Sayfa 331/416 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by mert yurt Yazıyı Oku
    aynen bu başlangıç KENTİ KURU TAZEYİ yakalaması lazım...10 yıllık dibinde...yatırım tavsiyesi değildir..

2. Lütfen yapmayın bu kadar

Bakın bu yazıyı elimde az da olsa merko olmasına rağmen yazıyorum. Arkadaşlar bu kağıt 1,36-1,40 aralığında sürünürken neredeydiniz? Yapmayın etmeyin. Ben de ucuz okduğu beklentisi ile 1,30-1,40 aralığından almıştım. Ancak rüştünü ispatlamak zorunda . Evet çok modern tesisleri mevcut. Ancak primlendi. Geçmişte bu tip hareketlerinin sonu hüsran oldu. Şirketin yüzde 90 ına yakını halka açık. Sahibinin bu kadar dağıttığı kağıtlar tehlikelidir. Hele bir de bu reklam kokan hatekeyler yüzde 50 primden sonra gelirse iyice dikkatli olmakta fayda var. Ben 1,40 lı seviyelerdeki merko kapıtlarımın yüzde 85 ini sattım realize ettim. Kumar olarak kalan kısmı kaldı. Şimdi takip edelim. Ancak risk arttı . Söylediklerimi tavsiye olarak almayın. Her yatırımcı kendi yatırım kararlarından kendisi sorumludur

3.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Bakın bu yazıyı elimde az da olsa merko olmasına rağmen yazıyorum. Arkadaşlar bu kağıt 1,36-1,40 aralığında sürünürken neredeydiniz? Yapmayın etmeyin. Ben de ucuz okduğu beklentisi ile 1,30-1,40 aralığından almıştım. Ancak rüştünü ispatlamak zorunda . Evet çok modern tesisleri mevcut. Ancak primlendi. Geçmişte bu tip hareketlerinin sonu hüsran oldu. Şirketin yüzde 90 ına yakını halka açık. Sahibinin bu kadar dağıttığı kağıtlar tehlikelidir. Hele bir de bu reklam kokan hatekeyler yüzde 50 primden sonra gelirse iyice dikkatli olmakta fayda var. Ben 1,40 lı seviyelerdeki merko kapıtlarımın yüzde 85 ini sattım realize ettim. Kumar olarak kalan kısmı kaldı. Şimdi takip edelim. Ancak risk arttı . Söylediklerimi tavsiye olarak almayın. Her yatırımcı kendi yatırım kararlarından kendisi sorumludur
    sen bu yazıyı git 50 kat artan kente 14 kat artan dardanele 30 kat artan taze kuruya yaz .......yatırım tavsiyesi değildir......3 kuruş kağıt milleti döküyosun...

4. bu kağıt 200 yılında 1 lotu 3700 dolar yani 25 tl idi .....kağıt sürüm sürüm sürünüyor....sen kalkmış şöyle riskli böyle riskli diyosun üstelik bütün gıdaların çoğu 20-30 kat gitmişken dandik dandik gıdalar....asla yatırım tavsiyesi değildir araştırın bir uzmana sorun..

5. 2.10 ustunde kaldıkça yeniden 2.20-2.30 -2.50 ve 3.00 hedef alınabilir pıyasa bozulmadığı taktirde ytd

6. 2,13 den biraz kasaya kilitledim.

7.  Alıntı Originally Posted by pampilik;
    kardeş çok mu aldınız, kasanız doldu mu
    yok ya 800- 900 liralık filandı.

8. Alan bir alt kademeye satarak kademe düşürüyorlar.

Sayfa 331/416 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •