıkları tüyoya inanıyor..bir Millet vekili söylemiş veya sallamış..ben bunu anlatmak istedim..ben onlar gibi düşünmüyorum dedim..
    benim teknik analize göre bunlar olmamalı dolar o seviyelere çıkmamalı diyorum..
    ANCAKKK: bir ihtimal VAR siyasi belirsizlik yaratıp yine istedikleri adamı başa getirecekler
    ya fizik çi ya demir leydi..
    fakat süründürecekler konuyu..böylece ancak dolar denilen gibi seviyelere yıl bitmeden gelir çünkü TEKNİKte
    yazdığım gibi haziran için maksimum 5,08-5,15 dolarda..
    yıl sonuna doğru ise belirsizlik ortadan KALKARSA 5,25-5,45
    onlara GÖRE dolar yıl sonu olmasa DAHİ:
    2019 ilk üç ayında 6,30 a kadar vurabilir..
    bilinçsiz bilinçsiz düşünmeden yazmıyoruz biz bunları iyi okuyun.

2.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    işte Her mesajımda yazdığım gibi bir EĞitimsizliğe bir örnek ama bunun suçlusu maalesef ki Satılık insanlar eğitim sistemini Milli yapayan Salakların Mirası bunlar : maalesef okunulan anlaşılmıyor..

bu satan kişiler Körü körüne bence aldıkları tüyoya inanıyor..bir Millet vekili söylemiş veya sallamış..ben bunu anlatmak istedim..ben onlar gibi düşünmüyorum dedim..
    benim teknik analize göre bunlar olmamalı dolar o seviyelere çıkmamalı diyorum..
    ANCAKKK: bir ihtimal VAR siyasi belirsizlik yaratıp yine istedikleri adamı başa getirecekler
    ya fizik çi ya demir leydi..
    fakat süründürecekler konuyu..böylece ancak dolar denilen gibi seviyelere yıl bitmeden gelir çünkü TEKNİKte
    yazdığım gibi haziran için maksimum 5,08-5,15 dolarda..
    yıl sonuna doğru ise belirsizlik ortadan KALKARSA 5,25-5,45
    onlara GÖRE dolar yıl sonu olmasa DAHİ:
    2019 ilk üç ayında 6,30 a kadar vurabilir..
    bilinçsiz bilinçsiz düşünmeden yazmıyoruz biz bunları iyi okuyun.
    Siz nasil resim uzerine yazmayi birinin tavsiyesiyle duzelttiyseniz.bende sizin tavsiyenizi dinyeyip anlasilir bi sekilde sorayim o vakit sizin yazilarinizi bastan sona okudum.bana mantikli gelenler var dolarida sizinle beraber 4.62 den bozdum ve nakitteyim.secime kadar onumuzdeki iki gun var.dolar veya altina mi gecelim , yoksa sizin dediginiz dolarda 4.30 altini mi bekleyelim.tesekkurler

3. Size bir sorum daha var sktas la escom grafikleri benzer geldi.sktas' a da bakabilirmisiniz

4.  Alıntı Originally Posted by astsubyee Yazıyı Oku
    Size bir sorum daha var sktas la escom grafikleri benzer geldi.sktas' a da bakabilirmisiniz

Ersoyuciddiye almayın
    Pişman olursunuz
    Bunu da bir kenara yazın
    Basit yazmıyor basit düşünmüyor ayakları yere basmıyor.Travmatik bir geçmişi var muhtemelen.Reaksiyon formasyon yapıyor.
    Herşeyi biliyom.Gencim güzelim zenginim diyor.Kodummu oturturum diyor.
    Herşeyi biliyom ama bilip bilmediğimi bilmiyom.Salla gitsin.
    Nasıl olsa birileri okur abi sen neymişsin der.
    Yukarda bir sürü yazmış
    Ne anladınız
    Elde ne var
    Hiç bir şey
    Tarzını değiştirmesi lazım.Kafası çok karışık
    Çok para kazandığını da zannetmiyom
    Mizahi ögeler buluyom
    yazdıklarında..O yüzden bakıyom..
    Ha escom sahibi ceza almış bugün
    0.57 kapandı
    1.20 den beri de öneriyor
    666 daha iyi bilir süreci

5.  Alıntı Originally Posted by astsubyee Yazıyı Oku
    Siz nasil resim uzerine yazmayi birinin tavsiyesiyle duzelttiyseniz.bende sizin tavsiyenizi dinyeyip anlasilir bi sekilde sorayim o vakit sizin yazilarinizi bastan sona okudum.bana mantikli gelenler var dolarida sizinle beraber 4.62 den bozdum ve nakitteyim.secime kadar onumuzdeki iki gun var.dolar veya altina mi gecelim , yoksa sizin dediginiz dolarda 4.30 altini mi bekleyelim.tesekkurler

iki gün var fakat Haziran ayı grafiği 24 haziranda bitmiyor USDTRY için daha
    aylık kpanış için 29 hazirana kadar vakit var.
    kısacası seçimde olumsuzluk olursa benim teknik çalışmamı tutar yoksa GELEN tüyo mu tutar bilmek zor..gelen tüyo sağlam bir kaynak
    ve üst düzey bir insanın söylemesi..
    ancak dediğim gibi 4,30 TL yi ve aşağısını görmesi için seçimin ilk turda bitmesi ve medyanın bizlere BAHAR havası yaşatması gerekli.
    çok oyun var piyasada oyuncular çok olabilir fakat asıl büyük oyuncu zaten GLOBAL yöneten trilyonlarca DOLAR gücü olanlar.
    benim alacağım pozisyon belli seçim sonrası DOLAR SHORT açarım 5TL 5,15 arasından STOP noktalarım evet var fakat ani bir 5,30 üstü beklemiyorum..doların oyalanmasını bekliyorum ekim*kasım *aralık ayına kadr..çünkü ASIL görülmesi gereken zirveler 2019 mart ayına kadar sarkıyor..
    bakalım görelim neler olacak..şu fiyatlardan borsa alımı seçim sonrası satımı mantıklıydı..
    aralıkta tekrar borsa revaçta..olacak çünkü diplerde olacak.Dolar bazlı bakın grafiklere.

6.  Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    Ersoyuciddiye almayın
    Pişman olursunuz
    Bunu da bir kenara yazın
    Basit yazmıyor basit düşünmüyor ayakları yere basmıyor.Travmatik bir geçmişi var muhtemelen.Reaksiyon formasyon yapıyor.
    Herşeyi biliyom.Gencim güzelim zenginim diyor.Kodummu oturturum diyor.
    Herşeyi biliyom ama bilip bilmediğimi bilmiyom.Salla gitsin.
    Nasıl olsa birileri okur abi sen neymişsin der.
    Yukarda bir sürü yazmış
    Ne anladınız
    Elde ne var
    Hiç bir şey
    Tarzını değiştirmesi lazım.Kafası çok karışık
    Çok para kazandığını da zannetmiyom
    Mizahi ögeler buluyom
    yazdıklarında..O yüzden bakıyom..
    Ha escom sahibi ceza almış bugün
    0.57 kapandı
    1.20 den beri de öneriyor
    666 daha iyi bilir süreci
    önerimi bulup resmini koyarsan sevinirim

7. https://www.youtube.com/watch?v=KpYw4mSi1Io
    bu pamukoğlundan muharrem'e ince ayar videosundan sonra mı ortadan kayboldu bir süre?

Medyanın gücü işte bu adamı kandırdılar.

8. Muharrem,
    Pamukoğlu
    Zihin bir orada bir burda
    Dedim ya kafa karışık..
    Tatil ihtiyacı beliriyor gibi
    Az tv seyrediyon ama netle çok haşır neşirsin
    Bir de alınganlık yok
    Hoş görülüsün
    Aferin

Sayfa 33/61 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri