Sayfa 310/416 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by lucky7 Yazıyı Oku
    Bu alacağa karşılık borçlu çiftçiden yüklü tahsilat bilgisi size nerden geldi?
    Üyeliğiniz 4 günlük,şirketten misiniz acaba diye düşündüm?
    Patronlara ne dersiniz?Olanı bilançoya yansıtırlar mı?
    Tahtanın bir yapanı var pek tabi
    Metro yıllarca baskı sonrası 0.80 den 1 ayda 1.90-2.50 oldu taşıyan oldu mu,ner de sattı vs
    Baskı ve algı hep aynı
    Şirketin %96 açıklık oranı çok yüksek genelde batacak şirketlerde yaparlar bunu borsadan 2 fabrika parası çıkartır,manüple eder, bankalara full borç ödemezler şirket batar bankanın olur patron ihya milletin elinde hisse patlar örnek Raks tahta kapanır
    İnşallah bunlar olmaz bu fabrikanın bir alıcısı illa ki olur batık olarak kelepir değilde değerinde satılsın eğer patron babasının bıraktığına sahip çıkmayacaksa ki,mücadele ettiğini görüyorum yeni müdürler vs inş öyledir
    Bu bilanço temelde iyileşme beklentisi yaratırmalı artık
    Yazdıklarım beni bağlar tartışalım diye YTD
    Aydın Doğan yatırım bankacılığı kuruyor niye?
    Küreselciler zor daki şirketleri kelepir ellerine geçirmek için ellerini ovalıyor ülkeyi bu şekilde de işgal edebiliyorlar ...

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aygün ismi tanıdık geldi mi eğer yıllardır merkoyu takip ediyorsanız beni tanırsınız. Eski olmayala da alakası yok açıp faalitet raporu okursanız bazı şeyleri öğrenirsiniz. Yüklü tahsilat değil yüklü stok demişim iyi okursanız..Çiftçide para ne gezer....2019 2022 arasında çiftçiden alacaklarını alacaklar .Bu bilançoda en azından elde satacak bir stok ve özsermaye yükselişi bekliyorum...Bir ambalaj şirketi ile makemelik gördüğüm en büyük sıkıntı o...Bakalım eskiden kârlar yunanlı şirkete giderdi şimdi bir değişiklik olacak mı ?

Asla yatırım tavsiyesi değildir.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Merkodan alınacak 1 lotun parasını bile yok fatzedip almak lazım o da ayrı bir şey.riskin olduğu yerde yüksek kazanç ve batış kardeştir....yatırım tavsiyesi değildir....

Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Merkodan alınacak 1 lotun parasını bile yok fatzedip almak lazım o da ayrı bir şey.riskin olduğu yerde yüksek kazanç ve batış kardeştir....yatırım tavsiyesi değildir....

Evet kardeş bu tahsisli sermaye olayına ne diyorsun nasıl olmalı nasıl sonuçlanır bilgin varsa ve paylaşırsan sevinirim ben bu açıklamadan birşey anlamadım tahsisli sermaye artışından.Mahkemelik olan ambalaj şirketleri ile ilgili bir haberde görmedim bu nu nerden gördünüz veya okudunuz aciklamalariniz için şimdiden teşekkürler.

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Aygün ismi tanıdık geldi mi eğer yıllardır merkoyu takip ediyorsanız beni tanırsınız. Eski olmayala da alakası yok açıp faalitet raporu okursanız bazı şeyleri öğrenirsiniz. Yüklü tahsilat değil yüklü stok demişim iyi okursanız..Çiftçide para ne gezer....2019 2022 arasında çiftçiden alacaklarını alacaklar .Bu bilançoda en azından elde satacak bir stok ve özsermaye yükselişi bekliyorum...Bir ambalaj şirketi ile makemelik gördüğüm en büyük sıkıntı o...Bakalım eskiden kârlar yunanlı şirkete giderdi şimdi bir değişiklik olacak mı ?

Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Hoş geldin Aygün senelerdir yoktun iyi dinlenmiş olmalısın yorumlarını bekliyoruz.

5.  Alıntı Originally Posted by Watercity Yazıyı Oku
    Evet kardeş bu tahsisli sermaye olayına ne diyorsun nasıl olmalı nasıl sonuçlanır bilgin varsa ve paylaşırsan sevinirim ben bu açıklamadan birşey anlamadım tahsisli sermaye artışından.Mahkemelik olan ambalaj şirketleri ile ilgili bir haberde görmedim bu nu nerden gördünüz veya okudunuz aciklamalariniz için şimdiden teşekkürler.

Bilanço dip notlarını incelerseniz ayrılan karşılğın mahkeme için olduğunu görebilirsiniz...bunların ne dediği ne yaptığı pek belli değil..berbat bir yönetim var ..bakalım akıllarını ne kadar başlarına almışlar...

6.  Alıntı Originally Posted by akcakese Yazıyı Oku
    Hoş geldin Aygün senelerdir yoktun iyi dinlenmiş olmalısın yorumlarını bekliyoruz.

Hoş bulduk...Bilanço bi gelsin incelemeye bir ilerleme varsa yorumlarız...riskler mevcut bakalım ne yapmışlar 3 ay..domates çoktu bu sene ne kadar stok yaptılar ne kadar stoktan tahsilat yaptılar görexeğiz...aslında yapacakları şey belli banvit gibi adam gibi bir şirkete satılması...konfurtu almanlar bu cenabetlerden aldı şirketin durumu ortada...hayırlısı bakalım...çok cüzzi bir alım yaptım takip için ...
    Yatırım tavsiyesi değildir...

7. 0.79 ustunde kaldıkça yön yukarıyı gösteriyor 0.79 ustu 0.81-0.83-0.85-0.88 ve 0.92 test etmesi muhtemel olabilir ytd

8. Tahsisli sermaye artışı yapılacak yanı 1 lot 1.00 den sanırım hise su an 0.80 kuruş buradan olmaz yani 1.00 olacağından hisseyi 1.00 ustune atması lazım değil mi

Sayfa 310/416 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •