Special Days Image

Anket Sonuçlarını Gör: 2020 ile 2025 Yılları arasında beklenen BORSA hareketi için TAHMİNLERİNİZ?

Oylayan
64. Bu anket için oy kullanamazsınız
Multiple Choice Poll.
Sayfa 61/61 İlkİlk ... 1151596061
Arama sonucu : 483 madde; 481 - 483 arası.

Konu: 2020 - 2025 GLOBAL ECONOMIC CRISIS XU100 + XAUUSD + CRUDE oil ve BORSANIN HAREKETİ

@RECEPUYAR
    En son yazin bu forumda 9 ay once. Bugun Ersoy ceza yer yemez ortaya cikmissin. Baskalarina anlat bu hikayeleri Ersoy'un sahte hesabi. Kirlisin, insanlari manipule etme amaclisin.

Ayni adammis RECEPUYAR ile ERSOYDELTA.

1) Milyon'da bosluk birakma.

Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    ben giderim HALKB tan 5 000 000 TL lik alım yaparım
     Alıntı Originally Posted by RECEPUYAR Yazıyı Oku
    altın ise 5 000 000 TL yani

2) Rakamlardan sonra bazen bosluk birakma, bazen birakmama. Bir kisi ya birakir her yerde, ya birakmaz.

Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    30dolara mal edip bizlere 1500 dolarlara satamayacaklarını anlasınlar.
    kişi bazlı rahat 500dolara başkaları gibi grafik (…) transfer ücretleri 500 000 dolar olan ekonomist

DAHA FAZLA UGRASMIYORUM. TEKRAR YAZIYORUM. BU SAHIS TEHLIKELI VE ART NIYETLI BIR SAHIS. ONUN LEHINE OVUCU YAZI YAZAN RUMUZLARIN HEMEN HEPSI KENDISI.

Maalesef ki insanlara bilgi veren bir babayiğit hakkında böyle konuşulması hoş değil.O kadar takip eder izlerim hiç yanıldığını görmedim.bilgisizin birisi gelecek inatla ve devamlı aynı şeyi kopyala yapıştır yapacak.aklı sıra 3 kuruşluk aklı ile ersoydelta gibi bir insanı karalayacak.dilime ne kelimeler ne cümleler geliyor ama tutuyorum kendimi yazmıyorum.nisan 2017 de Ersoydeltanın yazdıkları sayesinde Comdo aldım,öyle al tut satta demiyor,zaten forum size ne yazıyor girişte giriş sayfasında okuyorsunuz değil mi uyarı sayfasını? sayesinde ağustosa kadar %250 kar ettim.denge dedi sonra ekime kadar korkutacak ama devamı temelde çok iyi dedi.çizdiği grafiği inceledim 2,5tl den 2,2ye kadar dediği gibi kademeli topladım geldikçe keseye attım,adam sadece iyi demiyor denilen gibi taktikte anlatıyor nasıl alacağını yoksa büyük sermaye sahipleri bizleri ezer geçer.sağolsun sayesinde 10tl den sattım.bilseydim comdo kadar yatırırdım.şimdi ise adam ne demişte şikayet edeceksiniz? DOLAR mı al demiş altın mı tut demiş.denilenler gibi bunların hacimleri trilyon dolar seviyesinde,ki kaldı ki onlarca insan var herkes belli hisselerde belli yorumlar yapar.bunları mı dinleyeceksin yoksa akıl süzgecinden mi geçireceksin? bana istersen claudia shiffer gençlik halini getir yinede ruhumu sana satmam.hatun muş.Conqueror seni de bozmadı mı ersoy defalarca? defalarca buradan iddia mı kaybedersem sana sana sıfır kilomete 316 anahtarını bırakırım demedin mi? biz güldük sadece bunlara şimdiye kadar neredeydin yoksa krktun mu yazmaktan ben iki kez hatırlıyorum birincisi sen ALBRK için tekniz çizmiştin ersoy ise 1,15tl de al veriyor demişti artık daha düşük bekliyordu ama olmadı o gün yine ersoy sayesinde sağlam kazandık albrkdan.senin mantık tutmayınca ortadan kayboldun. ben çok yazmam buralarda,ama yazarsam tam yazarım,Ersoy dolar 3,75te iken 3,72 altına inmez diyordu herkes topa tutuyordu bana özel olmayan bir grafik paylaştı 3,62 yi anlık gösteriyordu ama olamaz demişti.sonra dedi ki sıralı olarak 4,21-4,41-4,61 üstünde 4,75 dedikleri tek tek tutmadı mı? üstünde bir yere oturursa hedefi 5,15/5,25 demedi mi? hatırlatıyorum sizlere ben bunlar sayesinde 1/500 kaldıraç kullandım,ersoydeltanın çok ekmeğini yedik. halende takip ediyorum.adam kesinlikle sosyal medya hesabı açmıyor sadece buradayım demekte.tamamen ücretsiz demekte.Ersoydelta gibi bir adam kapalı bir sayfa açar aylık üyelik ücreti adı altında kişi bazlı rahat 500dolara başkaları gibi grafik ve yorum paylaşabilir.ama ne demekte 4 tane sayfasında devamlı asla yıllık transfer ücretleri 500 000 dolar olan ekonomist yorumcu trader lar gibi olmayacam diyor.şuan çok ilginç doların kırılma noktasında özellkle ersoydeltaya böyle haince ve alçakça saldırıları kınıyorum.gereken yerlere üyelikleriniz hakkında şikayetlerimi iletiyorum.bilgi içeriği olmayan paylaşımlarınızı başka forum sayfalarında Paylaşın.yazın bu günlerinde herkes tatildeyken herkesin kafası karışmışken,ersoydeltanın yükseldikçe her 250 puanda 1 adet short mantığını uyguluyorum şimdi.evet zararda iki adeti ancak yükseldikçe açacağım daha 60 adet short imkanım var.bunları size kim öğretir. ve senin gibi ismi lucifer mı her neyse olan birisi gelip devamlı aynı yazdığını paylaşıyor adam da diyor ki bak senin bu işlemin asıl manipulatif öünkü insanlara en dip fiyatta hisse batacak diyorsun demektesin diye seni uyarıyor ama anlamıyorsun. graifkteki hacim ile de belli diyor yapmaya çalıştığın diyor sana escom hakkında.. ben ersoycu olduğumdan şuan her gün short açıyorum çünkü dolar yükselmeden başlayacak her yükseliş aldatmaca diye düşünüyorum. ve senin o kötülediğin escom mu her neyse almayacaktım sırf birileri gelip burada bizlere sattırmak için yorum yazıyor diye düşündüğüm için alım yaptım üstelik 0,62*,56 arasından topladm.satmaya niyetim yok rysas ı yine topladım satmaya niyetim yok. bazen Poker oynar gibi oynayacaksın bu işi çaktırmadan rengini belli etmeden lucifer gibiler oyun oynadığını zanneder ama ersoyun o alıntı resmi3ndeki gibi "bütün oyunları boşa çıakrtacak güç galip gelecektir" akşamın bu saatinde beni aklınızdan şüphe ettirecek seviyede sinir ettiniz.hatun varsa geleyimmiş ne sanıyorsunuz burayı hatun pazarlama yeri mi?burası bilgi yeri bilgi paylaşma mekanı.alın gidin şimdi birbirinizi bu forumdan görmeyeyim sizleri burada tekrar.eğer bilgi paylaşacam derseniz buyrun gelin.bana 1 harf öğretenin kölesi olurum lafını hatırlatırım sizlere.ve ersoy delta sayesinde kazandıklarımı ve bana açtığı görüş farklılıklarını anlattım biraz sadece.bilgili insanların değerini anlayın. adamın yaptığı basit hesap bile ortada .bu millete ancak böyle anlatabilrdi zaten doların geleceği noktayı. bakın tekrar aklımdayken yazayım çünkü bütüm mesajları silinmiş: diyor ki 2001 yazı 1 adet konut istanbulda bahçelievlerde 15 000 TL şuan aynı konut 600 000 TL yani artış miktarı:40 misli. tam ne diyordu hatırlamasamda:1 dolar da diyor ki 1,67 ile 1,40 arasıydı diyor o yıllarda artış miktarı sadece 3-4 misli bu bağlamda ve her yılın Banka faizlerini dolara uygularsak dahi diyor doların gerçek ederi 14-17 TL arası olacak. demek ki diyor ki konutta balon var.aslında o dememişti ben yorum kattım.bu yüzden diyor ki GYO şirketleri dolar yükselirse aşırı borçlu olduklarından batarlar demek istedi sanırım. sonra demişti ki 2000 yılında 1 dolar 0,6 tl 1 gr altın ise 5 000 000 TL yani 5lira.asgari ücret ise 120 TL kısacası asgari ücret eşittir 200 dolar.demek ki doların şuan asgari ücrete göre bile ucuz olduğunu anlatmış ama açıkça bak bu böyle dememiş.anlayana daha neler yazıyor böyle ama okumasını bilmeyen aklı kısıtlanmış olanlar anlayamıyor. deprem vs. anlatmış birde bu yazın dikkat edilmesi gereken bir konu aslında.ay tutulmaları konusunda araştırdım bende ama bu kadar detaylı yazmamıştı.
    Son düzenleme : 666; 01-08-2018 saat: 02:19.

Tuydu sahte nikleri. Yazmaya korkuyorlar simdi cikaracagim diye.

Muahahaha. Adam DENGE demis arada. DENGE'ye degerleme raporlari cikaran Yeminli Mali Musavirlik kurumunun lisansini iptal etti gecen ay SPK!

Birakin bu adamin pazarlamalarini tehlikeli antin kuntin sirketlerde. O kada guzel sirketimiz var ulkede. Acin bakin 30-50 kagitlarini.

Bu rumuz da Ersoy'un.

Adam 6 ay mesaj atmamis foruma. Biz atar atmaz hemen cevap yetistirmis.

Ayni yazi turu milyonlarda bosluk, vs.

Ne yazmislar baska yerde:

"ersoy delta 2 !!!"
    "bence RUTINOGLU sizin adamınız"
    "siz resmen çetesiniz"

Ne cetesi arkadas. Adam bir ton rumuz almis, insanlari manipule edip duruyor.

Alıntı Originally Posted by RUTINOGLU Yazıyı Oku
    Maşa-Allah! Ersoydeltayı karalama kampanyası başlamış yine buralarda.Buradan çıkartacağımız sonuç borsa iyice batacak dediği gibi Ersoydeltanın. Dolarda seçim öncesi ersoydelta kardeşim 5 TL tekrardan hedef mi? hazır ucuzladı alsak bizi 3-5 ay bekletir mi? Resimleri Açamıyorum diyenler için telefonu evdeki televizyona ekran paylaşımı yaparsanız rahat rahat okunuyor resimler ben telefona indirip televizyona yansıtıp okuyorum kesinlikle sosyal medya hesabımdan paylaşmayı ihmal etmiyorum başka türlü bu memlekette bilinç oluşturup denilen "global sermayenin" adamlarını ters köşeye yatıramayız,geçmişle bakarsanız her zaman bizim içimizdeki zengin olma rahata ulaşma arzusunu kullanıp bizleri yoldular.çiller zamanında faizler neden %130'du? kadın hepsini besleme sözü verdi tuttu mu? ersoydeltanın dediği gibi şimdi gelecek iktidarda kesinlikle Global sermayenin adamı olmasa bile yine onlar tarafından satın alınmıştır kesin.diyecekler ki "bakın 2002de gelen iktidar yedi bitirdi biz düzelttik doları onlar baskılattı bizler 8tl olmuş doları tekrar 5TL lere düşürdük"savunduğumdan yazmadım kimseyi bu yazıyı ancak Ersoydeltanın bir çok öngörüsü çıkıyor geçte olsa çünkü adam büyük düşünüyor baştan bu yana takip ediyorum.pek giremesemde foruma borsa döviz faiz üçgeninde gider gelirim.birileri bu ülkeden sizden önce tüyoyu alıyor bakın ersoydelta yukarda ne yazmış bir milletvekili müsvettesi söyledi yazmış,dolarda 5,6TL gösterilecekmiş.Ersoy hoca grafiğinde paylaşmış eğer ki dolar/TL grafiğindeki yükselş seviyesini göremiyorsanız zaten finansal sektörden uzak durun batar gidersiniz.benim çevremde de tüyoyu alanlar 2013 yılında gayrimenkullerini satıp altın dolar aldı.şimdi ettikleri kazançla sattıklarınının iki katını geri aldılar. bizler bu adamı bir yıldır takip ediyoruz ama altın 130 tl deyken almadık.160 tl oldu adam kaçırmayın dedi yine almadık..varsa yoksa zarar zarar..üstüne birde bu adamın bu kadar emeği için teşekkür etmek yerine nereden yakalarsak nereden kapsak ezeriz veya ayağını kaydırırız dememeliyiz..hayran kitlesiymiş mürit kitlesiymiş güler geçerim bunlara.buyrun resim grafik paylaşın takip edelim.. bu arada escom dediği gibi tepki noktasına gelmiş burada mı millete sattıracaksınız? ben bunda art niyet ararım..rysas gelmiş dolar bazlı dip noktasına burada mı millete sattırmak için tuttu rysas sahipleri kalitesizler sizi kiraladı?neyse tansiyon çıkıyor sinirleniyorum. haklısın be ersoy herşeyde haklısın elbet karşına çıkacak 3-5 çapulcu pazarlamacı

Sayfa 61/61 İlkİlk ... 1151596061

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •