Sayfa 271/416 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1. https://i.postimg.cc/zDH8fR5L/Screen...-apps-docs.png

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Tahtayı kapatmazsanız a.k. o.ç

SM-J530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Murat toplantıda bu manipülasyonu özellikle kayda geçirtmelisin vatandaş okusun bulaşmasın devlet incelesin ihbar olsun SPK ya yazdım gelecek yanıta göre Cimer e yazacağım geçen biri hastane yi Cimer e şikayet etmiş 3 gün sonra başhekim kahve içmeye çagırmış.
    Ellerinde 27 koydu 30 zararla geri aldı aldı 0 maliyet birde 1.70_0.67 boşaltıp elde ettikleri 10 üstü parayla bunlar ne yapar hala tahtada mal dolu veriyorlar şirket 50 etmez bunlar o kadar ele geçirdiler güzel iş bu bedelli ve borsa ayakları beni bulaştıran krediden zaten battı onun intikamını alalım derken biz de batağa saplandık resmen dolandırıcı bu karektersizler
    Ayten de verdi onlar ne oldu kime verdiler vs vs Allah kurtarsın kimse bulaşmasın YT dir

Alıntı Originally Posted by lucky7 Yazıyı Oku
    Murat toplantıda bu manipülasyonu özellikle kayda geçirtmelisin vatandaş okusun bulaşmasın devlet incelesin ihbar olsun SPK ya yazdım gelecek yanıta göre Cimer e yazacağım geçen biri hastane yi Cimer e şikayet etmiş 3 gün sonra başhekim kahve içmeye çagırmış.
    Ellerinde 27 koydu 30 zararla geri aldı aldı 0 maliyet birde 1.70_0.67 boşaltıp elde ettikleri 10 üstü parayla bunlar ne yapar hala tahtada mal dolu veriyorlar şirket 50 etmez bunlar o kadar ele geçirdiler güzel iş bu bedelli ve borsa ayakları beni bulaştıran krediden zaten battı onun intikamını alalım derken biz de batağa saplandık resmen dolandırıcı bu karektersizler
    Ayten de verdi onlar ne oldu kime verdiler vs vs Allah kurtarsın kimse bulaşmasın YT dir

Geçmiş olsun lucky7 . İnşaAllah en kısa süre de zararları cikartirsin.

5. Serdar bey, sanırım sizde de bende de aynı davranış baki kaldı. O kadar uzun süre merko taşıdı ki hala daha ilk yorumlarda bu iğrenç yaratıkların yönettiği bu hisseyi okuyorum

Sn.frt77
    Yaklaşık 5 yıl merko taşıdım. Fakat hisseden çıktığımda kar eden şirket nasıl bu duruma düştü?
    Bir şirket bu kadar kötü ve yatırımcı düşmanı nasıl olur? aklın almıyor !!!

7. https://i.postimg.cc/sDwy3SxW/IMG-20190306-WA0003.jpg
    Rezilliğe bakın aynı kurumlar kendilerine mal alıp veriyor....

8. Selam arkadaşlar 0,73 kuruştan aranıza girmiş bulunmaktayım. Şuan 0,68 ve sadece 5 kademe kaldı. 0,73 gördüğü gibi anında satıp kurtulmayı düşünüyorum.

Sayfa 271/416 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •