Anket Sonuçlarını Gör: 2020 ile 2025 Yılları arasında beklenen BORSA hareketi için TAHMİNLERİNİZ?

Oylayan
64. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 2020 YILINDA xU100 DiP SEViYEDE OLUR ANCAK 40BiN KIRILMAZ!

8 12.50%
  • 2021 yILINDA XU100 DiP SEViYEDE OLUR ANCAK 35Bin KIRILMAZ!

7 10.94%
  • 2020-2021 YILLARI TEKNiK ANLAMDA TEHLiKELi YILLAR ANCAK 50Bin ALTINA SARKMAYIZ!

8 12.50%
  • 2020-2021 ENDEKSLERDE 3'LÜ DiP OLUŞTURMA ZAMANI ANCAK 60biN ALTINA SARKMAYIZ!

3 4.69%
  • 2020-2021 gRAFİKSEL DiP VE KRİZ OLUŞUMU İÇİN MÜSAİT ANCAK 70biN ALTINA SARKMAYIZ!

25 39.06%
  • DÖVİZ BAZLI GRAFİKLERDE DÖVİZ ARTMADIĞI SÜRECE DİP ARAYIŞI DEVAM EDER 2021 Dipleri GÖRÜRÜZ?

5 7.81%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜNE ATMASI 5 YIL SÜRER?

19 29.69%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜ ATMASI6-7YILSÜRER?

11 17.19%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜNE ATMASI 8-9YIL SÜRER?

3 4.69%
  • KAĞIT PARAYA GÜVEN BİTTİĞİ İÇİN ALTIN ONS FİYATI 2024-25 YILINDA 2800usd'Yİ GEÇER Mİ?

15 23.44%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 39/61 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon
Arama sonucu : 483 madde; 305 - 312 arası.

Konu: 2020 - 2025 GLOBAL ECONOMIC CRISIS XU100 + XAUUSD + CRUDE oil ve BORSANIN HAREKETİ

1. çok ilginç bir konu ben %30lar tahmin ediyorum adam %40 demekte..
    https://www.youtube.com/watch?v=1fATQg6AM3M

bU linkteki Konuları atlayanlar için link içindeki linklerdeki VİDeo ve grafikleri inceleyiniz:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...57#post2325757

2.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    SN.Astsubyee
    öncelikle Tebrik ederim gerçekten müthiş bir hisse Yakalamışsınız TEKNİK olarak kesinlikle bu fiyatlardan alınıp tutulursa DÖVİZ bazında
    kazanmanız olası..ancak çok kazanmak için bir kaç yıl beklemeniz gerekli.
    ben SEKFK yı keşfettiğimden bu yana böyle bir oluşum görmedim.
    hissenin Temel kısmına vakıf değilim çünkü Tahmin edip ısrarsı olduğum hisseler gibi TEMELLERİNİ bir kaç yıldır izlemem gerekli..çünkü TEKNİK hareket için TEMELDE gerekir yoksa teknik TERS tepebilir.
    mesela comdonun nedenlerini defalarca YAZDIM adamlar ARAMA motorlarından KURTULMAK için HİSSENİN adını Değiştirdiler..
    KOMHL ı yazdık defalarda ADAMLAR adını DEĞİŞTİRDİ arama motorlarından kaçmak için..
    eski isimleri ile MUTLAKA arama motorlarında aramalar yapın ki Siteler TARAFINDAN silinmesin yazılanlar..
    unutmayın PİYASADA ALGI oyunları gibisi YOK...ama bir kaç hisse izlerseniz iyi kazanırsınız..
    ayrıca HELAL olsun diyorum size.umarım Temellerini takip ettiniz..
    mesela comdo 500milyon dolarlık fabrika açarkan tEMELLERİ PD oranlarını uçururken bunlar oyun deyip rahatlıkla toplayabiliyordum..umarım sizde bu rahatlıkla toplayabilirsiniz..GERÇİ döviz bazında teknik analiz paylaştım ben umarım döviz rallisi olursa grafikler kırılma yapmaz yaparsa grafiksel KAYDIRMA ile dip arayışı yaparlar.ancak TL bazında kaybetmeyeceğiniz Garanti gibi birşey..bu koşullar sağlanırsa..
    Bakın EURO bazlı GRAFİKLER:
    (grafikler içindeki yazılara takılmayın onlar benim İMZALARIM)bu grafiklere açıklama yazısı eklemedim sadece imza ekledim.
    neden imza atıyorum:birileri BU çalışmalar ı SAHİPLENMESİN diye..
    NEDEN sosyal medyada paylaşın diyorum: çünkü TAHTA yapıcılar HABER HIZLI yayılırsa HIZLA toplamak ister veya TAHTAları yukarı aşağı oynatmak isterler..ve birileri bizim GRAFİKLERİ sahiplenmez çok paylaşım olursa..ayrıca unutmayın BİLGİ ve PARA paylaştıkça ÇOĞALIR..
    KISACASI sizler bilginizi paylaşırsanız mükafatınız hem ALLAH (c.c)katında olacaktır..hemde bu dünyada olacaktır.
    mesela BAGFS ta şuan ucuzladıı..
    2022 ye kadar sert yukarı gideceğini düşünmüyorum SKTS ın ancak ralli yaparsa o zaman 1 euro seviyesini aşar.ancak toplamak için teknik taşıyıp TRADE edecektir Tahta sahibi..
    temellerine tekrar söylüyorum vakıf değilim..ne yaptı comdo gibi oyun mu yapıyor numaramı yapıyor anlamam için son 2-3 yıldır izlemem gerekliydi..ancak boşuna hareket burada bitmediyse daha altı euro bazlı yok gibi tabii dediğim gibi DÖVİZ rallisi olursa euro bazlı dipler aşağı gelir ancak o ZAMAN TRY bazlı KAYIP olmaz kesinlikle..

c

############

bu arada ESCOM u nerede nasıl pazarlamışım yazacak birileri vardı ekran görüntüleri ile birlikte HALEN beklioruz.
    Ersoy bey rica etsem TİRE ye de bakabilirmisiniz. Karlılığı ve sektörde liderliğiyle güzel görünüyor ama siz ne dersiniz.

3.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    ALKIM bir kaç yıldır pazarlanmakta ama dediğim gibi Bu hisse de takip ettiğim hisseler arasında değil.
    bu yüzden TEMEL analizini son 2-3 yıldır izlemediğim hisse hakkında pek net konuşamam.
    sadece DOLAR bazlı grafiğini atabilirim.
    NOT:grafikteki yazılar sadece imza içerir herhangibir açıklama eklemedim resim üstüne..
    SAdece DOWNLOAD ettikten sonra sosyal medya hesabınızda paylaşınız..paylaşın diye söylememin en büyük NEDENİ birileri RESİMLERİ download ettikten sonra kendi sayfalarında paylaşıyor ve kendileri yapmış gibi üstüne konuluyor..EMEĞE saygı gösterilmiyor
    buyüzden ne kadar çok paylaşılırsa o kadar ben bunu bu tarihte paylaşmıştım diyebilirim..
    Ayrıca Bilgi ve kazanç paylaşıldıkça çoğalır.

ve

Ben bu şekilde düşünürüm: " sizin komşunuzun batması sizin de sürüklenmenizdir etrafınızdakileri de çıkartırsanız belli bir refaha sizin refahınız daha da artacaktır." ancak bir çok simsar tam tersini düşünür komşusunun ayağını kaydırsın ki kendisi otomatik yüksekte olsun ister ancak boğulmamak için sadece çabaladığının farkında değildir

4.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    ALKIM bir kaç yıldır pazarlanmakta ama dediğim gibi Bu hisse de takip ettiğim hisseler arasında değil.
    bu yüzden TEMEL analizini son 2-3 yıldır izlemediğim hisse hakkında pek net konuşamam.
    sadece DOLAR bazlı grafiğini atabilirim.
    NOT:grafikteki yazılar sadece imza içerir herhangibir açıklama eklemedim resim üstüne..
    SAdece DOWNLOAD ettikten sonra sosyal medya hesabınızda paylaşınız..paylaşın diye söylememin en büyük NEDENİ birileri RESİMLERİ download ettikten sonra kendi sayfalarında paylaşıyor ve kendileri yapmış gibi üstüne konuluyor..EMEĞE saygı gösterilmiyor
    buyüzden ne kadar çok paylaşılırsa o kadar ben bunu bu tarihte paylaşmıştım diyebilirim..
    Ayrıca Bilgi ve kazanç paylaşıldıkça çoğalır.

ve

Ben bu şekilde düşünürüm: " sizin komşunuzun batması sizin de sürüklenmenizdir etrafınızdakileri de çıkartırsanız belli bir refaha sizin refahınız daha da artacaktır." ancak bir çok simsar tam tersini düşünür komşusunun ayağını kaydırsın ki kendisi otomatik yüksekte olsun ister ancak boğulmamak için sadece çabaladığının farkında değildir
    Grafikten analayan arkadaslar faydalansin ama ben pek anlamiyorum.sizin oklarla tahminizi eklermisiniz uzerine.tesekkurler ersoy bey.arada bi yazin muhakkak takip ediliyosunuz gizli gizli

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    çok ilginç bir konu ben %30lar tahmin ediyorum adam %40 demekte..
    https://www.youtube.com/watch?v=1fATQg6AM3M

bU linkteki Konuları atlayanlar için link içindeki linklerdeki VİDeo ve grafikleri inceleyiniz:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...57#post2325757
    vay vay yine ilginç bir video:
    https://www.youtube.com/watch?v=vMLaLMHSLYA

https://www.youtube.com/watch?v=-pnPENYqZoA

https://www.youtube.com/watch?v=z7PgZQFkcJs

videolara 250 000 000 000 USD borç ödenmesi 2020 ortasına kadar yapılmalı...
    demek ki dolar bizim ÜST dirençleri HIZLA kırabilir..
    ALTIN hazır 183 TL gram fiyatı aralıkta 270 TL olabilir..dolara bağımlıdır biliyorsunuz altın.

Alıntı Originally Posted by ersoydelta Yazıyı Oku
    bu arada escom u nerede nasıl pazarlamışım yazacak birileri vardı ekran görüntüleri ile birlikte halen beklioruz.

1.2444444444444444444444444444444444

rysas,escom,brmen aylık grafiklerden şiddetli alım sinyali verdi##

1.2000000000000000000000000000000000

? Benim söyledğim kaç tane hisse peki nisan 2017 den kasım 2017 lere kadar %300 veya %500 getirdi ?
    Ben çok ciddi potansiyelli hisse varsa zaten yazarım yazdımda
    takip edenler bilecektir
    edıp mesela gitti geldi şimdi toplama yine devam eder.
    Rysas ve escom toplanıyor dedim mi?

1.1444444444444444444444444444444444

rysas,escom,edıp,ve söylediklerim hep tutmadı mı

0.9000000000000000000000000000000000

Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    ESCOMda da durum biraz benzer bir kaç teknoloji yatırımı daha medyaya verilmedi büyük ihtimalle fiyat yukardayken verilecek
    belki COIN olayı belki belli bir yazılım bende bilmiyorum.

0.8000000000000000000000000000000000

nereye kadar basabilir dersiniz? 0,74-0,70 diyelim maksimum.
    ahh escom ahh
    yap artık şu yerli whatsapp ı

0.7555555555555555555555555555555555

bi haber patlatır bütün satışları patron istediği kadar satsın borsa bir oyundur.."haber yerli otomobil için yazılım üretecek" olay bitti geçmiş olsun 5tl bilemedik 10tl
    veya 2007 yazının 2 haftada %1000 civarı getiren hissesi? hatırladınız mı?
    unutmayın Yatırımcı satarsa uçar alırsa düşer..
    kısacası gidip millet ev satıp escom almıyordur

0.7000000000000000000000000000000000

ERSOYDELTA klasiği olma yolunda bir
    YILDIR yazdıklarımdan kaç tanesi oluştu.?kaç tane
    hisse %300-600 getiri yaptı.en son ne dedim ITTFH
    ne oldu?EDIP RYSAS escom neler olacak?

Sen.. . Tehlikeli bir insansin. Ya karacahilliginden, ya art niyetinden, ya da ikisinden.. . Ama sen tehlikeli bir insansin.
    Son düzenleme : 666; 30-06-2018 saat: 13:55.

7. 666 tebrikler

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. ""
    ERSOYDELTA#
    HAZİRAN2018
    GÖRÜLDÜĞÜ gibi 1990OCAK ayından2001 sonlarına Kadar DOLARın TRY karşısında GETİRİSİ
    %74742 yani 74 misli OLMUş..Aynı aralıkta DOLAR bazlı XU100 Grafiğini ekledim bir sonraki grafik
    ile karşılaştırın XU100 1990da 17000lerdeyken 2000deki zirvesinde sadece 37000GÖRÜLMÜŞ
    yani DOLAR bazında sadece 2 misli..KISACASI..DIŞ SERMAYEYE bağımlı bir ülkede YAŞADIĞINIZI
    unutmayın 2024 YILINA kadar umarım DOLAR İŞARETLİ yere kadar gelmez bunun anlamı 31 TRY
    demek..çünkü 2001 yılından günümüze KONUT fiyatları YAKLAŞIK 10misli ile YERİNE göre 20misli
    ARTTI..BUDURUMDA doların da şuan bile 10 misli olması GEREKLİ KISACASI..BİZLER CİDDEN
    BATTIK..1 DOLAR eşittir şuan 17 TRY olması gerekli diyen EKONOMİST çok şuan çünkü 2000-2001
    YILLARINDA aslında bizler DOLAR bazında herşeye DELİ gibi ödüyormuşuz bunu şimdi anlıyorum?
    peki o kadar yılda ülkede NE OLDU bir marka yarattıkta haberimiz mi YOK??veya İHRACAT patlaması
    YAPTIKTA artık ET-SAMAN-FASULYE İTHAL etmiyor aksine İHRAÇ mı ediyoruz? bunların CEVAPLARINI
    BULURSANIZ emin olun BANKALARA PARA dahil emanet etmezsiniz çünkü NOSTRADAMUS KEHANETİ
    ÇIKIYOR/ÇIARTACAKLAR ve ülke BATACAK Türkiye olmayacak onun yerine 40 farklı devlet belki belki80eyalet.
    ve BORSA gerçekten 1990lardaki diplerini bile GÖREBİLİR ama dolar bazında..düşünün 1USD=16TRY oldu diyelim
    BORSAMIZ halen 80000de KALIR MI=?veya 70 000de?KALMAMALI ve 1990lardaki dipler görülmeli."""

################################################## ######

666 olayları çarpıtıyorsun Grafikleri de paylaş istersen
    YUKARIDA ESCOM RYSAS grafikleri var önceden söylediklerim de var
    Bİr BAK bakalım DOLAR bazında nerelerdeler üstelik Patronları tahtalarını sallarken oluyor bunlar
    sonuçta bir FROTO alın demiyoruz onunda GRAFİĞİNİ ekledim CİMSA GRAFİĞİDE ekledim ..ÇİMSA mı alın diyeyim KAZIĞIN dibi gibi.?
    VRSA önerilerin BUYUR PAYLAŞ ama VAY sen ŞUNU dedin düştü diye ARADAN bir TANE çekme tutturduklarımı DA SAY o zaman BAKALIM okuyanlar a NE FAYDAN var burada???????????
    bir faydan var mı biliyorsan ÇIKART grafiğini ÇAIŞMANI KOY ekle görelim

ekleseydin o zaman ESCOM düşecek DESEYDİN..
    neredeydin?

Sayfa 39/61 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •