Sayfa 356/416 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1. Bırakın bu sen geçmişte şunu yazdın bunu yazdını bundan 1 ay önce yani yüksek bedelli açıklamadan önce bu senet bir mok olmazdı 10 sene parasını bu hissede bekletip çöp eden insanlar doludur yüksek bedelli açıklamasa bir 10 sene daha süründürürdü ama bir haber bütün hikayeyi değiştirdi.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Merko kacton salca, kup domates uretir?
    Kaca satar?
    Fabrikasinin kapali alani kac m2
    Acik alani kac m2?

Gaz verip durmayin!

Alıntı Originally Posted by mr.aykut Yazıyı Oku
    Bırakın bu sen geçmişte şunu yazdın bunu yazdını bundan 1 ay önce yani yüksek bedelli açıklamadan önce bu senet bir mok olmazdı 10 sene parasını bu hissede bekletip çöp eden insanlar doludur yüksek bedelli açıklamasa bir 10 sene daha süründürürdü ama bir haber bütün hikayeyi değiştirdi.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bedelliden kac tl gelecek hocam ?

4. Adese ne alır ne satar? Kaç tane mağazası var, kaçını kapattı? Millete gaz verip duruyorsun orda ya.
     Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Merko kacton salca, kup domates uretir?
    Kaca satar?
    Fabrikasinin kapali alani kac m2
    Acik alani kac m2?

Gaz verip durmayin!
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5. Bunu yazdığın zaman fiyatı neydi, şimdi ne?
    Sn. Akcakese
    İci boşaltılmış son nefesini veriyor gibi
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Verin gazi !
    Telefonunu yaz sana portföyümü göndereyim. Ben de 1 tek lot Merko kalmışsa ALLAH bu Cuma günü belamı versin. Kalmamışsa sen de aynı bedua yı kendine yaparmısın.

Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Bunu yazdığın zaman fiyatı neydi, şimdi ne?

Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Bunu yazdığın zaman fiyatı neydi, şimdi ne?

Hocam ben bu serdarkazanci yı kendim gibi iyi niyetli sanmıştım ve yemin ediyorum 50 bin lot Merko yu 1.51 den satmıştım, sonra ufak bir lotla 2.06 dan geri aldım ve aldıktan sonra hisse fiyatını iyi hatırlıyorum 1.58 e kadar geri düşmüştü, bu kez psikolojimi iyi yönetip ortalama düşürdüm ama nerdeee o giden önceki 50 bin lot. 12 yılda ben ne fırsatlar kaçırdım ama alıştık artık borsadır bu, kısa vadede zengin de eder, batırır da. Neyse ALLAH herkese niyetine ve gönlüne göre versin inşallah.
    Yazdıklarım al-sat-tut ve yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 356/416 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •