Sayfa 232/416 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1. Kağıt el değiştirmediği sürece ileri gitmez aksine geri gelir nitekim de geri gelme moduna girdi.yeni yatırımcı kağıda gelmiyor olanda burdan vermiyor yok 3 olacak olmazsa vermem yok 4 olsa da vermem modunda böyle olunca da spek vites küçültüyor yeni gelende bu kağıt bir ay önce .0.70 kuruş muş çok gitmiş burdan alınır mı diyor o nedenle buraya acele (kan)haber lazım .Galip te bu kağıdın yatırımcısından bunu beklemiyordur.kendince benim vaktim var diyodur Tukaş ta aynısını yaptı okulu kardeş lerden%10 ün üzerinde hisseyi 2.30 TL den aldığı kağıdı bir haftada sattı ve kağıdı 1.25 TL getirdi satılanı dökmek için bir yıl bekledi şimdi kağıt 3 TL yıl geçti ve daha da belki de gidecek ,merko yatırımcı sınında vakti boldur bekler o nedenle vakit kaybı nakit kaybıdır, sana para şu sıra daha lazım ekim için çiftçiyle şözlesme yapman lazim ne kadar sözleşme okadar domates paran varsa alırsın yoksa çiftçi eski çiftçi değil parayı veren düdüğü çalar . düşüncelerim beni bağlar Yrd.

2. Kağıt el değiştirmediği sürece ileri gitmez aksine geri gelir nitekim de geri gelme moduna girdi.yeni yatırımcı kağıda gelmiyor olanda burdan vermiyor yok 3 olacak olmazsa vermem yok 4 olsa da vermem modunda böyle olunca da spek vites küçültüyor yeni gelende bu kağıt bir ay önce .0.70 kuruş muş çok gitmiş burdan alınır mı diyor o nedenle buraya acele (kan)haber lazım .Galip te bu kağıdın yatırımcısından bunu beklemiyordur.kendince benim vaktim var diyodur Tukaş ta aynısını yaptı okulu kardeş lerden%10 ün üzerinde hisseyi 2.30 TL den aldığı kağıdı bir haftada sattı ve kağıdı 1.25 TL getirdi satılanı dökmek için bir yıl bekledi şimdi kağıt 3 TL yıl geçti ve daha da belki de gidecek ,merko yatırımcı sınında vakti boldur bekler o nedenle vakit kaybı nakit kaybıdır, sana para şu sıra daha lazım ekim için çiftçiyle şözlesme yapman lazim ne kadar sözleşme okadar domates paran varsa alırsın yoksa çiftçi eski çiftçi değil parayı veren düdüğü çalar . düşüncelerim beni bağlar yrd.

Sy akcakese burda senden başka kimsenin bu kağıt hakkında bilgisi yok veya senden başka kimsede hisse yok bazen diyorum ki şirketin içinden biri olarak burda birşeyler paylaşıyorsun uyarımı yapıyorsun yoksa bizlere birşeyler mı anlatıyor sun anlamamız için kafam karıştı.Bende birşey paylaşım burda kimsenin olmaması olumlu kağıdı pofpoflayan yok kaçacak uçacak diyen yok demektir daha ele verme zamanı gelmemiş pazarlamacılar beklemede demektir.sy akcakese bir konuda size katılıyorum köylü milletin efendisi dir sözü misali bunlar köylüyle ,çiftçiyle anlaşma yapmak için ellerinin kuvvetli olması lazım ki bol miktarda domates almaları gerekli bu nedenle ellerini çabuk tutmalilar yoksa o bölgede çok fabrika var ve hammadde bulmak için yarışacaklar kimse kimsenin gözünün yaşına bakmaz kim daha iyi fiyat verirse mal onun olur Tukaş ta Manyas fabrikasını açtı galiba üretim başlıyacak gerçi galip in oraylada bir bağı vardı galiba bunlara belki fason işçilik yaptırırlar onlarda para ve çiftçi sıkıntısı yok galiba ,yoksa fabrika sezonu boş geçirir buda işlerine gelmez umarım merko nun .ytd.

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. günlük en düşük degerden kapanması alıcıların isteksiz olması ve tepki vermemesi düşüşün devam edecegi hissi uyandırıyor

5. enerjisadayım

6.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Galip in kağıtlarında metro almaya başlamışsa sona yaklasildi demektir. Önce diğer hesapları kullanır. Metro alıyor algisi yaratıp basmaya başlar... Tabi farklı da olabilir. Aman dikkat...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sanırım haklı çıktım. Duruma bakıp yeniden alınabilir. Bugün almak riskli olabilir.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 232/416 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •