Anket Sonuçlarını Gör: 2020 ile 2025 Yılları arasında beklenen BORSA hareketi için TAHMİNLERİNİZ?

Oylayan
64. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 2020 YILINDA xU100 DiP SEViYEDE OLUR ANCAK 40BiN KIRILMAZ!

8 12.50%
  • 2021 yILINDA XU100 DiP SEViYEDE OLUR ANCAK 35Bin KIRILMAZ!

7 10.94%
  • 2020-2021 YILLARI TEKNiK ANLAMDA TEHLiKELi YILLAR ANCAK 50Bin ALTINA SARKMAYIZ!

8 12.50%
  • 2020-2021 ENDEKSLERDE 3'LÜ DiP OLUŞTURMA ZAMANI ANCAK 60biN ALTINA SARKMAYIZ!

3 4.69%
  • 2020-2021 gRAFİKSEL DiP VE KRİZ OLUŞUMU İÇİN MÜSAİT ANCAK 70biN ALTINA SARKMAYIZ!

25 39.06%
  • DÖVİZ BAZLI GRAFİKLERDE DÖVİZ ARTMADIĞI SÜRECE DİP ARAYIŞI DEVAM EDER 2021 Dipleri GÖRÜRÜZ?

5 7.81%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜNE ATMASI 5 YIL SÜRER?

19 29.69%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜ ATMASI6-7YILSÜRER?

11 17.19%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜNE ATMASI 8-9YIL SÜRER?

3 4.69%
  • KAĞIT PARAYA GÜVEN BİTTİĞİ İÇİN ALTIN ONS FİYATI 2024-25 YILINDA 2800usd'Yİ GEÇER Mİ?

15 23.44%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 23/61 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
Arama sonucu : 483 madde; 177 - 184 arası.

Konu: 2020 - 2025 GLOBAL ECONOMIC CRISIS XU100 + XAUUSD + CRUDE oil ve BORSANIN HAREKETİ

1. kim ki bu commerzbank ?
    http://hisse.net/haber/?p=1184

2. yukarıdaki Eklediğim grafik anlatıyor HERŞEYİ kimse abuk sabuk FİTLEME haberleri YAPMASIN AL doları biraz vadeli yap ekim-kasım-aralıkta ÇEK
    5,60 TL civarından SAT
    5lerden geri al yine VADELİ yap
    http://hisse.net/haber/?p=1177

3. geçen günlerde eski bir arkadaşı gördüm SAĞLAM yerden duyum almış
    dolar kısa vadede 5,75 olacakmış bunu söylediği kişinin ERSOYDELTA olduğunu bilmiyor sanırım biz bunu
    SON 1 YILDIR söylüyoruz?
    ben ALTIN toplayın derken ALTIN 1 gr:130 TL
    şuan 1 gr ALTIN ? = 201 TL
    bEN dolar 3,35 TL nin altı yok eYLÜLDe toplayın derken TOPA tutuldum burada? gördü mü ALTINI?
    topladık çok şükür 3,55tl nin ALTINDA her 1 kr farkta ekledik PORTFOYE

BEN SHORT çekin VIOP ta derken kimler dinledi?

yukarıdaki ler 2017 marttan bu yana söylediklerim di

PEKİ 2018 ocakta ne söyledim?????
    dolar olsun olsun 3,70 altı imkansız hadi oldu 3,6 TL belki o da dokundurup çekerler demedm mi?
    HERKS KİME kandı MEDYA nın GÜCÜNE mi?
    YOKSA çevresindeki PAZARLAMACILARA mı?

#############

bırakın hepsini EÇİM sonrası BORSA DA tepki ALIMI gelecek TEPKİ diyorm çünkü BORSA Ekim*KASIM_aralıkta
    70 000 e kadar indirecekler
    BİR ÇOK hisse HALEN 2 katı düşmesi gereken fiyatlarda
    hatta 3 misli
    AÇABİLDİĞİNİZ kadar SHORT açarsanız VIOP ile HEM %16 lara çıkmış FAİZ iel PARANIZ değer kazanır HEMDE diplere kadar KAT KAT kaldıraçlı kazanırsınız unutmayın
    HEP dediğim gibi " TEK fiyattan işlem yapmayın küçük küçük ÇOK fiyattan işlem yapın çünkü KURUMLAR sizin elinizi görüyor"

##############3
    VIOP ta da durum aynı yükselirken 250 puanda veya 300 puan da 1 emir SHORT yapın .
    yani minimum emir kadar..
    inanın çok kazanacaksınız

############
    2017 YAZINDA yazmadım mı? faizler %25lere kadar tımanacak
    BAŞA gelecek iktidar SONRA bundan NEMAlanacakdemedim ? mi?

diyecekler ki BAKIN Ak yaptı bizler faizi %25ten %10 a indirdik

SANKİ marifetmiş gibi
    =
    ######################3
    DEMİRLEYDİ de GELSE kasketli FİZİKÇİ e de gelse
    bu işin SONU vatandaşı dom ...tmaktır..
    ######################
    şuan GLOBAL yöneten Demirleydiden
    sanki VAZGEÇTİ destekledirler getirdiler ama şuan tarafları FİZİKÇİ oldu tekrar
    NASIL mı çünkü MEDYA kimi gösteriyorsa EN ÇOK
    psikolojinize sokuyorsa anlayın kimi desteklediklerini

ZATEN fizikçinin bir anda aday olmasından belliydi

GARİBİM vatandaşta asgari ücretle çalışıp kampanyasına 50 tl bağışlasın

O garip vatandaş sormaz mı acaba SEÇİMlerde GRUPLARA devlet milyonlarca LİRA neden seçim yardımı YAPIYOR????

BIRAKIN Allah aşkına bu zamanda kimi BAŞA getirirlerse vatandaşın adamı olmuyor..
    GİDİPte profesöre destekleyecem 24 haziranda..
    en mantıklısı O en azından GLOBAL yöneten onu SATIN almadı

4. Ayrıca GLOBAL yönetenin ayağına çelme takmanın vakti geldi ARTIK

zaten doların TL nin olması gereken yer 8TL lerde
    istesinler 1 ayda getirirler oraya
    şimdi düşünüyorum GLOBAL yönetenler seçim için Demirleydiye 200 000 000 USD verse? birde onu getirmek için gerekenler için 100 000 000 USD harcasa?

EDER 300 000 000 usd

kasketli fizikçiyi son anda görüp fark etseler onu getirmek için de 100 000 000 USD harcasalar
    birde ona da 200 000 000 usd verseler?
    eder toplam 600 000 000 USD

bu parayı 300 BAZ puan faiz ARTTIRARAK çıkartmaları GEREKLİYDİ ve YAPTILAR..

HELAL olsun ÇOK iyi doma...tıyorsunuz vatandaşı uyutup TV programları ile..

Gelelim GARİBİM profesör e ne KADAR para almıştır derseniz GLOBAL yöneten ondan umutsuz olduğundan SIFIR vermiştir kesin ona

en mantıklısı GLOBAL yöneten bizi SOYARKEN bizde ONA SAĞ gösterip SOL vuralım verelim bütün OYLARI profesöre ne dersiniz?

YEMİN ederim 6 ay içinde İHTİLAL yaptırmazlarsa ülkede ben de bir daha YAZMAM

5. YAZDIKLARIMIN ekran görüntülerini aLIP sosyal medya hesaplarınızda PAYLAŞINIZ.

6. #DOKTA #COMDO olması gereken:
    "bakın işte böyle bir durumda borsadaki son fiyatı baz alacakları için açığa satacaklar
    iyi bir borsacı cebinde parasıda varsa şuan tahtayı tavanlara vurması gerekliydi
    ancak Danışıklı dövüş bu işler aracı kurumlar kimseye aldırtmıyor"

aracı kurumlar şuan size 100 tl = 1 adet hisseyi bedavaya vermeniz için baskı yapıyor

bu hisse çok gidecekti adamlar çağrı yapıyor
    satmayıp ortaklığa DEVAM da edebilirsiniz ALT tarafı hisseniz BORSA DA işlem GÖRMEZ korkmayın eldeki ni KAPTIRMAYIN

500 000 000 USD yatırımı 2014 boşuna YAPMADI bu çakllar

EGEEN sadece dingil ÜRETİR
    bunlar ARAÇ üretmek için ne gerekirse üretiyor.

######################3
    forumu ve ERSOYDELTAyı iyice anlayabilmek için FORUMLARIMI BAŞTAN sona okumanız gereklidir..
    lütfen ZAHMET edip okuyunuz.
    daha rahat okumak için forum ayarlarını anlattığım şekilde YAPINIZ..
    tüm resimlerim 1080p ekrana SAHİP PC ler için özel çözünürlükte eklendi..ancak belli Resimler UPLOAD ederken
    sitenin ayarları yüzünden düşmüş
    sonraki resimler RESİM sitesini değiştirip RESİM çözünürlüğünü 4K dan bile KAT KAT daha iyi hale getirdim
    lütfen resimleri indirip KENDİ sosyal MEDYA hesaplarınızda paylaşınız..
    ANCAK bu şekilde İNSANLARIN birşeyleri anlamasına YARDIMCI olabilirsiniz
    ###########################

7. DOLAR faiz 300 baz puan arttırılmasa bile HAZİRAN sonuna kadar 5,05TL yie GEÇEMEYECEKTİ..

birileri SEÇİM yardımlarını VATANDAŞA ödetiyor yukarıdaki MESAJDA açıkladım..

ancak DÜŞEN dolar YÜKSEK FAİZ olursa borsa ARALIKTA 70 000 puan olur

fakat yüksek DOLAR düşük FAİZ olursa TL bazında BORSA düşüşü 80 000 civarında DURUR ve yükselmeye başlar..
    unutmayın "KİŞİLERİN borsaya yatırım yapmasındaki EN önemli KISTAS 100 000 TL örneğinde olduğu gibi faize koyup risk almadan YILDA %16,5 kazanmak varken neden BORSAYA girsin?"
    BORSADA zaten marjlar düştü adam ŞUAN VIOP ile SHORT çekmekten başka ne ile KAZANABİLİR ???
    onu da kurumlar anlatmıyor işlem STRATEJİSİNİ milleti KÜLLEN zarar etsin diye UĞRAŞŞIYORLAR..

Sayfa 23/61 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •