Sayfa 336/416 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1. 1000 lotum bugünkü bölünme fiyatından sonra bedelliyede katıldığında sonra degeri ne olacak toplamada.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

1000 lot sermaye azalınca 110 lota düşecek %1000 bedelli olursa 1100 adet Rüçhan olacak
     Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Elimde 1000 lot var diyelim şimdi, bölününce ne kadar Rüçhan olacak?

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Bedelli içinde 1 TL den kullandiracagi için 1100 TL ödersiniz
     Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Elimde 1000 lot var diyelim şimdi, bölününce ne kadar Rüçhan olacak?

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4. Bedeli parası ve şimdiki fiyatal hesaptaki para ne gözükecek.
     Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Teşekkürler. 1 liraya hisse almak için bölünmeden önce elinizdeki hisse miktarı çok önemli. Bu da şu anki hisseleri değerli kılıyor. Bu hikaye bayağı uzun sürer.
     Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Teşekkürler. 1 liraya hisse almak için bölünmeden önce elinizdeki hisse miktarı çok önemli. Bu da şu anki hisseleri değerli kılıyor. Bu hikaye bayağı uzun sürer.

Hocam zaten bedellise Rüçhan kullanımı 1 liradan olur. Bu normal bir olay.

7. Evet ama burada o 1 liralık hisseyi almak için elinizde fazla hisse olması gerekir. Fiyat yukarıda olursa 1 liralık hisseyi daha az alırsın.Dusunun hisse 10 lira olsun, 10 liralık hisseyi ruchanda 1 lira olarak alacaksınız,buna kim hayır der ki? Eğer ruchanlar satilmazsa 1 liradan patron gelir hisseleri alır ve daha önce atıyorum yüzde 18 ine sahip olduğu sirkete yuzde 80 sahip olur.
    Ayrica merko gerçekten iyi bir şirkettir, bu bedelli ile zaten düzlüğe çıkacaktır, bu da ayrıca ivme katar diye düşünüyorum.
     Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Hocam zaten bedellise Rüçhan kullanımı 1 liradan olur. Bu normal bir olay.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by TURKISHSFORCES Yazıyı Oku
    kardeşim benim öğrenmek istediğim şu.. Valla o kadar güzel anlatıyorsun ama bugün berbat bir gün işyerinde.. o sebeple kafam durdu benim. Diyelim ki 2 liradan eş zamanlı sermaye artırımı ve azaltımıan gitiği gün açılış referans fşyatı kaç lira olacak? Bedelliye katıldıktan sonraki maliyeti sormuyorum. Bölündüğü günkü açılış fiyatı kaç olacak? 2i56 mı ? 2 liradan hesaplarsak fiyatı
    Hocam @baybo bey in yazdığı gibi 2.15 hesabına göre baz fiyat 2.83 olur..

Sayfa 336/416 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •