Sayfa 149/416 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1. Bence artık risk almak isteyenler ve maliyet düşürmek isteyenler ikinci seans alım yapmak için tetikte bekleyecekler zaten yarın burda baya fırtına kopabilir burda önemli olan GEM ile yapılan anlaşmanın ne kadar ciddi olduğu eğer iş gerçekten ciddi bu adamlar gerçekten 3 yıllık bir ortaklık istiyorlarsa bu iyi ama anlaşmanın arkasında yunan oyunu varsa yandık zaten bizimkilerde çanak tuturak bizi yem etmiş olabilirler eğer böyle bir oyun varsa ben SPK nın tavrını cidden merak ediyorum bakalım tahsisli sonucu verilecek hisseleri 6 ay boyunca satışa ve devre konu ettirecek mi eğer satış ve ortak devrine izin vermezse GEM bu sattığı hisseleri geri toplamak zorunda sonuçta tahsisli sonrası ortakların verdiği bu hisseleri yani sözde emanet verilen bu hisseleri ortaklara geri vermeli ama işin içinde kötü niyet olduğu anlaşmada verilecek emanet hisselerin satışa konu edilmeyecek diye şerh konulması gerekirdi işte benm ve belkisizin canınızı sıkan husus bu inşallah pazartesi GEM tüm malı alır ve ödeme yapar ancak bu haberle hisse iyi bir yere gelir

2. Bu arada üst kademeler hareket için sanki doldurulmuş gibi bakalım ikinci seans beklentimiz gerçekleşecek mi havada hareket kokusu var

bu kadar haber bu kadar para ve sen hisseyi ancak 1,30 dan 2,17 yap ve 1,47 diye getir biraz şaçma olmadımı bu adamlar istese bu kadar haber ile hisseyi 4,00 e kadar çekip ordan ele vermezmiydi mal çıkmak istese Ata nın satışına kadar mal toplu idi Ata oyunu biraz bozdu oda GEM hisse ortalama fiyatı içindir umarız bakalım şu genel kurula kadar bekleyelim zaten bu saatten sonra kimse satmaz en fazla 1,30 gözüken 2,00 maliyeti olan için farkeden birşey olmaz

3. 2018-03-08_13h26_31.jpg alıntıdır çalışmayı yapan arkadaşımıza sizin adınıza teşekkür ederim. Bu arkadaş ilk dönüşüde doğru tespit etmişki umarım şimdide doğru tespit yapmıştır. Yaşayalım görelim

Bakıyorum herkes aynı fikirde sadece fitilin bir haberle ateşlenmesi gerek gibi buda pazartesi GEM den gelecek haber sanırım bakalım bu sefer uzun soluklu bir çıkış olur

4. Bizim GEM rahat durmuyor şimdide Gerel le sözleşme imzalamış bakalım bizimki ilk anlaşma eğer burda tüm malı alıp piyasaya kusarsa SNKRON ve GEREL de sıkıntı yaşar bakalım pazartesi ne olacak tüm malı alacak mı ve sonrasında ne yapacak maliyet düşürmek için sattı diye bekledik gerçi ben 1,52 altında satmaz demiştim bugün 1,48 den sattı sanırım inşallah bugün çıkışı engellemek için yapılan bir satıştır yoksa devamı gelecekse kötü Gereldeki leri uyarmak lazım şimdi

5. GEREL de ne sevinç var ortak bulduk diye biz bulduk ne oldu malı çakıyor durmadan bakalım pazartesi kokusu çıkacak işin

6. Bu yazı metinlerinde ki anlaşmaları gem yazıyor noktası virgülle kadar aynı yanlız rakamlar farklı yani anlaşmanın şartlarını gem hazırlıyor bunu öğrendik.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. ata niyeti bozdu heralde tekrardan takip eden var mı işlemleri?

8.  Alıntı Originally Posted by chapuisat Yazıyı Oku
    ata niyeti bozdu heralde tekrardan takip eden var mı işlemleri?
    Evet yine satışa başladı 1,47 den verdi sonrasını takip edemedim 1,45 de oldu bakalım bugün 1,40 ı gösterecek mi yarın 1,32 ile artık rahatlar o çocukları

Sayfa 149/416 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •