Sayfa 332/415 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382 ... SonSon
Arama sonucu : 3320 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1. ykb 1,93 den aldıklarını 1 86 ya verdi.s....z

2. Ben size gidin pkent, tkuru vs kumara dönmüş kağıtları mı alın dedim sanki

Tkuru yu ben de almıştım ama 7 den alıp 11 den vermiştim. Şimdiki rakamlar kumar ötesi. Alın bir 100 lot bakalım nerelere düşüyor? Şimdi tkuruyu anca kumarbazlar alır.
    Ben size mantıklı hareket edin dedim. 1,30-1,40 aralığından ben alırken, makina parkının minimum 15 milyon dolar olmasından yola çıkmıştım. Ama olmuyor olmuyor. Her türlü iyi düşünceye rağmen satışlar istenilen seviyeye gelmiyor. Halka açıklık oranı yüzde 90 a yakın. Her yükselişini saçma sapan zamanlarda başlatıyor, alan speği öyle tedirgin ki hemen basıyor aşağıya. Tam seviniyorsun sonra başlarım böyle kağıda diyorsun.
    Hal böyleyken ancak sadece küçük bir miktar kağıdım kaldı ve sağlam bilanço görmeden bu kağıtta pozisyon artırmam.
    Şimdi ben kimse hakkında kötü söz söylemem. Ancak sadece uyarayım dedim. Tkuru dediğiniz kağıdın sermayesi sadece 1 milyon. Piyasada sadece 400 bin lotu var. Pkent gibi kapıdın tamamını almışlar sürüyorlar yukarı. Merko hantal kağıt piyasada var 50 milyon lot. Öyle hayali hareketlere de lütfen girmeyin.

Bu vesileyle güzel hisse net ailesinin mübarek kurban bayramını kutlarım. Bayramınız mübarek olsun.

Not: yazılanlar 30 senelik bir ky nin kişisel görüşleridir. Her yatırımcı aldığı alım satım kararından sadece kendi sorumludur.

3. Merko nun niye yükseldiği belli oldu benim açımdan

Niye hareketlendiği kafAmda şekillenmeye başladı. Fade gıda diye bir şirketi geçen hafta halka arz etmişler. Bayram sonrası muhtemelen işlem görmeye başlar. Kurutulmuş domates işi falan yapıyormuş bu yeni şirket. Belki onun gazıyla bunu da yürütmeyi düşünüyor olabilirler.

Not: yazdıklarım alım satım tavsiyesi değildir. Sadece dost sohbetidir. Her yatırımcı kendi alım satımından kendi sorumludur.

4. Bu nasıl bir şirket telefonlara bile bakan Yok.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yoksa calisanlaridami tarlaya domates toplamaya götürdüler.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 2,13 den almışız kağıt 1,74 .. en ucuz gıda dediler. direk aldık.
    % 22.41 zarar olmuş... kendimi tebrik ediyorum.

7. 1,65-1,66 hahahahaha yazık ya. 1,66 ne yaa.. bir hisse 2 damla işemek için wc giriş ücreti değil

8. 1,64 devre kesti..

Sayfa 332/415 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •