Sayfa 358/416 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1. Aç kap'ı oku, herşeyi biliyorsun ya.
     Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Ne yapacakmış sirket?
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    20' den alırsın, ağlama.

20 den mi satacaksiniz
    Alan ne yapacak ?

Sn dide
    Bedelli olursa kac tl girecek kasaya ?
    Biliyormusun

4. Yok bilmiyorum, anlatta öğrenelim.
     Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Sn dide
    Bedelli olursa kac tl girecek kasaya ?
    Biliyormusun
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Yok bilmiyorum, anlatta öğrenelim.

Grupcak hayal kurmaya devam edin

Kimin kucaginda kalirsayi oynarsiniz artik

Herkese bol kazanclar

7. Hayde adeseye. Orda da bilanço paylaş ama. Hadi bir de başka bir beklentisi yoksa falanca yerdeki bedelli buna yarar de .

Arkadaşlar lütfen böyle platformlarda yorumları okurken kim sadık kim münafık dikkat edin lütfen, tabii bu yazdıklarımı Merkonun topiğinde yazıyorum ama Merko ile hiç bir alakası yoktur, daha doğrusu satmış olduğum bir hissenin topiğinde yazı yazmakta birileri gibi benim huyumda değildir ama mecbur yazıyorum, kim küçük yatırımcı dostudur kim küçük yatırımcının düşmanı ve speklerin sözcülüğünü yapar diye size geçen yıl 20.09.2019 da bir hissede yaptığım yorumun linkini gönderiyorum, Arena o zaman 3.80 TL idi, 1 yıl aradan sonra hisse temettü hariç % bin getiri yaptı.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...10#post3824910
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...84#post3835084
    Bakın tekrar ediyorum şu an Merko tavan ve elimde tek bir lot Merko da yoktur ve yukarda yazmış olduklarım sırf Serdarkazancı ve terzico gibilerinin topiklerde yorumlarını ne maksatla yaptıklarına karar verin diye yazdım.
    Yazdıklarım al-sat-tut ve yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 358/416 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •