Sayfa 237/416 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    2016 mart ayına kadar dile kolay 5 yıl taşıdığım hissede beklenti kalmadığı için ayrılmıştım. Bu duruma gelmesinden inanın çok üzüntü duyuyorum! Bir şirket bu kadar kötü nasıl yönetilir? Galip neden şirkete el attı!
    eski patron(baba)durcan blek in zamanında yaptıkları manipülasyon un diyetinimi ödüyor acaba Galip e oğul Baran blek .Bu arada Galip el atmamış şirketin çoğunluğunu yönetimini ele almış gözüküyor genel kurulda bu kararı alabilir diye düşünüyorum.ytd

2.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Sn. Akçakese 1,04 üstünde kalabilirse olumlu olur. Eğer ki yükselen trend çizgisini aşağı kırarsa sıkıntı büyür!
    Doğru diyorsun Serdar bu kağıt bizi hep grafik üzerinden terse düşürdü her seferinden şimdi tamam dediğimiz anda ters köşe yaptı birgün de grafik e göre hareket etse dişimi kıracam ytd.

Alıntı Originally Posted by lucky7 Yazıyı Oku
    Ne oldu birden endeks gazına mı geldi,talep mi oldu,büyük bomba bilanço beklentisinde sürpriz var da onu mu fiyatlıyorlar?Murat a sattıramadılar inatla aldıda pes mi ettiler?Hayır ola inş.Karacabeyin durumu domatese etkisi ne olur siz ce?Enkazda seslenirler ya Orda biri var mı,sesimi duyan var mı?Borsa tabiriyle çalı arkasında kimler var,çıkında ortalık şenlensin azcık...
    Murat sen de ver biraz spek.in eli rahatlasın ne salça severmişsin maşallah...
    Şov başlıyor iyi seyirler....YTD

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sn.lucky0
    bu hisseye az miktar bulaştık ama siz murata sattıramadılar diyrsunuz bunun sahip lduğu lt 370000 bin civarında değişmediyse.
    ayrıca sanki içi dlu bir şirketmiki murattan almak istesinler.
    bu hissede lanlar galipin gazıyla girmiş girdiğinede çğu pişman lmuştur belki
    genel kurula kadar bekliyeceğiz 3500 ltla film nasıl bitecak diye
    sizde başka hisse yk galiba bizim gibi takılanlardamısınız yksa bilmediğimiz bir şeymi var beklentiniz nedir paylaşsanızda bilgilensek
    sağlıkla kalın

Murat beyle birlikte ugur beyinde satmasini bekliyor olabilirler eger sirketin hisselerini topluyorlar ise
    Ama bu sirketin neyi var anlamadim galip ne yapacak bakalim

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Murat beyle birlikte ugur beyinde satmasini bekliyor olabilirler eger sirketin hisselerini topluyorlar ise
    Ama bu sirketin neyi var anlamadim galip ne yapacak bakalim
    Anlaşılan bu kağıdın gerçek speki Galip değilmiş burda ne yatırımcılar varmış bakalım kim kazanacak.ayrica( cinali) bu isimler kim ve bu isimleri siz nereden biliyorsunuz (lukcy 7)sizin yukarıdaki yazılarınızda bir murat adıdır gidiyor kim bu.? Şimdide uğur çıktı. Lukcy7 uğur u tanımıyor galiba cinali de uğur u buldu ve murat ın 370 bin lotunun olduğunu söylüyor , uğur un kaç lotu var peki cinali bu iş bu kadar basitse vay BIST in haline ,biz nereye tezgâh acmışız haberimiz yok. Bazen bunda da bir hayır vardır diyelim biz aldığımız 40 bini bir verelim de kim ne yapıyorsa yapsın canı cehenneme.ytd

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Watercity Yazıyı Oku
    Anlaşılan bu kağıdın gerçek speki Galip değilmiş burda ne yatırımcılar varmış bakalım kim kazanacak.ayrica( cinali) bu isimler kim ve bu isimleri siz nereden biliyorsunuz (lukcy 7)sizin yukarıdaki yazılarınızda bir murat adıdır gidiyor kim bu.? Şimdide uğur çıktı. Lukcy7 uğur u tanımıyor galiba cinali de uğur u buldu ve murat ın 370 bin lotunun olduğunu söylüyor , uğur un kaç lotu var peki cinali bu iş bu kadar basitse vay BIST in haline ,biz nereye tezgâh acmışız haberimiz yok. Bazen bunda da bir hayır vardır diyelim biz aldığımız 40 bini bir verelim de kim ne yapıyorsa yapsın canı cehenneme.ytd

Anlaşıldı kağıdın neden gitmediği.Bizde kendi kendimize takaslarda bakarak bu almış bu satmış şu bu kadar daha satar bu daha istediği lotu toplayamadı biz bunlarla uğraşırken adamlar kurumu geçtim isim lot biliyor iyi birde adres versinler bu ne biçim bir iştir gerçi galibin nerde olduğunu koca Türkiye cumhuriyeti bilmiyor bulamıyor adamlar kimde ne var ismiyle biliyor. Bunu spk bir dilekçe ile soracak bu normal mi isteyen isim ve lot bilgisi alabiliyor mu , bugün burda ismi geçenlerin yerinde bizde olabiliriz demek ki adamların elindekini alamayınca deşifre ediyorlar inşallah onlar burayı takip ediyordur, ben onlara derimki, CİMER ,SPK, BIST buralara şikayetlerini etsinler elinde fazla lotu olan insanların durumu demek ki böyle imiş burda bist te buraya yazı yazanın adınida hisse net versin ne güzel dünya.dusuncelerim beni bağlar ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by akcakese Yazıyı Oku
    Anlaşıldı kağıdın neden gitmediği.Bizde kendi kendimize takaslarda bakarak bu almış bu satmış şu bu kadar daha satar bu daha istediği lotu toplayamadı biz bunlarla uğraşırken adamlar kurumu geçtim isim lot biliyor iyi birde adres versinler bu ne biçim bir iştir gerçi galibin nerde olduğunu koca Türkiye cumhuriyeti bilmiyor bulamıyor adamlar kimde ne var ismiyle biliyor. Bunu spk bir dilekçe ile soracak bu normal mi isteyen isim ve lot bilgisi alabiliyor mu , bugün burda ismi geçenlerin yerinde bizde olabiliriz demek ki adamların elindekini alamayınca deşifre ediyorlar inşallah onlar burayı takip ediyordur, ben onlara derimki, CİMER ,SPK, BIST buralara şikayetlerini etsinler elinde fazla lotu olan insanların durumu demek ki böyle imiş burda bist te buraya yazı yazanın adınida hisse net versin ne güzel dünya.dusuncelerim beni bağlar ytd.
    Adresleri bulmak kolay. Açın genel kurul dosyalarına bakın. Hazirun listelerinde firma katılanların hisse adetlerini de adreslerini de vermiş. Lucky7 Murat ismini zaten yazdı. Kendisinde de varmış hisse. Ve Lucky7 nerede ise sadece bu hissede yazıyor. Sayın Cinali bakarken bir de Uğur diye birini bulmuş. Bu üç isimde olan hisse miktarı bir milyon civarında.

Şimdilik adı geçen üç kişi bu hissede eskiden beri olanlar ve hissenin geçmişine hakimler. Hissede yeni olan Galibin resmî olarak şirketin %54’üne sahip olması. Galip niye şirkete bu kadar para yatırdı? Hedef nedir? Asıl hissenin geleceği bu soruların cevaplarında. Onu da Çaycı kendi bilir.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Alıntı Originally Posted by Watercity Yazıyı Oku

Kardes ben bilincli yatirimciyim arastirir ve oona gore yazarim delilleri bir arayi getirince yazdigim hususlari cikardim ortaya bu gizli ve gizemli bir husus degil.
    Disarda 11 milyon lot var galip ve yunanlilar sayilmazsa ama sirkette ne var galip ne yapmak istiyor.
    Yunanlinin tahsisli taahhudu var bu karar ne zaman alinir.
    Galip martta yapillacak genel kurulda ne yapar buna bakalım

Sayfa 237/416 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •