Sayfa 347/416 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    mantıgınız yanlış düşünceniz yanlış merko burcuya fason calışmaya devam etsin! %83 halka acık kagıt tavan tavan gıdıyorsa patronun citideki payların takibi öenmlidir diyorum!
    Salça yapan bir şirket alacak olsam patron satısına rgmen tukas alırdım! merko bence doyuma ulaştı bilmem anlatabiliyormuyum...
    Ayrıca kıyaslama yaptıgınız şirketler ile merko arasında çok ama çok ciddi fark var carfur ve kent kruumsal ve dunya devi şirketler merko kim? kilimcinin kör oglu...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

2. Sizin mantğınıza göre su satan şirkette olmamalı, veya süt değil mi? Ya hamburger şirketine ne demeli? Alt tarafı köfte ekmek. Rtalb' nin halka açıklığı neydi, 1 liradan 63 liraya gitti.tukas batıkdı ne oldu, el değiştirdi 1 liradan 17 liraya gitti.Mal alamayanlar başladı kötülemeye. Daha yeni başladık, çok sık bekleriz buraya.
     Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    mantıgınız yanlış düşünceniz yanlış merko burcuya fason calışmaya devam etsin! %83 halka acık kagıt tavan tavan gıdıyorsa patronun citideki payların takibi öenmlidir diyorum!
    Salça yapan bir şirket alacak olsam patron satısına rgmen tukas alırdım! merko bence doyuma ulaştı bilmem anlatabiliyormuyum...
    Ayrıca kıyaslama yaptıgınız şirketler ile merko arasında çok ama çok ciddi fark var carfur ve kent kruumsal ve dunya devi şirketler merko kim? kilimcinin kör oglu...
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : dide; 16-09-2020 saat: 15:28.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    RAbbiim birinizi bin etsin , ama yanlış düşünce :D mesajı alan aldı bby
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

4. Maaşallah merkomuza

Yarın 46 kademe marjımız var.1,7-90 arasında%10 artışlarda 17-19 kademe yükselirken,şimdi 46 kademe.

satıp karı realize edenler,gönüllerinden ne koparsa bi hayır yapsın arkadaşlar.
    Eminim bereketiniz artacaktır Allah'ın izniyle.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

5. Sabah gönderdiği haberde denetçi firma görüşlerine uygun hareket edileceği belirtilmiş. İlk genel kurulda ayrıca iyileştirmelerden bahsedilmiş. Bu arada açıklamada önemli bir bilgi var, yakalayabilene ne mutlu!!!

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6. Şuraya birde Tukaş'ın yeni fabrika yatırım haberini yapıştıralım da en azından sektörün geleceği ile ilgili bilgi sahibi olmuş oluruz.

Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Tukaş Gıda’dan 525 milyon TL’lik yatırım

*Otomasyon

*

*30 Haziran 2020 - 19:05

Tukaş Gıda, 525 milyon TL yatırım ile dördüncü üretim tesisini Niğde Bor OSB’de kurmak için düğmeye bastı. Tesisin, 700 kişiye istihdam sağlayacağı bildirildi.

[https://www]

Konserve ve salça pazarının 58 yıllık köklü ve önemli markalarından biri olan Tukaş Gıda, Manyas, Torbalı ve Akhisar fabrikalarından sonra dördüncü üretim tesisini Niğde Bor Organize Sanayi Bölgesi’nde kurmak için kolları sıvadı.

Yatırımın değerinin*525 milyon TL olacağı açıklandı.*

2021 YILINDA ÜRETİME BAŞLAYACAK

Okullu Ailesi tarafından 2014 yılında satın alınmasıyla hızla büyüyen Tukaş Gıda, Niğde’de 187 bin metrekare arsa üzerine kurulacak yeni üretim tesislerinin 2021 yılında üretime başlaması hedefleniyor.

Tukaş Gıda’dan alınan bilgiye göre, Niğde’de kurulacak yeni üretim tesisinde salça, sebze konservesi ve dondurulmuş gıda üretimi yapılacak.

İlk üretimini 2021 yılı itibari ile yapacak olan yeni tesis, yıllık olarak 300 bin ton domates, 100 bin ton patates ve 80 bin ton sebze işleme kapasitesine sahip olacak ve 700 kişiye istihdam sağlayacak.

Firma, farklı ürün çeşitleri ile pazarını genişletmeyi ve mevcut ürünlerinin üretim kapasitesini arttırarak gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarlarda büyümeyi hedefliyor.
    *

7. Bu tahta nereye kadar çıkar bilmiyorum ama,insana bayağı hayal kurdurmaya başladı.

Kabus görmeyiz inşallah .
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

8. 17-09-2020 knfrt >merko
    17-09-2021 merko>knfrt
    Haddini aşan şey zıddına döner.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 347/416 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız