Anket Sonuçlarını Gör: 2020 ile 2025 Yılları arasında beklenen BORSA hareketi için TAHMİNLERİNİZ?

Oylayan
64. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 2020 YILINDA xU100 DiP SEViYEDE OLUR ANCAK 40BiN KIRILMAZ!

8 12.50%
  • 2021 yILINDA XU100 DiP SEViYEDE OLUR ANCAK 35Bin KIRILMAZ!

7 10.94%
  • 2020-2021 YILLARI TEKNiK ANLAMDA TEHLiKELi YILLAR ANCAK 50Bin ALTINA SARKMAYIZ!

8 12.50%
  • 2020-2021 ENDEKSLERDE 3'LÜ DiP OLUŞTURMA ZAMANI ANCAK 60biN ALTINA SARKMAYIZ!

3 4.69%
  • 2020-2021 gRAFİKSEL DiP VE KRİZ OLUŞUMU İÇİN MÜSAİT ANCAK 70biN ALTINA SARKMAYIZ!

25 39.06%
  • DÖVİZ BAZLI GRAFİKLERDE DÖVİZ ARTMADIĞI SÜRECE DİP ARAYIŞI DEVAM EDER 2021 Dipleri GÖRÜRÜZ?

5 7.81%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜNE ATMASI 5 YIL SÜRER?

19 29.69%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜ ATMASI6-7YILSÜRER?

11 17.19%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜNE ATMASI 8-9YIL SÜRER?

3 4.69%
  • KAĞIT PARAYA GÜVEN BİTTİĞİ İÇİN ALTIN ONS FİYATI 2024-25 YILINDA 2800usd'Yİ GEÇER Mİ?

15 23.44%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 42/61 İlkİlk ... 32404142434452 ... SonSon
Arama sonucu : 483 madde; 329 - 336 arası.

Konu: 2020 - 2025 GLOBAL ECONOMIC CRISIS XU100 + XAUUSD + CRUDE oil ve BORSANIN HAREKETİ

1.  Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    Ersoyu ben de anlamaya çalıştım.Ama nafile.Başaramadım.Sonra bu adam iyi niyetlimi köyü niyetlim diyorsun.Yazdıklarında mantık anlam arıyorsun. Bulsmıyorsun.Bulanı da bulsmıuorsunSen de anlıyamıyorsunAnlasan ortak noktalarda teşriki fikir yaparsın.Ersoy farklı frekansların adamı.Sonra atan tutan sallayan bir adam..Kötü niyetli değilse kendini bir şey zanneden biri.Yaşarsak ersoyun haklılığını görecekmişiz.Ne gördükkü bugün 2025 de göreceğiz..Tarih boyunca insanoğlu bu tür insanların kurbanları olmuştırVer subliminal mesajı ertesi gün okuyan escom alsın reysaş alsın..Sonra ben öyle demedim ki.666 gösterdi kanıtları.1.20 den bağıra bağıra escomu basıl pazarladığını.Daha ne olsun..
    Ver linki
    Link çöplüğü ortalık..
    Her link doğru mu
    Dezenformasyon denen bir şey var
    Ver linki ver youtuba
    Vay anasına dedirt millete
    Gerçeklikten kopart ne doğru ne yanlış belli olmasın
    Globallerin belki istefiği ortam bu
    Kaosu artır artırabildiğin kadar
    Yanlışını ispatlayan çıkmadıkı diyor sn astsubuyee
    666 somut olanı çıkardı
    Diğerleri somut değilki
    Geleceğe dönük sallamalar
    Bunların doğruluğu yanlışlığı ispatlanamazki
    Bütün medya organları, ekonomist geçinenler, uzman borsacılar 47 den ASELSAN pazarladılar millete varsın Ersoy da ESCOM pazarlasın sıkıntı yok yani.

2.  Alıntı Originally Posted by Acemi 16 Yazıyı Oku
    Bütün medya organları, ekonomist geçinenler, uzman borsacılar 47 den ASELSAN pazarladılar millete varsın Ersoy da ESCOM pazarlasın sıkıntı yok yani.
    Acemi 16 para kolay kazanilmiyo.dusunsene ersoy beye inanipta ev alacagin parayi yatirsaydin escoma bunu yazabilirmiydin.iyi niyet yada kotu niyetle hisse adi yazdi ve daha onceki yazilarinda borsayi 2 yil olarak degerlendirdigini soylemis.666 ninda hakki odenmez hepsini bulup buraya yazdi.ekran fotosu alcam telefonum bozulmaz ise ilk yazdigi tarihteki hisse fiyatiyla 2 yil sonraki hisse fiyatini buraya yazacagim nasip olursa.burada kimse kimseyi tanimiyo yanlisi savunmak gruplasmaktan baska bisey degildir.ayrismayi birakalim kanepenin de 666 da yaptigi gibi yanlis varsa acik acik soylemek erdemdir.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. acemi 16 nin bahsettigi medya organlari simdide dolar 3. Ceyrekte 5 tl olacak diyolar.bana gore simdide dolar pazarliyolar bu benim sahsi fikrimdir.

4.  Alıntı Originally Posted by astsubyee Yazıyı Oku
    acemi 16 nin bahsettigi medya organlari simdide dolar 3. Ceyrekte 5 tl olacak diyolar.bana gore simdide dolar pazarliyolar bu benim sahsi fikrimdir.

Benim dikkat çekmek istediğim konu sadece bir kişinin söylemesiyle yatırım yapmanın yanlış olduğu. Farklı görüşlerdeki farkı yorumları inceleyerek son kararı herkesin kendi vermesi ki sonunda onun bunun yüzünden battım dememesi.

5.  Alıntı Originally Posted by Acemi 16 Yazıyı Oku
    Benim dikkat çekmek istediğim konu sadece bir kişinin söylemesiyle yatırım yapmanın yanlış olduğu. Farklı görüşlerdeki farkı yorumları inceleyerek son kararı herkesin kendi vermesi ki sonunda onun bunun yüzünden battım dememesi.
    Nereye baksam milletin sordugu hep ayni hisseler.bune kardesim boyle sanki yatirim yapilacak sadece o hisseler var.kisilikleri kendinden asagida gormek le degilde gorusleri sunmak tartismaya acmak yararli olur.grafikleri birileri ciziyo yada cizdiriyo bizim ormani gorecek beyinlere ihtiyacimiz var agactan cok daha onemli.dali yapragi birakalim.bankaya gidip sormadim ama medyanin yalancisiyim ev kredileri yukseltildi.
    Simdi kim ev alabilir
    Kim ev satabilir
    Bence dusuk faizden alan kazandi.yatirim amaciyla alanda kirasini alabiliyosa adam neden stres yapsin gazete okur bizim yazdiklarimizi okur.bence emlak sektoru bitmistir.

6. Amac gayet basit hangi sektor olursa olsun TEK KULLANIM lik.

7.  Alıntı Originally Posted by astsubyee Yazıyı Oku
    Nereye baksam milletin sordugu hep ayni hisseler.bune kardesim boyle sanki yatirim yapilacak sadece o hisseler var.kisilikleri kendinden asagida gormek le degilde gorusleri sunmak tartismaya acmak yararli olur.grafikleri birileri ciziyo yada cizdiriyo bizim ormani gorecek beyinlere ihtiyacimiz var agactan cok daha onemli.dali yapragi birakalim.bankaya gidip sormadim ama medyanin yalancisiyim ev kredileri yukseltildi.
    Simdi kim ev alabilir
    Kim ev satabilir
    Bence dusuk faizden alan kazandi.yatirim amaciyla alanda kirasini alabiliyosa adam neden stres yapsin gazete okur bizim yazdiklarimizi okur.bence emlak sektoru bitmistir.

Mevduat faizleri bu seviyelerdeyken kira geliri amaçlı ev almak pek mantıklı görünmüyor zaten. Yok kiracı vardı yoktu, kira yattı yatmadı birde evin hali ne oldu dertleri ile uğraş 400000 TL lik evin aylık getirisi 1500 olsun. Ama bu faiz oranları ile dertsiz tasasız 3 kat kazanç.

8.  Alıntı Originally Posted by Acemi 16 Yazıyı Oku
    Mevduat faizleri bu seviyelerdeyken kira geliri amaçlı ev almak pek mantıklı görünmüyor zaten. Yok kiracı vardı yoktu, kira yattı yatmadı birde evin hali ne oldu dertleri ile uğraş 400000 TL lik evin aylık getirisi 1500 olsun. Ama bu faiz oranları ile dertsiz tasasız 3 kat kazanç.
    Senin yatirim yaptigin paranin getirisini bilebiliyosun.ama ev dendigi zaman insanin aklina neden 200.000 tl yukarisi geliyo.1+1 evlerin getirisi daha fazla ogrenci yada calisan.sonucta akmasada damlar.yatirmissin tl yi faize bekle bakalim gunu gelsin.zamanin onu olume yaklastirdigini bile bile gecmesini isteyen asker,mahkum ve sanirim parasini faize yatiran insan vardir.
    Gunu geldi ve faizini aldin.ana paran ayni ve tekrar faiz yaptin ve gununu bekliyosun.
    Fakat evi aldin sozlesmeni yaptin ve cok iyi birine denk geldin kirani aliyosun.evin degeri ne kadar duserse dussun gunun birinde mutlaka ederini yakalayacaktir.tabiki olumsuz bir suru ornekte verilebilir mesela kirayi vermez mesala mutfak dolaplari kapilar duvarlar zarar gorur.mevki olarak yapilan dogru bir tercih bunlari karsilayacaktir diye dusunuyorum.etrafimda cogu kisinin tercihi universite bolgelerinden 1+1 almak kendim badana yapiyorum diyo adam.
    En onemli konu genclerimiz biz daha fazla nasil kazanirim diye arastirma yaparken yada ek islerde calisirken malesef cocuklarimizi ihmal ediyoruz
    Etrafinda ailenden baska karsiliksiz iyilik yapan insan var mi varsa bile bir elin parmaklarini gecmez ona bile gebe kaliyosun.

Sayfa 42/61 İlkİlk ... 32404142434452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •