Sayfa 346/416 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,704
    Kredili yasagi da geldigi icin brutu takmasalar bile kredililerin zorunlu satislari gelebilir.

2. Maaşallah merkocum
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ereğli/Zonguldak
    Gönderi
    89
    TKURU'ya mı özendi acaba...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Helal olsun merkoya. artık borsada trend değişti galiba! batık yönetim zafiyetleri olan sirketler tavan tavan gıdıyor.( merko için söylemiyorum ama oda pek dısında sayılmaz) 4 aydır alır satarım haber düştügünde 5 tavan yapar diyip, almadıgım merko 3 e katladı. Ağır ceza almasına ragmen yükseliş devam ediyor. kazancınız bol olsun arkadaslar...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

5.  Alıntı Originally Posted by sabo48 Yazıyı Oku
    TKURU'ya mı özendi acaba...
    oooo keşke öyle olsa... tüm forum servet sahibi olur...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6. Merak etmeyin, merko kentten çok ucuz, carfurdan da 100 kat sağlamdır.
    Merko gıda fabrika kapasitesi yılda 180.000 tondur. Burcu gıda ile Mayıs ayında her yıl en az 5.000 ton olmak üzere 3 sene anlaşma imzalandı, zaten ilk hikaye de burdan başladı. Yıllık kapasiteye göre çok düşük bir rakam ancak bu anlaşma ile bile yılda en az 50 milyon ciro garanti. Bundan sonra da yeni anlaşmalar olabilir. Ayrıca bedelli açıklamasında ürün gamını genisletmekten bahsedilmekte. Fabrika arazisi zaten çok büyük, bu arazi üzerine yatırım maliyeti çok düşük yeni fabrikalar kurulabilir.
    Bu arada citi ve doce takasına bugün 1.2 milyon geldi.
     Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Helal olsun merkoya. artık borsada trend değişti galiba! batık yönetim zafiyetleri olan sirketler tavan tavan gıdıyor.( merko için söylemiyorum ama oda pek dısında sayılmaz) 4 aydır alır satarım haber düştügünde 5 tavan yapar diyip, almadıgım merko 3 e katladı. Ağır ceza almasına ragmen yükseliş devam ediyor. kazancınız bol olsun arkadaslar...
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Merak etmeyin, merko kentten çok ucuz, carfurdan da 100 kat sağlamdır.
    Merko gıda fabrika kapasitesi yılda 180.000 tondur. Burcu gıda ile Mayıs ayında her yıl en az 5.000 ton olmak üzere 3 sene anlaşma imzalandı, zaten ilk hikaye de burdan başladı. Yıllık kapasiteye göre çok düşük bir rakam ancak bu anlaşma ile bile yılda en az 50 milyon ciro garanti. Bundan sonra da yeni anlaşmalar olabilir. Ayrıca bedelli açıklamasında ürün gamını genisletmekten bahsedilmekte. Fabrika arazisi zaten çok büyük, bu arazi üzerine yatırım maliyeti çok düşük yeni fabrikalar kurulabilir.
    Bu arada citi ve doce takasına bugün 1.2 milyon geldi.

Siz benım yazıdıgmı anlamadınız! merkoyu kötülemek için yazmadım kent ve carfurdan saglam demişssiniz ya yorum yapmayacagım :D
    citideki lotlar patronun oraya iyi dikkat edin kolay gelsinn
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

8. Ozsermayesi eksi 483 milyon TL olan ve her sene en az 300 milyon TL zarar eden carfurda neler yazdığını okudum. Ben carfuru 3 liradan bile almadım, ayrıca bu bedelliden gelecek parada ancak çerez olur carfur için. Bu arada milyarlarca liralık gayrimenkulünü de sattığını unutmayalım.
    Kent desen tam bir kumar kağıdı, piyasa değeri 2 tane Koç holding ve Sabancı holding toplamını geçmiş kocaman bir balon. Hal burdayken gelip buraya merkoya batık demeniz çok komik. Sermaye artırımından sonra merko kötü yönetilse bile en az 10 sene batmaz !!!!
     Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Siz benım yazıdıgmı anlamadınız! merkoyu kötülemek için yazmadım kent ve carfurdan saglam demişssiniz ya yorum yapmayacagım :D
    citideki lotlar patronun oraya iyi dikkat edin kolay gelsinn
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 346/416 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •