Sayfa 349/416 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Yok,benim hayalim henüz gerçekleşmedi ortak

1 Ekim'de marjımız %15 olacak.kap'a yeni kurallar açıklanmış,bi bakın ortaklar.
    ben bulamadım %15 muabbetini dostum atarmısın?

2.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    ben bulamadım %15 muabbetini dostum atarmısın?
    Linktedir.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3. Yeni pazarlar basit ve sade olmuş. Bu arada halka açıklığı düşük 10 şirket uyarılmış, halka açıklık oranı artmazsa bal ligine gönderilecekler. Bunların arasında kent ve carfursa gibi fiyatı aşırı şişik operasyon kağıtları da var. Özellikle kente harıl harıl alıcı keriz arıyorlar.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4. Maaşallah,bu hafta da tulum çıkardık çok şükür.

Haftaya Allah Kerim.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

5.  Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Maaşallah,bu hafta da tulum çıkardık çok şükür.

Haftaya Allah Kerim.
    Haftaya 10 lira mı oluyor

6. Yatırım finans dünden beri 510.000 lot aldı, bakalım nereye gidecek?Maliyeti 5.45.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Yatırım finans dünden beri 510.000 lot aldı, bakalım nereye gidecek?Maliyeti 5.45.

Bu güzel haber normalde satmak istesek hacim olmadığı için çok zorlanılıyordu...

8. 20 senedir yatan bir tahtadan mal almak kolay değil. Çok uzun süredir bekleyenler var. Bizim menkul 880.000 lotu 3.10 ortalama ile verdi. 2 gündür qnb vermeye başladı. Tahta yapıcı yukarı çektikçe bu mallar çözülecek.

Sayfa 349/416 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •