Sayfa 250/416 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1. https://i.postimg.cc/6qfKbph8/Screen...mci-mobile.png

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Kim alır bu kadar lotu 13 milyon 0.72 den var bi hinlik neden el değiştiriyor ucuzdan iskontolu kime gidiyor bu hissede bu numaralar hiç bitmiyor ...

3. O kadar lot diyorsunuz, en fazla iş almıştı o da iki milyon bile değil, nasıl el değiştirme bu. Listeye bir bakın her kurum mal almış.
    Asıl şirkete sormak lazım değil mi? Kardeşim sen ne düşünüyorsun, piyasaya bedelli yaptın, kasana para girdi, bedelliden sonra piyasaya değerin bugün itibariyle 40.000.000 civarına düşmüş, sen buna bir tedbir almayacakmisin? Ne cevap verirler bilmem ama gerçek bir alıcı çıkmadan sağlıklı bir yükseliş olur mu? Bekleyip göreceğiz. Bende de var hisseden paranın 1/4 zarardayim.

Bir liradan alınan hisse (gerçekten bu fiyata alındıysa) nasıl oluyor da 0.72 den satılıyor, anlamadım.

Alıntı Originally Posted by Akrep71 Yazıyı Oku
    O kadar lot diyorsunuz, en fazla iş almıştı o da iki milyon bile değil, nasıl el değiştirme bu. Listeye bir bakın her kurum mal almış.
    Asıl şirkete sormak lazım değil mi? Kardeşim sen ne düşünüyorsun, piyasaya bedelli yaptın, kasana para girdi, bedelliden sonra piyasaya değerin bugün itibariyle 40.000.000 civarına düşmüş, sen buna bir tedbir almayacakmisin? Ne cevap verirler bilmem ama gerçek bir alıcı çıkmadan sağlıklı bir yükseliş olur mu? Bekleyip göreceğiz. Bende de var hisseden paranın 1/4 zarardayim.

Bir liradan alınan hisse (gerçekten bu fiyata alındıysa) nasıl oluyor da 0.72 den satılıyor, anlamadım.
    Kardeşim yazdikya kimden aldı 1 TL ye şirketten para nerede sözde kasada kaç lot aldı bedelliden 10 milyon lot kaç TL koydu kasaya sözde 10 milyon ya o parayı koymadiysa anlasmaliysa yada koyduda bir süre sonra geri alcaksa 5 milyonunu eldeki hisselerin maliyeti onlar için 0 TL dostum bedelliye para yatırdıkları yatirdilarsa bile bir süre sonra o paradan ne kadarını geri alacakları falan filan işte sattıkları hisseden ne kopardılar patronla anlaşmalı bolusirlerse kilifina uydururlarsa ne olacak ozdericidede aynı seneryoyu yapmadılar mı kimisi ozdericiler galipi soydu diye kendini avutiyor.ne alaka bir sürü lot sattı patronla anlaşmalı kirismislardir.o bedelli arttırım parasını da ayarlarlar sen ben para yatiririz onlar yatirdilarsa bir süre sonra anlaşmalı geri alır ticari alacaklar yazar bir süre sonra zarar deyip kaparlar vah sana bana burası ********lerin adilerin yeri.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Spk henüz brüte sokmadığına göre bugün aşağıda en az bi - % 10 u olabilir. Galip işi bitirince arkasından brüt gelir çünkü.

6.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    Spk henüz brüte sokmadığına göre bugün aşağıda en az bi - % 10 u olabilir. Galip işi bitirince arkasından brüt gelir çünkü.
    O spk ya sokuyum

SM-J530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Galip bizi uydurmaya doymadı
    Bizde galibin bizi uydurmasına.
    Doymadık.
    Galibin sofrasına oturan.
    Donsuz kalmayı göze alsın.
    Adam donuna kadar almadan.
    Bırakmıyor.

E2003 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. https://i.postimg.cc/hjG3PHLC/IMG-20190207-WA0004.jpg

Sayfa 250/416 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •